Testējam: CATRICE un ARTDECO vasaras kolekcija

Autors: Linduchy, 2019. gada 17. jūnijs, 15:19:13
Testējam: CATRICE un ARTDECO vasaras kolekcija

Maijs un jūnijs manā dzīvē bija īpaši piesātināts ar visdažādākajiem pasākumiem - gan svinīgiem, gan izklaidējošiem, gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Tāpēc man bija lieliska iespēja pārbaudīt CATRICE un ARTDECO kosmētikas jaunumu noturību pat ekstrēmos apstākļos.

Sākšu ar tiem produktiem, kuri mani sajūsmināja visvairāk.

20190617133101-53411.jpg

Atverot ARTDECO lūpukrāsas tūbiņu, man iemirdzējās acis - gliterlūpukrāsa! Mana vājība un spīguļu mīlestība spiedza no sajūsmas. Miesaskrāsas tonis ar mirdzumu ir piemērots vieglam vasaras grimam (miesaskrāsas toņi ir viens no vadošajiem vasaras trendiem). Tā kā man ļoti patīk eksperimentēt, nolēmu sapārot ARTDECO gliterlūpukrāsu ar koši sarkano CATRICE POWER Plumping Gel Lipstick (090 The Future Is Femme). Un dzima mans absolūtais 2019. gada vasaras favorīttonis.

20190617134039-20808.jpg

Ne vienmēr man ir noskaņojums koši sarkanām lūpām, bet šis sārti mirdzošais tonis der visiem gadījumiem - gan gājienam uz veikalu, gan randiņam rododendros.  

Catrice lūpu krāsa satur hialuronskābi. Maigas, mitrinātas un skaistas lūpas ir garantētas. Lieliska noturība vairāku stundu garumā. 

Artdeco lūpukrāsas sastāvā esošie spīgulīši piešķir mirdzumu, taču neveido uz lūpām "lieku elementu" klātbūtnes diskomfortu. Lūpu krāsa gludi klājas.

20190617134752-33300.jpg

Es nespēju sevi iedomāties ar nenolakotiem nagiem. Tā ir mana ikdiena, mana būtība, tāpēc ar lielu entuziasmu izmēģināju trīs jaunumus no Catrice kolekcijas.

Protams, ieraugot Galactic Glow nagu laku, mani pārņēma prieks - nu tāds, kad saņem Ziemassvētku dāvanu.

Catrice Galactic Glow ir puscsaurspīdīga, viegli tonēta, rozganīga nagu laka ar smalkām mirdzošām daļiņām (ar šimeri - kā to dēvē skaistumkopšanas industrijas pārstāvji).

20190617135235-20350.jpg

Šo laku var klāt uz nagiem vienu pašu, piešķirot tiem vasarīgu mirdzumu. Bet man patīk spēlēties ar toņiem, tāpēc izmēģināju Galactic Glow gan uz gaišiem, gan uz tumšiem nagu laku toņiem. Patika visi! Pat miesaskrāsas nagu laku rozā šimeris spēj atdzīvināt un padarīt dzīvespriecīgāku.

Viens no šīs vasaras nagu kopšanas trendiem ir metālisks mirdzums. Catrice 100 % vegāniskā  laka 78 You Glow My Mind ir topā. Gludi klājas, ļoti pikgmentēta - pietiek pat ar vienu slāni. Lielisks metālisks mirdzums, gēla lakas efekts, laba noturība.

Catrice 02 Pearly Ballerina ir gaiša, puscaurspīdīga nagu laka ar pērļu mirdzumu. Šo laku var klāt uz nagiem vienu pašu, piešķirot tiem perlamutra mirdzumu. Ļoti interesanti izskatās uz dažādiem nagu lakas toņiem. Ņem vērā, ka padara pamattoni gaišāku.

20190617140755-84103.jpg

Artdeco un Catrice acu kosmētika tika notestēta gan vasaras tveicē, gan lietusgāzē, gan peldoties. Artdeco kosmētika izturības ziņā piekāpās Catrice produktiem.

