TESTĒJAM: Remescar Eye Bags & Dark Circles krēms pret maisiņiem un tumšajiem lokiem zem acīm

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. septembris 2018 17:19
1232

Kas ir Remescar Eye Bags & Dark Circles krēms pret maisiņiem un tumšajiem lokiem zem acīm?

Maisiņi un tumšie loki zem acīm

Ikviens var reizēm ciest no maisiņiem un/vai tumšajiem lokiem zem acīm, kas bieži vien var radīt neērtības sajūtu un diskomfortu. Cilvēks izskatās noguris, novecojis vai slims; var sastapties ar dažādiem neērtiem jautājumiem, piemēram, kā jūs jūtaties, vai pietiekami izgulieties naktī. Tas ir gan kaitinoši, gan arī negatīvi var ietekmēt jūsu pašapziņu un pašcieņu.

Atšķirība

Maisiņus zem acīm un tumšos lokus bieži jauc. Iespējams, ka jums var būt tumšie loki zem acīm bez maisiņiem. Maisiņi zem acīm ir liekais šķidrums, kas uzkrājies ādā zem acīm, tumšie loki rodas nevis tāpēc, ka āda kļūst tumšāka, bet plānāka. Tāpēc cauri ādai kļūst redzami asinsvadi, kas veido tumšos lokus zem acīm.

Risinājums

Protams, visi grib izskatīties labi, kas ir gandrīz neiespējami, ja zem acīm ir maisiņi vai tumšie loki. Tagad ir izveidots risinājums, lai atbrīvotos no neglītajiem maisiņiem un tumšajiem lokiem, un piešķirtu skatienam mirdzumu! Izmēģiniet Remescar Eye Bags & Dark Circles krēmu pret maisiņiem un tumšajiem lokiem zem acīm!

Aicinām pieteikties skaistumkopšanas produkta testiem, rakstot uz redakcija@sieviesuklubs.lv!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras