Tas ir mans brīnumlīdzeklis pret odiem

nosiguldas
nosiguldas 28. jūlijs 2011 00:00
1449

Šī problēma mani skar kā nevienu, jo, ja parādīsies kaut viens ods, tas būs manējais. Godīgi ar skaudību skatos uz savu vīramāti, kurai vispār odi nekož, nē nē te nebūs vietā teiciens vīramāte velna māte. Man viņa patiesi ir forša, bet odi nekož.

 

Atklāšu kādu noslēpumu, esmu diezgan izturīga, varu paciest sāpes, bet nevaru paciest niezi, līdz ārprātam varu kasīties. Tapēc noteikti varu apgalvot, ka esmu šo līdzekļu eksperts. Es neskaitīšu līdzekļus un to nosaukumus, bet pūšamie darbojas ļoti neilgu laiku un tad man ir jānopūšās no galvas līdz kājām. Tāpat esam mēģinājuši vakara pasēdēšanas laikā dedzināt pretodu sveces, ir labi, bet to vajag daudz, izskatās protams iespaidīgi- skaisti, un padārgi arī sanāk.

 

Esmu mēģinājusi krustnagliņu novārījumu un vērmeles, atkal ar nožēlu jāsaka, ka tas nav mans.

 

Bet vienu līdzekli beidzot esmu atradusi, pirmkārt labi līdz audzēt uz palodzes mazos tomātiņus, tas asinsūcējiem nepatīk, bet pagaidām labākais, ko esmu atradusi un izmantojam gan telpās, gan arī rīkojot vakara pasēdēšanas uz verandas īr šis brīnumlīdzeklis.

 

Bros spirāle pret odiem- neņemšos spriest cik tas ir veselīgi, cik ķīmiski, bet darbojas gan, Brosam ir arī citi līdzekļi, tos gan nav sanācis mēģināt. Lietoju diezgan ilgi, jo jādedzina pa mazam gabaliņam, tas lēnām gruzd un smaržo,

 

Ssmarža gan rozes neatkādina, bet ja man jāizvēlas nokasīties līdz nāvei, vai nedaudz pieciest smaržu, protams, izvēlēšos ortro.

 

Izsludinām blogu konkursu: Kā piknika laikā pasargāt ādu no kukaiņu kodumiem?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inguce 28. jūlijs 2011 13:08

tādus iepirkām manuprāt Depo vai Cenuklubā- īsti vairs neatceros. Bet vienā no tiem ir :)

sheepijs 28. jūlijs 2011 13:01

kur Riga var nopirkt, ta atri pamekleju google, atradu Jelgava, bet vai tikai?

Lapsaa 28. jūlijs 2011 08:31

patiesi briinuml'idzeklis...
es ar'i par par sho esmu sajuusmaa, ipashi ja jadodas pie dabas... smarzho vinjsh pec nekvalitatiiva viiraka, bet taa pacieshami :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras