Stilisti 2015. gadu pasludinājuši par dabiskuma un vienkāršības gadu

Intensa.pro
Intensa.pro 16. janvāris 2015 12:11
2501

Lai arī kādam matu garumam sieviete nedotu priekšroku, lai kāds nebūtu viņas sejas tips, 2015. gadā stilisti noteikti piedāvā daudz interesantu variantu, starp kuriem ikviena no viņām varēs izvēlēties tieši to, kurš būs tīkamāks. Jāatgādina, ka modes stilisti no visas pasaules 2015. gadu pasludinājuši par dabiskuma un vienkāršības gadu, raksta skaistumkopšanas servisa portāls Intensa.Pro

Matu griezums īsiem matiem

Īsi matu griezumi vienmēr ir bijuši aktuāli, vēl jo vairāk tāpēc, ka tiem ir daudz priekšrocību: tie ir viegli kopjami, seju padara jaunāku, bet galvenais, viegli rada visdažādākos tēlus, sākot no lietišķas sievietes un beidzot ar romantisku būtni.

Par gaidāmās sezonas galveno trendu tiks uzskatīts matu ieveidojums ar taisniem matiem pie saknēm, bet sprogotiem galos. Tādu veidojumu var papildināt ar biezām matu krēpēm uz pieres un ambra krāsā.

Bob-karē kļuva par iepriekšējās sezonas trendu, tomēr šī tendence pakāpeniski pārgāja uz 2015. gadu. Šogad „bobs” kļūs nedaudz īsāks aizmugurē, bet priekšā, matu šķipsnām jāpieskaras moderna matu griezuma īpašnieces zodam. Klasiskais bobs lieliski piestāvēs gan bieziem, gan smalkiem matiem.

Ļoti īsie matu griezumi „piksi”, kuri modē bija pirms gada, piedāvā savu uzvaras gājienu visā pasaulē. Šāda frizūra piestāvēs visiem, sevišķi, ja to viegli sabužinās. Sava veida nekārtība matu īpašniecei piešķirs īpašu rotaļīgumu un sportiskumu.
„Piksi” griezums ar garām matu krēpēm iespējama tā ieveidošanai uz sāniem, saķemmējot uz aizmuguri, izmantojot „vieglas paviršības” vai „slapjo matu” efektu. Neticami populāri 2015. gadā ir matu griezumi ar vienādu matu garumu.

Matu griezums „pompadūrs”, kas savu nosaukumu ieguvis par godu slavenajai karaļa Ludviķa XV favorītei marķīzei de Pompadūrai, savai popularitātei jāpateicas dziedātājiem Maili Sairus, Pink, Rihannai. Tieši viņi matu krēpes ieviesa masveidā. Tam raksturīgi īsi un konkrēti sāni un pakausis, izcirpti ar matu mašīnas palīdzību, un ideāla augša, kas atgādina matu krēpes. Klasiskā pompadūra ir ideāla apaļas sejas īpašniecēm, cita tipa sejām tiek piedāvātas tās variācijas ar sānos daudz garākiem matiem. Kopumā minimālisms frizūrā nezaudē savas pozīcijas – ērtas, maz laika kopšanai, īsie mati atbilst laika garam un vienmēr ir topā.

strizki-intensa.pro

srtrizki-intensa.pro

Matu griezums pusgariem matiem

Vidēji gariem matiem visā to garumā stilisti 2015. gadā piedāvā klasiskos pagarinātos bobakarēpāžakaskādes unkāpnītes variantus ar dažādu ieveidojumu. Frizūrai ar nosaukumu kaskāde, cirtām jābūt dažādos līmeņos, bet pāža griezumam ir raksturīga konkrēta matu krēpju līnija. 
Modes virsotnē ierindojas sānceliņš, viļņains matu veidojums, paviršības un slapju matu efekti, kas rada dabiskuma iespaidu, jo tieši tā izskatās frizūra, uzpūšot vieglam vējiņam vai atgriežoties no pludmales. 
Sievietēm, kuras dod priekšroku vidēji gariem matiem, lieliski noderēs lielas lokas, kuras var nēsāt izlaistas vai sasiet pušķī, atstājot brīvi nokarenas vijīgas cirtas.

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras