Testēju Attirance Roku krēmu "Bambuss"

jana
jana 3. jūlijs 2016 20:06
995
Roku ādai jāiztur visvairāk. Tās pakļautas saulei, vējiem, aukstumiem un lietiem, kā sekas šiem apstākļiem ir roku sausums, plaisiņas, krunciņas un pigmentācija. Teorētiski jau mēs zinām kā parūpēties, lai rokas arī pēc ikdienas darbiem saglabātu savu maigumu un jaunavību, taču kā jau vairums sieviešu, mēs par to itin bieži aizmirstam - nav laika, produkts nav īstais, pārāk trekns, neiesūcas, nav efektīvs un tā tālāk...
Ideālā variantā būtu atrast tādu roku krēmu, kurš vienreiz diennaktī uzklājot nodrošina kopšanu visas dienas garumā, dari ko darīdama... Naivi, vai ne? :) Bet, nedarīt neko arī nav izeja, tādēļ turpinot lieliskā roku krēma meklējumus esmu nonākusi pie Attirance BAMBOO Hand Cream jeb roku krēma "Bambuss" kas bagātināts ar avokado, jojobas eļļām un kumelīšu ekstraktu. Piekrīti, sastāvdaļas izklausās kopjoši? Ražotājs sola - roku āda būs pabarota un mitrināta.
Jāsaka uzreiz, krēmu izmēģināju pēc pilnas programmas, daudz un dažādās variācijas - klājot uz mitrām rokām (uzreiz pēc roku mazgāšanas un nosusināšanas), uz sausām (dienas laikā, kad sajutu izteiktu roku sausumu) un biezā slāni, kā kopjošu roku masku. Variēju arī ar produkta daudzumu, no pavisam maza (mazā pirkstiņa naga lielumā) līdz paliela valrieksta daudzumam un ... jāsaka atšķirīgs rezultāts bija tikai divos gadījumos. Vienā variantā ņēmu ļoti mazo daudzumu un otrā lielāko (valrieksta), kuru uzklāju kā kopjošo masku uz 30 min. 
Mani secinājumi ir ļoti skaidri, pirmajā daudzumā produkts sniedza visu gaidīto, otrajā efekts bija vēl labāks (patiesību sakot līdzvērtīgs citām, manis testētām roku maskām), taču ar savām niansēm. Būtiskākā - šis ir Roku Krēms, nevis maska! Un lietojot biezākā slānī, kā roku masku, efekts būs ļoti labs, ne sliktāks kā būtu lietots oriģināls roku maskas produkts.
Šādu rezultātu ar citām roku maskām nepanākt un tikai viena iemesla dēļ - roku maskas, kuras veic tām paredzēto funkciju nevar izmantot kā ikdienas roku krēmu (maskas ir blīvas un treknas)! Ko nevar teikt par Bambusa krēmu, jo šis ir krēms, turklāt ļoti funkcionāls un viegli pieļauj variēt ar savu pielietojumu pēc vajadzības.
Grūtāk man klājās pašā testēšanas sākumā. Tobrīd vēl nebija izpratnes par konkrētā produkta īpašībām un lietošanai nepieciešamo daudzumu. Šis roku krēms nav tāds, kuru var ņemt cik vēlas un rezultāts būs vienāds visos gadījumos! Paņemot par daudz, tu panāksi blīvu un treknu sajūtu, kas paliks uz rokām un radīs lipīguma sajūtu visu laiku. Rokas šķitīs "sviestainas...". Izvēloties Roku krēma daudzumu esi skopa un ņem tikai pavisam nedaudz, tik maz, ka pirmajā brīdī pat šķiet, roku krēms noteikti nepietiks! Praksē pārliecināsies, ka pietiks gan! 
Produkts ir mīksts un kūstošs (tikai uzklāšanas brīdī). Vēlāk, atrodoties uz rokām, tas savu konsistenci nemaina. Iemasē to roku ādā rūpīgi! Man tas notiek steidzīgi un ātri, iemasēju un skrienu darbos. Pluss - nav ne lipīgas, ne treknas sajūtas, taču ņem vērā vienu, ja ņemsi produktu vairāk kā rokām nepieciešams, rēķinies ar smagnējo un lipīgo sajūtu! Pilnīgi noteikti...
MANS IETEIKUMS: Izmanto pēc iespējas mazāku roku krēma daudzumu! Un ar šo es nedomāju ekonomijas variantu! Es runāju pavisam par ko citu, lielāks daudzums nemaz nav nepieciešams, jo vislabāko rezultātu sniedza tieši šis minimālais apjoms! Domā pozitīvi, jo mazāku daudzumu lietosi, jo ilgākam laikam tas pietiks! Šīs mazā piciņa ir pietiekošs apjoms, lai rokām tiktu sniegta nepieciešamā kopšana (sk.attēlā).
20160703200547-62357.jpg
Mans esošais roku krēms nav tik kopjošs, to var lietot daudz, nesamērīgi daudz un produkts iesūksies ātri, bez paliekām (nebūs ne krēmīgās, ne taukainās sajūtas uz plaukstām), taču pēc katras roku mazgāšanas tas tomēr būs jāklāj atkārtoti, katru reizi.... un ko darīt, ja nav laika? To pašu ko es, uzklāju, kad ir laiks, iespēja un jāsaka, nekas labs no tā nav iznācis. Rokas kopumā ir ļoti sausas, pieļauju savu nelabvēlīgo faktoru artavu ir sniedzis roku un instrumentu dezinfekcijas līdzeklis, kas  manā ikdienā tiek lietots ļoti daudz un regulāri.
Uzklājot roku krēmu un rūpīgi to iemasējot, pēc sekundēm 20 - 30 nekādas netīkamas emocijas nav. Nav jūtamas ne krēma atliekas, nav arī treknās un lipīgās sajūtas (ar nosacījumu, ka nelietosi par daudz). Vienīgais ko jutīsi, tā būs liegā un vieglā krēma smarža. Testu uz noturību krēms "izcieta" 15 - 20 min. pēc krēma lietošanas, kad radās nepieciešamība nomazgāt rokas. Nosusinot tās, joprojām bija jūtama vieglā krēma smarža un ... rokas joprojām jūtas komfortabli! Nav jūtams, ka āda atkal būtu asa un sausa, protams, tās nav tik mīkstas kā tikko pēc krēma lietošanas, taču nav arī tādas sajūtas, ka rokas atkal būtu kailas! Tās ir maigas un slīdīgas. Labi jūtu, ka krēms vēl ir uz rokām un neskatoties uz mazgāšanu, joprojām tās kopj. Arī pēc otrās mazgāšanas rokas, lai arī zaudēja savu krēma aizsargbarjeru vēl vairāk, tomēr  nebija tik sausas, kā pirms krēma. 
Kopumā varu teikt, sajūtas ir jaukas. Rokas ir maigas un samtainas, ļoti liels pluss - tās noglaužot viegli slīd viena pār otru, neaizķeras (tātad nesalīp) un neskrāpē. Tās ir slidenas, ne pārāk mīkstas un noteikti ne taukainas, bet smaržīgas un, uz ilgu laiku. 
Iepriecināja arī iepakojums (man netīk plastmasa, jo veido ķīmiskus savienojumus, tādējādi mainot ne tikai produkta sastāvu, bet arī ķīmiskās īpašības).
janasskaistumalapa.blogspot.com
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 3. jūlijs 2016 21:49

Šo neesmu mēģinājusi, bet vienu citu no attirance gan - man ļoti patīk!