Svārku Pavēlnieces Top 5

Autors: Ciao, 2016. gada 30. jūnijs, 17:12:42
Svārku Pavēlnieces Top 5

Reiz Coco Chanel teica: „Luksus lietām ir jābūt ērtām, citādi tās nav luksus lietas”.  Šī ir visu sieviešu garderobes himna, man noteikti. Vasaras sākumā pieķēros garderobei un bez žēlastības izsviedu, atdevu un vēl maisi stāv, ko atdot! (varbūt kādai interesē?) Iespējams pie vainas ir tirdziņi, lielās atlaides dārgajos veikalos un mīļā draudzene! Īpaši paldies manai draudzenei, kura ir palīdzējusi un pamainījusi skatījumu uz skapja saturu no cita skatu punkta! Paldies! Teiciens mazāk ir vairāk šoreiz arī par maniem svārkiem un mani kā svārku pavēlnieci.

Iepriekšējā gadā biju burtiski pārņemta ar kleitām, tās tika šūtas  un pirktas viena aiz otras un varbūt tikai reizi arī uzvilktas. Tieši šis fakts rosināja pārdomāt, ko daru nepareizi?  Ja regulāri no jauna un jauna man nav ko vilkt mugurā! Pazīstami?

Sapratu, lai cik ļoti man valdzina kleitas, tas ir viengabalains apģērbs, kuru var atsvaidzināt ar šallēm vai žaketi un citiem aksesuāriem. Taču svārki, tā jau ir cita opera! Tos var kombinēt! Var vilkt ar krekliņiem, blūzēm, džemperiem, žaketēm, jaciņām. Katru dienu radot jaunu tēlu, atsvaidzinot koptēlu. Yep, tieši svārki manuprāt ir sievišķīgākais apģērba gabals un vislabākais veids kā sievietei sevi  izpaust radoši. 

5 VIETA Petite!

Mini kokvilnas sarkanie svārciņi ar baltām vertikālām svītrām. Pirkti jaukā turku veikaliņā par smieklu naudu. Vasaras sākumā mans mērķis bija izveidot Hampton vasaras kolekciju (kas ietver svītrainos, gaišos un pasteļa audumus). Vienkāršs piegriezums, labi saskan ar visiem vasaras krekliņiem, blūzītēm un džemperīšiem vēsākām dienām. Ak , šie ir tie svārki, kurus velku suņa pastaigās, reizēm vakara pastaigās ar vīru. Šie noteikti ir tie svārki, ja uz ātru roku man ir jāaizskrien uz veikalu, pie friziera, pievelkot klāt lina krekliņu, voilā.. kaut uz centru, ja gadās!

20160630170434-28608.jpg

4 VIETA Joie de vivre!

Manis darinātie kokvilnas taisnie svārki ar viskozes oderi un šķēlumu aizmugurē. Svārki tapa pagājušajā gadā un izvēloties toreiz modeli, svarīgākā prioritāte, lai var pievilkt pie visa! Svārki piederās manā Hampton kolekcijā, saskaņojas ar pilnīgi visu, taču paraugbildē svārki ir kopā ar Marco Polo blūzīti. Todien devāmies baudīt gardumus! Svārkiem ir vairāk lietišķa noskaņa, taču pamainot augšiņas raksturu (kas svinīgāks), tie labi transformēsies iziešanai. Tas ir mans jaunais sauklis arī, katrai lietai ir labi jāsaskaņojas ar pārējām lietām skapī. Klasika nemirst!No rīta ofisā, vakarā ar draudzenēm uz kokteili, vai pat teātri!

20160630170550-45351.jpg

3 VIETA Femme Fatale!

Vēl vieni manis darinātie svārki. Zīmuļsvārki uz auguma, mazliet piesedzot celi ar garāku šķēlumu aizmugurē! Toreiz Dolce Gabbanas iedvesmota, biju pārņemta ar domu par puķainiem svārkiem ar paaugstināto vidukli, vienvārdsakot, apsēstība uz ko citādāku. Svārku raksturs ir ļoti koķetīgs! Iespējams iederēsies arī ofisā un arī pat uz darba tikšanos ar kādu vienkāršāku augšiņu, vai īsu vienkrāsainu žaketi, taču vislabāk svārki atrāda savu būtību ar plāniem krekliņiem uz lencītēm, šis būtu klasisks kokteiļa vakara stiliņš! Un ja vēl dīvas stilā ieveidoti mati, konfekte! Iespējams šie svārki man patīk tā iemesla pēc, ka var ļoti spēcīgi variēt ar krāsām augšdaļā!

20160630170652-21148.jpg

2 VIETA Coquette!

Jaunākie svārki garderobē, ne miņas no Hampton, ne miņas no daudz kā... šos svārkus saucu par ja vajag sevi pārsteigt! Sākotnēji svārki bija mazliet virs potītēm, bet garums nudien neglaimoja vecumam. Tamdēļ šos zīda tafta svārkus ar zīda oderi vienkārši saīsināju. Vēl viena mīlīga detaļa, svārkiem sānos ir slēptās kabatas. Mani personīgi tas valdzina. Pēc novērojumiem varu teikt, labi iederēsies arī ofisā ar kādu vienkārša piegriezuma vienkrāsainu džemperīti. Zīds ar vilnām labi saiet kopā! Bet, ja vajag iziet uz kādu dzimšanas dienas ballīti, randiņu ar vīru, restorānu nu jūs saprotat tur vajag ko tādu uzrunājošu savam garastāvoklim. Jūtos skaista, arī tad ja negaidīta pumpa uzmetusies.

20160630170829-20412.jpg

1 VIETA Chic!

Ilgi neticēju, ka to izdarīšu, bet .... šī reiz bija mana kāzu kleita. Tagad pārtapusi par garajiem svārkiem, ļoti kupli un īpašu vieglumu piešķir šifons. Kleitu savā laikā šuvu pie šuvējas grieķu stilā! Taču kā jau visām kleitām, pienāk lielais jautājums, ko darīt tālāk? Mana pārtapa svārkos, tādejādi piekombinējot dažādas zīda augšiņas (konkrētā piemērā ir zīda apgleznots lakats, paldies internetam) ir ieguvusi ļoti izteiktu vakara izejamo tēlu! Kāzas vai nopietna atklāšana? Balle? Svinīga pieņemšana? Tas man nesagādā galvas sāpes, šie svārki iederēsies un pasvītros šajā karstumā manu gaisīgumu un viss iespējams arī lirisko noskaņojumu.

20160630171040-58332.jpg

 

Visbeidzot nevieni svārki nepasvītros sievietes skaistumu, ja nebūsim laimīgas. Tamdēļ, sievietes, būsim laimīgas un ļausim aksesuāriem, pasvītrot mūsu apmierinātību. Pasvītrosim to ar svārkiem! Jo, mēs esam tā vērtas? A la mode!

 

La vie est belle!

VIT@

Konkurss: Svārku pavēlniece

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.