Superprocedūra pirms ballēm un randiņiem

Autors: , 2012. gada 6. jūlijs, 00:00:00
Superprocedūra pirms ballēm un randiņiem

Kā liecina pēdējā laikā pastiprināti pieaugošā interese, Latvijas sievietes arvien biežāk sava skaistuma saglabāšanai izvēlas mezoporācijas metodi. Kas tā ir un kā var palīdzēt, stāsta Ludmila Stavro-Freiberga, “Panacea pro” vadošā speciāliste, klīnikas vadītāja.

Mezoporācija ir plaši pazīstama kā elektroporācija, akvaporācija vai bezadatu mezoterapija - procedūra, kas nodrošina tūlītējus rezultātus un ilgtspējīgus ādas kvalitātes uzlabojumus.

Šobrīd mezoporācija estētiskās kosmetoloģijas un dermatoloģijas jomā ir inovatīvākā un efektīvākā metode, kura bez jebkādiem ādas bojājumiem ļauj aiztransportēt lielmolekulārās bioloģiski aktīvās vielas uz dziļajiem ādas slāņiem.

Ar ātriem, elektriskiem impulsiem radītais strāvas lauks sekunžu simtdaļu laikā atver ādā mitruma kanālus. Rezultātā rodas iespēja transportēt dziļajos ādas slāņos lielmolekulāras aktīvās vielas lielākos daudzumos un dziļāk, nekā tas bija iespējams līdz šim, piemēram, ar jonoforēzi vai ultraskaņu.

Šīs aktīvās vielas iedarbojas daudz efektīvāk un nodrošina ilgtspējīgu sasniegto rezultātu saglabāšanu.

Mezoporācija bez sāpēm un blaknēm sniedz tūlītējus, redzamus un ilgtspējīgus ādas kvalitātes uzlabojumus, jauneklīgāku izskatu, veselīgāku un viendabīgāku ādu, kā arī efektīvi izlīdzina krunciņas. Speciālists saviem klientiem šo procedūru var ieteikt arī pirms svarīgu publisku pasākumu apmeklēšanas!

„Sievietes arvien vairāk interesējas par šo unikālo metodi, jo tā guvusi lielu atsaucību ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.

Kā vienu no galvenajām priekšrocībām sievietes min sensacionālos rezultātus jau pēc pirmajām procedūrām, svarīgi ir arī tas, ka procedūra ir patīkama, bez sāpēm, nav nekādi ierobežojumi pirms un pēc procedūras.

Tādēļ mezoporācija ir superprocedūra pirms ballēm un randiņiem,” atzīst “Panacea pro” vadošā speciāliste, klīnikas vadītāja Ludmila Stavro-Freiberga.

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā Tu pirms ballēm un randiņiem parasti rūpējies par savu ādu? Vai Tu izmantotu šādu procedūru?