Sveiciens otrajā pavasara dienā!

21. marts 2011 00:00
2190

Patiesi, nu jau otro dienu oficiāli dzīvojam pavasarī! Aiz vienas kājas pie mums gan vēl aizķērušās pāris sniega kaudzītes un ziemas vēsums, tomēr apziņa, ka esam iesoļojušas nākamajā gada posmā nudien silda!

Domājams, vēl vairāk tevi sildīs un priecēs jaunākais portāla www.sieviesuklubs.lv Skaistuma e-žurnāls! Šoreiz tajā virtuāli varēsi uzšķirt gan lappuses, kurās atklāsies pavasara skaistuma tendences, gan tādas lappuses, kurās varēsi lasīt par to, kā šajā sezonā parūpēties par savām kājām, seju un visu ķermeni kopumā, kā arī uzšķirt lappusi ar stāstu par to, kā par savu skaistumu rūpējas kāda Latvijā populāra aktrise... 

Sieviešu Klubs tevi sveic ar pavasara atnākšanu un šajā visnotaļ plaukstošākajā gadalaikā aicina uz pārmaiņām. Ne tikai ārējām, bet arī iekšējām.

Šoreiz Skaistuma e-žurnālā varēsi lasīt, kā mūsu organismu ietekmē mazkustīgs dzīvesveids, kā tikt pie skaistām kājām un kādas ir šī pavasara tendences apavu modē.

Tad, ja tava problēma ir uz sejas izveidojušies nepievilcīgie matiņi, tevi notikti interesēs raksts par to, kādēļ tie veidojas, un kā veiksmīgi no tiem atbrīvoties. Starp citu, šis ir piemērotākais brīdis, lai pielietotu vienu no efektīvākajām liekā sejas apmatojuma likvidēšanas metodēm! 

Savukārt tik ļoti sievišķīga, skaista un trausla, vai kā viņa pati saka – maiga, ir aktrise Inga Siliņa, kuru televīzijas skatītāji pazīst kā seriāla „Tikai nesaki man Bizu” Laumu, bet teātra cienītāji - kā vienu no spožākajām Valmieras Drāmas teātra aktrisēm.

Viņa portālam www.sieviesuklubs.lv un tā lasītājām atklās to, kā ikdienā, kas tik ļoti piepildīta dažādiem notikumiem, gādā par savu ārējo un arī iekšējo skaistumu.

Iespējams, no Ingas Siliņas šim pavasarim iedvesmosies arī tu un atvēlēsi vairāk laika miegam, biežāk pievērsīsi uzmanību pārmaiņām dabā vai varbūt izmēģināsi aktrises mīļāko pašgatavoto matu masku...

Lai tev prieks par pavasarīgām pārmaiņām dabā un vienlaikus par pārmaiņām sevī!

Līva Zaksa, www.sieviesuklubs.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras