Starojoša sejas āda

Linduchy
Linduchy 24. jūnijs 2015 11:07
1714

Divu nedēļu laikā man bija lieliska iespēja izmēģināt MOSSA produkciju. Nešauboties varu teikt – tā ir LIELISKA un manai sejas ādai atbilstoša par visiem 100%!

MOSSA produktu sastāvu un efektu novērtēja ne tikai mana sejas āda un spoguļa attēls, bet arī vīrs, ģimene un paziņas.

Saspringtais darba grafiks, ikdienas jezga un totāls miega bads – šādi varētu aprakstīt manu ikdienu. Tieši miega bads un sarežģījumi dažu projektu realizēšanā atstāja manāmas rūpju pēdas manā sejā. Ieskatoties spogulī, es katru reizi redzēju ikdienas stresu sekas – nogurusi un nespodra sejas āda, pirmās rūpju grumbiņas. Bet tad manās rokās nokļuva MOSSA produkcija.

Pirmā diena – kārtīgi notīrīju seju ar MOSSA attīrošajām krēmputām. Ļoti patīkama smarža - nebija ķīmiska smarža, kas ir raksturīga citiem produktiem. Iemasēju krēmputas sejā, izbaudīju jāņogu smaržu un tad noskaloju ar ūdeni.

Papildus izmantoju MOSSA nomierinošu un barojošu vitamīnu toniku ar lācenes ekstraktu. Palutināju seju ar MOSSA intensīvi mitrinošu aveņu/smiltsērkšķu vitamīnu kokteili un ādu ap acīm ar kazeņu krēmu. Iepriecināja gan smarža, gan konsistence – viegla, patīkama, nav lipīga, ātri iesūcas ādā.

Šāda vitamīnu trieciendeva momentāli bija redzama un jūtama sejas ādā. Ieskatoties spogulī, pretī lūkojās mirdzoša, veselīga un atpūtusies seja. Man tas bija milzīgs un patīkams pārsteigums. Pārsteidza arī vīra reakcija – bučiņu papildināja piebilde par patīkami garšīgu smaržu.

Nākamajā dienā izmantoju arī MOSSA BB krēmu. Izcils! Iepriekš izmantoju daudz un dažādus BB krēmus, bet katram no tiem bija kādi trūkumi. MOSSA BB krēms ir perfekti atbilstošs manai sejas ādai – matējošs un viegli sedzošs, ar patīkamu smaržu, ātri iesūcas ādā. No dažiem citiem BB krēmiem man mēdza veidoties sausa āda ap uzacīm un degunu, bet ar MOSSA BB krēmu šādas problēmas nebija. Ikdienā nelietoju „smagu“ dekoratīvās kosmētikas kārtu, tāpēc tieši patika krēma viegli tonējošais efekts.

20150624110750-92470.jpg

Ar katru dienu sejas āda kļuva veselīgāka, skaistāka, mirdzošāka un zīdaināka. To pamanīja un izteica komplimentus ģimenes locekļi un paziņas. Spilgtākais kompliments – „Pasaki godīgi, kas ir noticis ar Tevi? Tu staro! Vai nu Tu esi iemīlējusies, vai nu Tu esi stāvoklī! Kāds ir Tavs noslēpums?“

Tā lūk, tāpēc noteikti iesaku MOSSA produkciju arī jums!

Dabai ir spēks, bet MOSSA māk šo dabas spēku noķert un ietilpināt savas produkcijas tūbiņās!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 30. jūnijs 2015 19:48

Man no šiem produktiem "der" vitamīnu kokteilis! :)

Zane Zanīte 26. jūnijs 2015 12:01 VesmaSk

Es arī varu teikt, ka produkti tiešām ir labi. Neliekuļojot, nepārspīlējot. Ir vai nav reklāmas raksts - bet produkti tiešām ir iegādes vērti! Pamēģiniet pati un redzēsiet, ka Jums iepatiksies ;)

Linduchy 24. jūnijs 2015 19:15 VesmaSk

Tad jau sanāk, ka visu manis rakstīto šeit var uztvert kā reklāmu, kaut patiesībā tā nav! :) "Lietiskie pierādījumi" un "godīgs tests" man liek pasmaidīt - katrai no mums ir savas ādas īpatnības. Dažām produkts patiks un būs atbilstošs visām prasībām, bet citām, iespējams, ka nē - produktu testi ir ļoooti subjektīvi! ;)
BET!!! Es personīgi nemēdzu liekuļojot slavēt produktus, ja tie man nepatīk vai nav atbilstoši manai ādai. Varbūt būsi pārsteigta, bet par slēpto reklāmu šeit man nemaksā :D
Bez tam, neesmu vienīgā, kas testēja šo produkciju. Tiešām gaidu ar nepacietību citu meiteņu atsauksmes ;)

VesmaSk 24. jūnijs 2015 18:40 Catwoman

Šiem rakstiem no sērijas "pārbaudīts uz savas ādas" tomēr gribas kaut minimumu "lietiskos pierādījumus". Ja ir tests, tad gribas tomēr, lai ir tāds godīgs tests, nevis tikai labi sacerēts reklāmraksts. Piedod, nekā personīga, tikai manas domas.:)

mazaa raganina 24. jūnijs 2015 17:59 Catwoman

(Y)(Y)(Y)

Linduchy 24. jūnijs 2015 17:55 VesmaSk

Tev ir visas tiesības ticēt vai neticēt, to neviens nevar aizliegt :)
Netaisos arī taisnoties, kāpēc nav bildes pirms un pēc - šīs ir manas domas par konkrētiem produktiem :)

mazaa raganina 24. jūnijs 2015 17:01 VesmaSk

???

VesmaSk 24. jūnijs 2015 16:16

Neticu! nav neviena foto ar pirms un pēc....:(

Linduchy 24. jūnijs 2015 14:47 Nikte

Tev tik ēšana prātā :D

Nikte 24. jūnijs 2015 11:50

Izskatās garšīgi :D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras