Stila pārmaiņu iespēja rudenī – u/v Stockmann Stilistu dienas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. septembris 2018 09:14
561

Septembris ir īstais laiks, kad sagatavoties rudens sezonai, tādēļ 8., 15., 22. un 29. septembrī universālveikala Stockmann modes nodaļās tiek rīkotas Stilistu dienas, kurās klienti var tikties un saņemt padomus no labākajiem Latvijas stilistiem – Olgas Kolotovas, Dāvida, Kristīnes Rudzinskas, Ingas Zahārovas un Anastasija Paškēvičas.

U/v Stockmann klientiem ir ekskluzīva iespēja četrās septembra sestdienās veikala modes preču nodaļā sastapt Latvijas labākos stilistus un iegādāties aktuālākās modes preces. Olga Kolotova, Dāvids, Kristīne Rudzinska, Inga Zahārova un Anastasija Paškēviča sniegs ieteikumus personīgā stila veidošanai šajā sezonā.
Šī ir lieliska iespēja visiem interesentiem saņemt stila konsultācijas no labākajiem stilistiem bez maksas un sagatavoties rudens sezonai, izmantojot u/v Stockmann jauno modes preču piedāvājumu, kas solās būt košu, interesantu un pārsteidzošu tendenču pārpilns. 

Rudens mode piedāvās gan klasiku, gan negaidītas nianses, dažādu stilu kombinācijas, tāpēc tieši brīdis, kad jaunās sezonas preces nonāk pārdošanā ir īstais, kurā uzklausīt stilistu profesionālos ieteikumus un kopīgi nolemt, kuras no sezonas tendencēm ir piemērotas tieši jums.

Iesakām nelaist garām iespēju izdarīt izmaiņas savā stilā, padarīt to košāku, sev atbilstošāku un aktuālāku! Turklāt u/v Stockmann klientu atsauksmes liecina, ka stila pārmaiņas ir motivējošs un iepriecinošs faktors, kas bieži ver durvis arī citām pārmaiņām dzīvē, sniedzot jaunas iespējas un piedāvājumus.

Par stilistiem

Olga Kolotova ir izdevniecības Rīgas Viļņi modes direktore un žurnālu Pastaiga, Pastaiga.ru un OK! modes redaktore. Olgas viedokli modes jomā uzklausa un tam uzticas daudzas sabiedrībā pazīstamas personas. Olgas ekspresīvais stils un harizma ir viņas vizītkarte. 
Olga Kolotova jūs gaidīs 15., 22. un 29. septembrī no 12:00-16:00.

Dāvida vārds komentārus neprasa. Pieredzējis modes mākslinieks, kurš darbojies arī ārvalstīs. Modes tendenču pārzinātājs un eksperts. Viņa profesionālais un asprātīgais skatījums uz lietām noteikti patiks klientiem, kuriem nav svešs humors. Dāvids visu pateiks tieši, neliekuļojot un skaidri, tāpēc viņa ieteiktās stila lietas noteikti jums piestāvēs par 100%.
Dāvidu varēsiet sastapt 08.,15., 22. un 29. septembrī no 12:00-16:00.

Kristīnes Rudzinskas sniegtie stila padomi būs tikpat izsmalcināti kā viņa pati. Kristīne ir izdevniecības Lilita galvenā modes un skaistuma redaktore, žurnālu Lilit un Lilit.ru galvenā modes un skaistuma redaktore, modes un dzīvesstila žurnāla Lilit LOOK redaktore. Kristīne ir intelektuāla un sirdsgudra personība ar izcilu stila izjūtu. 

Kristīne Rudzinska stila padomus sniegs 08., 15., 22. un 29. septembrī no 14:00-18:00.

Inga Zahārova sevi pierādījusi kā prasmīga un profesionāla vizuālā tēla stiliste, kuras veikumu ir iespējams vērot arī Stockmann sezonālajās modes skatēs. Turklāt Inga vada arī stila meistarklases par dažādām īpašām tēmām, piemēram, svētku stilu. Klienti Ingas darbu vērtē ļoti augstu.  

Ingu Zahārovu sastapsiet 08. un 29. septembrī no 13:00-17:00 un 15., 22. septembrī no 12:00-16:00.

Anastasija Paškēviča ir dizainere un stila konsultante, kuras viedoklī ieklausās daudzi. Anastasija kopā ar Ingu Zahārovu strādā pie Stockmann sezonālajām modes skatēm, kas vienmēr izdodas košas, pārsteidzošas un aizraujošas.

Anastasija Paškēviča jūs gaidīs 15. un 22. septembrī no 12:00-18:00.

Stilistu konsultācijām jāpiesakās iepriekš, zvanot uz u/v Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļu pa tālr. 6 707 1222 vai rakstot uz e-pastu: klientuinfo@stockmann.com.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras