Taukainas sejas ādas kopšana vasarā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 17. jūnijs, 11:08:39
Taukainas sejas ādas kopšana vasarā

Vasaras saule un karstums ir nopietns pārbaudījums taukainai sejas ādai, kurai raksturīga traucēta tauku sekrēta izvadīšana ādas virspusē. Paaugstināta svīšana, dažādi netīrumi un nepiemērota kosmētika, kas karstumā rada poru nosprostojumus un izraisa ādas iekaisumus.

Taukainas ādas (principā tas attiecas uz visiem sejas ādas veidiem) kopšanas galvenie noteikumi vasarā - attīrīt, tonizēt un mitrināt.

Attīrīšana

Vasarā īpaša uzmanība jāvelta sejas attīrīšanai – gan no rīta, gan vakarā. Tīrs ūdens ir ļoti laba lieta, bet, diemžēl, tikai tīrs ūdens nespēj līdz galam attīrīt sejas ādu – īpaši tad, ja Tu ikdienā uzturies piesārņota gaisa vidē. Ādas attīrīšanai ieteicams izvēlēties sejas mazgāšanas putas vai želeju. Nevajadzētu mazgāt seju ar ziepēm, jo tās sausina un savelk ādu. Seju ieteicams mazgāt ar remdenu ūdeni.

Divas reizes nedēļā jāveic sejas attīrīšanu, izmantojot maigu skrubi vai sejas masku, kas palīdzēs regulēt tauku dziedzeru darbību, attīrīt poras un mazināt piņņu rašanos.

Agresīvu sejas ādas pīlingu labāk atstāt vasaras beigām. Jo sauļošanās pēc tikko veikta sejas pīlinga var beigties ar nepatīkamām sekām.

Tonizēšana

Pēc ādas attīrīšanas noteikti jāveic sejas ādas tonizēšana. Taukainai sejas ādai ieteicams izmantot poras savelkošu toniku vai losjonu.

Mitrināšana

Arī taukainai sejas ādai ir nepieciešama pastāvīga mitrināšana. Pēc ādas attīrīšanas un tonizēšanas obligāti jālieto mitrinošs krēms, kas ātri uzsūcas ādā – gan no rīta, gan vakarā. Dienas krēmam ieteicams izvēlēties krēmu, kas ne tikai mitrina, bet arī aizsargā no ultravioletajiem stariem.

Zelta ieteikumi

Ūdens! Katru dienu pacenties izdzert vismaz 8 glāzes tīra ūdens (2litri).

Katru dienu sāc ar zāļu tējas tasi. Zāļu tējas pozitīvi ietekmē organisma vielmaiņas procesus, līdz ar to uzlabos arī ādas veselību un izskatu.

Ja zāļu tējas tomēr nav Tev pa prātam, katru rītu tukšā dūšā izdzer glāzi silta ūdens ar medu vai citronu.

Uzturā iekļauj ēdienus, kas satur A, C un E vitamīnus – piemēram, labu olīveļļu, olas, mellenes, burkānus, mandeles, kāpostus, upenes, visus zaļos dārzeņus. Vasarā vislabāk dārzeņus, augļus un ogas ēst svaigā veidā, nepakļaujot tos termiskai apstrādei.

Atmet smēķēšanu! Smēķēšana ir kaitīga ne tikai Tavai ādai, bet visam organismam kopumā, kā arī apkārtējai videi (gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan augiem). Varu teikt droši, ka smēķējoša sieviete kā modīgs trends paliek vien pagājušā gadsimta kinofilmās, bet mūsdienu trends Nr.1 ir vesela un skaista sieviete, kurai rūp sava un apkārtējo veselība.

Alkohols un sieviete. Atceries, ka Tu esi pieaugusi un nobriedusi sieviete, nevis dumpīga tīne, kurai kaut kas jāpierāda visai pasaulei – parādot apkārtējai publikai, cik varena esi, izdzerot pudeli vodkas. Ja vēlies lietot alkoholu, dari to, bet tādā gadījumā ievēro divus atslēgvārdus – RETI un LABS.  Tavu ādas stāvokli pozitīvi ietekmēs alkohola patēriņa samazināšana – reizi nedēļā var izdzert kādu glāzi alkoholiska dzēriena, bet būtiski neaizmirst vienu papildnoteikumu – 1 glāze alkohola : 2 glāzes tīra ūdens!

Esi skaista!

20150617110753-71470.jpg

Piesakies izmēģināt Himalaya Herbals nīma produktu līnijas sejas kopšanas līdzekļus