Catrice It's Easy Tattoo Liner (ūdens noturīgs), lieliski sevi pierādīja dažādos apstākļos. Lainera gals ir ļoti smalks, palīdz uzvilkt īpaši tievas un precīzas līnijas uz plakstiņiem. Lielisks produkts! Savukārt Artdeco zīmulis, lai arī karstumā nedaudz izsmērējās, tomēr patīk, kā tas klājas uz plakstiņa - ļoti gludi, mīksti un vienmērīgi.

20190617142411-23624.jpg

Artdeco, sekojot modes aktualitātēm, piedāvā duālo skropstu tušu - ar pielāgojamu otiņu. Pagriežot uzgali, vari veidot sev piemērotāko otiņas formu - skropstu pagarināšanai vai kuplināšanai. Bet tā kā man ir diezgan smalkas skropstas un salīdzinoši nelielas acis, man atbilstošāka izrādījās Catrice skropstu tuša Glam&Doll. Mazā un smalkā otiņa ļauj uzmanīgi nokrāsot skropstas, neizsmērējot tušu uz plakstiņiem (īpaši aktuāli man tas ir apakšējai skropstu līnijai). Nesalipina skropstas kopā. Un tuša ir izturējusi visus ekstrēmos šīs vasaras laikapstākļus - gan tveici, gan lietusgāzes. Tušas sastāvs ir papildināts ar īpašu skropstu augšanu veicinošu vielu.

20190617142514-95545.jpg

Catrice sērija sejas ādas izlīdzināšanai un mirdzuma piešķiršanai patīkami pārsteidza. Vegāniem piemērotai kosmētikai manās acīs vienmēr ir īpaša vērtība.

HD Active Performance šķidrais praimeris (bāze) ar pipeti ir ērti izmantojams, veido gludu pamatu dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai. Samazina poras, pagarina tonālā krēma noturību, izlīdzina sejas ādas toni un nodrošina aizsardzību pret UV stariem (SPF30). Lieliska sviedru un ūdens noturība.

Ar interesi izmēģināju Catrice Golden Dust izgaismojošos pilienus. Kārtīgi iztušējot, izgaismotājs veido interesantu zelta mirdzumu uz ādas. To var uzklāt zem uzacīm, uz vaigukauliem un dekoltē zonas. Izgaismotāju ar pipeti lietoju pirmo reizi. Man pašai labāk tomēr patīk otiņas uzklāšanas tehnika, bet zeltainais efekts gan ir lielisks.

20190617151807-40235.jpg

1 Minute Face Perfector ir viegls tonālais krēms. Tas ļoti gludi klājas, neveido mākslīgu un neelpojošu slāni. Tonālajam krēmam ir musa tekstūra ar matētu efektu, novērš ādas taukainu spīdumu vasaras karstumā. Palīdz izlīdzināt sejas ādas toni un ļoti patīkami smaržo. Lieliska noturība dažādos laikapstākļos. Īpaši piemērots vasarai!

Catrice Glow Illusion birstošais pūderis ar gaismu atstarojošām daļiņām - viegls pūderis, ar kura palīdzību var panākt vasarīgi mirdzošas ādas efektu.

20190617150047-20518.jpg

Artdeco  trīskrāsu vaigu sārtums ar maigu perlamutra mirdzumu un iesauļotas ādas efektu. Katru no trīs toņiem var lietot atsevišķi vai sajaukt tos kopā. Produkts koķeti sārtiem vaigiem, lai dotos uz vasaras randiņiem un ballītēm. Ļoti uzrunāja iepakojuma dizains - kastīte mirdzoši rozā pakāpeniskā pāreja un pūdera ugunszieda reljefs.

20190617150840-20893.jpg

Artdeco kompaktais izgaismojošais pūderis ir piemērots dažādiem sejas ādas toņiem. Viegla tekstūra, maigi izlīdzina sejas ādas toni un piešķir maigu mirdzumu, radot svaiguma efektu. Elegants iepakojums sulīgu saldo ķiršu tonī. 

Lai skaista vasara!