Tas īstais vēl tikai būs

nosiguldas
nosiguldas 31. oktobris 2011 10:02
579

Sieviešu Kluba blogere Nosiguldas arī piedalās lielajā OTTO iepirkšanās konkursā. Viņas pieteikuma blogu lasi turpinājumā>>

 

 

mans ikdienas modelis noteikti ir šis, jo praktiska krāsa, klasisks modelis, un liekot kopā  ar kostīmu un svārkiem, ko jau iepriekš izvēlējos, labi saderēs kopā.

viss ir jauki, gan ērti, gan klasiski, bet man ļoti gribējās atrast ko mazliet citu,

 

Tas ir mētelis,ko varētu kombinēt ar svārkiem, kas sevī iemieso sievišķību, eleganci un būtu katras sievietes lepnums.

 

 Kādu es redzu šo mēteli, garu uz, tā elegantās līnijas slīd pa augumu,uz leju tas ir paplatināts. Uzvelkot tam jāizskatās vieglam un gaisīgam, bet tas nedrīkst atkāpties no klasiskā stila. Krāsa melna, via pat balta ar skaistu apkakli- pelēcīgi sudrabotu kažokādu. Kāds materiāls es nezinu, tas lai paliek modes mākslinieku ziņā.

 

Tas ir modelis, kuru uzvelkot, pat negribot iztaisnojas mugura un vēders ievelkas, zods nedaudz paceļas uz augšu. Ejot pa ielu mētelis pland vējā, tas dod sievietei pārliecību, ka viņa ir pati skaistākā un galvenais viņa ir sieviete.   

 

 

Jau pamanīji - Sieviešu Klubā vēl pēdējo dienu rit blogu konkurss, kurā aicinām iesūtīt savus virtuālos ceļojumus pa interneta veikalu Otto. Piedalies arī tu Otto konkursā, kurā iespējams laimēt 50 latu dāvanu čeku! Konkursa noteikumus lasi šeit>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 31. oktobris 2011 13:22

nu var to saukt - kā papildu vizualizāciju :)) pieteikumu :)

nosiguldas 31. oktobris 2011 11:04

tas gan nav pieteikums, jo visas kārtās mērķtiecīgi komlektēju savu garderobi, būtu tāda iespēja, patiesi visu to arī iegādātos. :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras