Svētku tērpu konkurss: Sirreālais Jaunais gads Rundāles pilī.

Shalako
Shalako 17. decembris 2016 20:44
1949

       Ir atnācis 31. decembris, visiem gaidot neaizmirstamu Jaunā 2017.gada sagaidīšanu. Esmu gatavojusies tam jau laicīgi, jo tieši pirms gada 31. decembrī saņēmu ielūgumu piedalīties vienā no noslēpumainākām Jaunā gada svinībām. Nespēju to izskaidrot, bet ielūgums ielidoja līdz ar sniega puteņa vētru manā dārzā. Sirdij strauji pukstot, nokratīju sniegpārslas, un lasu, ka balle notiks 2016. gada 31. decembrī Rundāles pilī, pirms pusnakts jāierodas graciozā tērpā kopā ar partneri, bet uz sejas jāuzvelk masku un visdīvainākais - jānāk basām kājām! Ilgi meklēju sev vistīkamāko, un, kā ielūgumā teikts - graciozāko tērpu, līdz visbeidzot mana izvēle apstājās uz veikalā Mosaic ieraudzīto maxi garo, kobaltzilu kleitu. Steigšus devos to piemērīt, ak, cik burvīgi tā uz manis izskatījās! Priecīga griezu riņķus spoguļa priekšā, aiztaisot acis, iedomājoties kā es dejoju Jangada ballē! Kleitas vieglais svārku audums plīvoja man līdzi! Tā iegādājos sev kleitu, tagad pienāca laiks piemeklēt aksesuārus. Tā kā tā ir ziemas balle, manā iztēlē veidojās noteikts tēls, tīkoju atrast kleitas V veida izgriezumam atbilstošu pūkainu šalli, ko izkārtot tieši izgriezuma formā, to es atradu blakus esošā Monton veikalā. Visbeidzot kā rozīnīti uz tās piespraudu Mosaic ieraudzīto burvīgo sudraba pērļoto piespraudi. Tepat arī paķēru pērlīšu auskarus un devos uz Monton pēc apsudrabotās mazās somiņas. Viss, mans balles komplekts gatavs - zili sudrabotos toņos, kā radīts ziemas gaisīgai ballei! Piedāvāju ieskatīties manis izveidotā tēlā.

20161217203159-89045.jpg

        Ap pusnakti ar vīru ierodamies pie Rundāles pils vārtiem, blakus tiem stāv kungi elegantos apmetņos slēpjoties aiz maskām. Mums arī ir maskas, kas piedod visam tēlam noslēpumainu skatu. Ieejam pils teritorijā un te visa vide sāk mainīties acu priekšā! Rundāles pils atrodas okeāna krastā, mūsu kājas jūt siltu smilšu pieskārienu, okeāna caurspīdīgais ūdens šalc tepat blakus. Bet no debesīm... no debesīm krīt skaistas, vizuļojošas sniega pārslas! Fonā skan Nino Rota - The Godfather Waltz.

        Te pienāk kungs apmetnī un aicina iekšā Rundāles pilī, mēs ienākam un dodamies uz balles telpu, visapkārt viss mirdz un laistās, milzīga Ziemassvētku egle rotā zelta zāli, bet balles zālē ieraugu vēl neparastāku skatu. Tajā atrodas grandiozā Trevī strūklaka ar modes skates mēli, gluži kā modes skatē! Ūdens plūst visapkārt, ir silti, bet no augšas turpina krist sniega pārslas, zāles stūros redzu arī sniega kupenas un kādi kungi apmetņos veido no sniega dažādas figūras, pat kāzu torti! Mūs aicina dejot valsi pie skanošā "The Godfather Waltz", kuru izpilda pieaicinātais orķestris, cilvēku ir ļoti daudz, es pat iedomāties nevarēja, ka tik daudzi apmeklēs šo balli. Kamēr mēs dejojam, šīs balles vadītājs Lauris Reiniks skaļrunī sāk teikt atskaiti līdz pusnaktij. Visiem pasniedz šampanieša glāzes un te sit pulkstenis divpadsmit, visi kliedz Urā, skandina glāzes, apsveic viens otru, skūpstās un smejas! No augšas sāk krist ne tikai sniegs, bet arī Raffaello konfektes! Ak, cik skaisti un garšīgi!!! Daudzi sāk jau pikoties arī ar sniegu, bet te Lauris Reiniks paziņo, ka tagad notiks modes skates konkurss, kur katra dāma rādīs savu Jaungada tērpu. Es nopriecājos, ka manu tērpu tagad ieraudzīs visi! Ar graciozu gaitu, gluži kā mans tērps, es eju pa modes skates mēli, ūdenī zem kājām atspīd krītošās sniegpārslas un spīdīgās gaišzilās gaismiņas kā zvaigznes debesīs! Es jūtos karaliene, šī pasākuma karaliene, jo man aplaudē visi, arī tie aizņemtie kungi, kuri nepārtraucot veidoja sniega skulptūras! Lauris Reiniks apsveic mani ar gūto uzvaru, skūpstot roku, bet vīrs paceļ uz rokām, griež riņķī un skūpsta, skūpsta un skūpsta, mēs iegāžamies kupenā un turpinam skūpstīties... Kad es atveru acis, es redzu, ka mēs esam savas mājas dārzā, sniegā, uz manis ir tā pati maska un tērps, bet kur pazuda Rundāles pils ar neticamo balli? Sapnis vai realitāte, bet es nekad neaizmirsīšu kā sagaidīju Jauno 2017. gadu! 

20161217204354-38686.jpg

Svētku tērpu konkurss

20160513132414-20560.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 21. decembris 2016 18:06 LosOjosVerdes

Mīļš paldies! (angel)(Y)

LosOjosVerdes 21. decembris 2016 13:05

Tik romantiski un iedvesmojoši. Ļoti skaisti! Par tehnisko pusi vispār paklusēšu:)

Shalako 20. decembris 2016 15:21 rasas

Paldies :*

rasas 20. decembris 2016 08:39

Tik svinīgi, tiešām pasaka! :)
Esi krietni pacentusies - cepuri nost. (Y)

Shalako 19. decembris 2016 19:48 ofelija

Paldies! Jā, šādā fantāzijā reti kurš negribētu pabūt :D(hug)

ofelija 19. decembris 2016 18:02

Tik romantisks ieraksts!!!Redzu sevi arii tajaa ballee uzreiz!

Shalako 18. decembris 2016 14:55 Kerstyna

Paldies! (hug) Ilgi domáju, ká lai personalizē to kolāžu un tad ienaca prātā doma, ja nu uztaisīt no sevis līdzīgi kā papīra lelles, kuras varēja ģērbt... :D(party)

Kerstyna 18. decembris 2016 10:30

Super :) Īpaši iemiesošanās tērpā :)

Shalako 17. decembris 2016 21:12 VIT@

Vai ne? Šonakt radās ideja, visu dienu realizēju (angel)(party)

Ciao 17. decembris 2016 21:00

uuu nu gan ņēmusies ar programmām, baigi drosmīgi (Y) un vispār tā gribētos kādu balli ar maskām.. auuččč(L)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras