Svinīgi atklāj progresīvu manikīra un pedikīra studiju Klusajā centrā: apšaubāmas manikīres un nelieli manikīra kabineti pagrabstāvā – tā ir pagātne

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. maijs 2019 09:22
402

16. maijā norisinājās svinīgā manikīra un pedikīra studijas IVANNA Nails atklāšana Rūpniecības ielā 44, Rīgā. Pasākuma kulminācija bija Latvijas zīmola NO NAME Atelier modes skate un Kinetics pavasara sezonas nagu laku kolekcijas prezentācija. Pasākumā piedalījās modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, modes eksperts un grāmatas “STILS” līdzautors Deniss Ševeļovs, “L’Officiel Latvija” skaistumkopšanas redaktore Ulla Vaite, vadošās skaistumkopšanas blogeres un citi skaistuma pasaules cienītāji. «Neliels manikīra kabinets pagrabā, kurā izmanto nezināmas izcelsmes materiālus un dominē “pelēkā” grāmatvedība – tas nav par mums. Mēs esam jaunās paaudzes salons, kas jau iekarojis augstas kvalitātes manikīra un pedikīra pakalpojumu cienītāju uzticību. Pirmo salonu atvērām 2013. gadā Purvciemā un šobrīd paplašinām salonu tīklu, atklājot salonu Klusajā centrā», - stāsta Svetlana Bergmane, manikīra salonu tīkla dibinātāja un sertificēta pasniedzēja manikīra un pedikīra skolā IVANNA Nails.

20190523091917-12417.jpg

Jaunais salons izceļas ar vērtīgiem papildinājumiem: tajā ir pieejams veikals, iespējams baudīt kafiju līdzņemšanai un pat dažādus gardumus. Salona dibinātāja skaidro, ka jauninājumi ieviesti, lai piedāvātu maksimālu komfortu klientiem: «Manikīra vai pedikīra procedūra aizņem aptuveni 2 stundas un daudzi ierodas pie mums pēc darba. Esam ievērojuši, ka klienti vēlas baudīt kafiju un citus atspirdzinājumus, jo pēc garās darba dienas ir noguruši un izsalkuši. Ierastās konfektes trauciņā vairs nav risinājums, tāpēc nolēmām spert soli tālāk, piedāvājot pilnvērtīgu ēdienu un labu kafiju, ko var iegādāties arī līdzņemšanai ērtai baudīšanai automašīnā», - skaidro Svetlana Bergmane. 

20190523092107-27428.jpg

Salona atklāšanas laikā norisinājās arī Kinetics jaunās nagu laku kolekcijas prezentācija, kas raisīja sarunas par jaunākajām modes tendencēm manikīra sfērā. «Tā kā esmu sertificēta pasniedzēja man ir ļoti svarīgi sekot jaunākajām modes tendencēm un piedāvāt tās mūsu salonu klientiem. Šajā pavasara-vasaras sezonā modē ir nagu lakas pasteļtoņos – vaniļas, pistāciju, melleņu, ļaujot iztēloties atpūtu pie jūras un saules uzkarsētas smiltis. Lai gan gēllaka jau daudzus gadus neatstāj savas pozīcijas, kā jaunu virzienu varu minēt to, ka modē no jauna atgriežas pieaudzētie nagi: dāmas vēlas, lai viņām būtu gari, skaisti nagi, bet diemžēl ne katrai daba to ir devusi, un tad var palīdzēt manikīra meistars», - stāsta S. Bergmane. 

Protams, IVANNA Nails saloni, tāpat kā jebkurš cits manikīra salons, sākotnēji sastapās ar darbinieku piesaistes problēmu, bet tam tika atrasts atjautīgs risinājums: tā kā Svetlana ir pasniedzēja, tika nolemts izveidot manikīra un pedikīra meistaru skolu šī paša zīmola ietvaros. Šādā veidā uzņēmēja atrisināja arī darbinieku trūkuma problēmu, turklāt vairs nebija jāšaubās par viņu kvalifikāciju: pašai apmācot meistarus, Svetlana varēja būt droša par pieņemto darbinieku prasmēm. 

Salonu tīkla IVANNA Nails dibinātāja norāda, ka manikīra un pedikīra cenas jaunajā salonā būs draudzīgas – sākot no 30 eiro. «Mēs necenšamies strauji nopelnīt lielu naudu, mēs vēlamies augt un attīstīties, kā arī augstu vērtējam klientu lojalitāti. Tieši viņi ierosināja ideju atvērt salonu centrā, jo ne visiem ir ērti braukt uz Purvciemu. Nākotnē plānojam arī atvērt jaunu salonu Pārdaugavā, lai būtu maksimāli pieejami visiem saviem klientiem», - piebilst salona dibinātāja. Viņa atzīmē, ka salona popularitāte slēpjas mājīgajā atmosfērā: tā nav pustumša telpa pagrabstāvā ar apšaubāmas izcelsmes materiāliem, bet pilnvērtīga, mūsdienīga studija ar augstiem kvalitātes standartiem gan materiālu, gan darba, gan higiēnas normu izpratnē. «Turklāt vienmēr cenšamies izpildīt ikvienu klienta vēlmi, jo jauni manikīra stili un formāti ir mūsu profesionālais izaicinājums, kuru ar prieku pieņemam». 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras