Tavai ādai rudenī noteikti patiks Physiogel produkti

23. augusts 2011 10:00
804

Ādas skaistuma noslēpums jebkurā gadalaikā, bet jo sevišķi rudenī, kad sauļošanās un peldēšanās dēļ āda ir kļuvusi daudz sausāka, ir mitrināšana un saudzīga ādas kopšana. Sieviešu Kluba izvēle šoruden - Physiogel A.I produkti. Ieskaties!

 

 

Physiogel ir ādas kopšanas līdzekļu sērija, kas īpaši paredzēta sausas, jutīgas un kairinātas ādas kopšanai. Pateicoties īpašajam ražošanas procesam, Physiogel sastāvā nav tradicionālo emulgatoru. Tradicionālie emulgatori var uzkrāties ādā, tādā veidā izjaucot ādas lipīdu struktūru. Mazgāšanās laikā noderīgie ādas lipīdi var izšķīst un tikt izskaloti no ādas, padarot to sausāku. 

 

Physiogel krēmi un losjoni NESATUR (!!!):

 

  • smaržvielas;
  • konservantus;
  • balinātājus;
  • tradicionālos emulgatorus;
  • silikonu;
  • minerāleļļas (parafīnu).

 

 

Kā Physiogel palīdz tavai ādai?

 

Visiem Physiogel krēmiem un losjoniem ir dermas membrānas struktūra (DMS), kas ir līdzīga ādas lipīdu barjeras dabīgajai struktūrai un palīdz ādai pašai atjaunoties. DMS satur tikai lipīdus, kas ir identiski dabīgās ādas sastāvā esošiem lipīdiem. Tie iekļūst epidermas dziļākajos slāņos, lai efektīvi novērstu turpmāku mitruma zudumu un nodrošinātu ilgstošu mitrināšanu. 

 

 

Sieviešu Kluba izvēle šoruden!

 

Physiogel krēms un losjons. Tam ir izteikti mitrinošs sastāvs. Satur DMS, kas imitē ādas lipīdu dabisko struktūru, palīdzot ādai atjaunoties. Ideāli piemēroti gan sejai, gan visam ķermenim, īpaši elkoņiem, rokām, ceļiem un pēdām. 

 

Šis krēms ieteicams: sausai un ļoti sausai ādai, jutīgai un alerģiskai ādai, atopiska dermatīta gadījumā, ādai pēc sausinošas piņņu ārstēšanas, jutīgai bērnu un zīdaiņu ādai, diabēta pacientiem. 

 

Kā lietot?

 

1 x dienā uz sausas ādas, uz jutīgas un alerģiskas ādas vai piņņu ārstēšanas laikā;

 

2 x dienā un biežāk uz ļoti sausas ādas, ja sausumu izraisa dermatoloģiska slimība;

 

Pulsa terapija (divreiz dienā septiņas dienas pēc kārtas), kurss vienreiz mēnesī: uz sausas ādas, ja ādas sausumu izraisa ārēji faktori (saule, vējš, kondicionēts gaiss, pārmērīga skaistumkopšanas procedūru izmantošana).

 

Physiogel A. I. krēms

 

 

Nomierina jutīgu ādu, mazinot savilkumu un kairinājumu, un radot gludas ādas sajūtu. Lipīdi, kas ir līdzīgi dabiskajiem ādas lipīdiem, atjauno ādas aizsargbarjeru. Nodrošina optimālu problemātiskas ādas mitrināšanu. Palīdz aizkavēt ādas novecošanos. 

 

 

Šie krēmi ir nopērkami Latvijas lielākajās aptiekās. Cena - ap 10 latiem.

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu kop savu ādu rudenī?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras