spontānais randiņš? pastaiga?jau lidoju!!!

hiperkeri
hiperkeri 19. aprīlis 2011 08:28
547

Paldies Kristīnei par ierosināto otro kārtu!:) esmu sajūsmā par visādiem šāda tipa izaicinājumiem:)iepriekšējo reizi rakstīju par gatavošanos kādam notikumam ar savu sirdsāķīti lielajā līmenī-iziešanai oficiāli ,kā pārim viņa draugu kāzās:) (P.s.nevarunevarunevaru!!!sagaidīt! pilnīgi uz adatiņām sēžu!(heh,nāk par labu manam pseidocelulītam:D:D:D:D)

 

tad nu tagad-ja nu tēma ir pastaiga ar mētelīti,tad pasapņojot tālāk par to visu,ja dabūtu katalogos esošo,tad..ai ai ai aiii:) es uzreiz iedomājos kārtējo pa-vasaras skriešanu,kad pa dienas vidu gribas ieskriet pludmalē pastarpus visiem koncertiem,randiņiem(pavisam iespējams:) )jūs taču zināt,kā tas ir ,kad TEVI SAUC JŪRA??man tā ir kas līdzīgs dabas balsij(heh,laikam vēl tiešāk vairs nevar:D) vai arī instinktam..tam,kurš prasa pa dienu ēst ķiršu siera kūku un naktī grib padarīt mazākas tavas drēbes:D:D

 

katrā ziņā-tas ir kā cīnīties ar vējdzirnavām,jo es ,šķiet,jau parīt attapšos ar siera kūkas gabalu vilcienā uz Majoriem:) (nu labi-savā Aston Martin ar savu Bondu.Jāni Bondu:D )

labi.es jau atkal nespēju savaldīt savu verbālo caureju:D:D:D

tā kā es esmu tā,kas parasti piedāvā spontānos randiņus(jo tajā ir savs ķirsis,kad tu pilnīgi neko nenojaut par savu sagaidāmo dienu-kāds tai ir potenciāls izvērsties brīnišķīgai),taču,ja nu vienreiz man piedāvātu...

man NOTEIKTI skapī būtu šī

jaka:) apartā tas maksāja 53.99

iesākumam gan jau prasīsiet-es ar šādu uz teātri skriešu??

nē,man vienkārši patīk pievērst uzmanību detaļām,un šī šķiet,izceļ visus manus plusus:)

tad nu es šo jaciņu uzmestu uz pleciem virs šīs kleitas,kura,protams,man jau būtu mugurā( jo tā ir TIIIIIIIK brīnišķīga!!!!! vienmēr esmu vēlējusies maxxi kleitu!!!)

un tikai 26.10!!!

man arī patīk,ka jaciņas uz kleitas jostasvietas ir saskaņotas,kā arī kleitas lielais raksts netiek aizsegts ar jaciņu:)

jāpaķer vēl soma,kurā noteikti mani jau gaida viss mans `grūtnieču komplekts`(ha hā,jūs jau vēl nezināt,kas tas vēl ir:D:D:D šis apzīmējums man manām somām ir jau no vidusskolas-kad somā ir visa iedzīve,lai tu ikdienā vari izdzīvot arī neparedzētās situācijās-no skoča,superlīmes līdz pat zobu skalojamam..jo man ir paradums reizi gadā nokļūt katastrofu dienā..un neko pirms tam es par to nezinu,tā kā-vienmēr ir jābūt gatavai...)

tad nu šī soma par 179.90 Ls ,taču es pavisam noteikti meklētu lētāku alternatīvu ,taču neaizmirstot somas ietilpības izmērus,kā arī krāsu:)

tad nu vēl kājās jāuzrauj sievišķīgs skrienamais...

14.90LS(;) ),kas ir neitrālas krāsu ziņā,taču pieskaņotas somas toņu paletei,kā arī vispārīgajam manam noskaņojumam-ar nemanāmiem efektiem panākt maximumu sievišķības:)

kā arī-bāāāāc-cik ir pulkstenis??? jau atkal tās 5 minūtes kavējos???(kā vienmēr..jāiegādājas taču beidzot pulkstenis....)

šis par 62.91Ls. cena manām iespējām-iespaidīga,taču mani valdzina šī fasona vīrišķīgais šarms... man PARANORMĀLI patīk savā stilā ieviest gan sievišķīgu,gan vīrišķīgu atribūtiku....

tad vēl uzmetam pēdējam akcentam kādu spožu nieciņu kaklā..kas par 53ls Tev liks justies kā ..padomāsim,ne dievietei,taču miljonārei gan:D:D:D(starp citu,kurš teicis,ka zelts un sudrabs nevar iet kopā??? šī kaklarota savienosies ar pulksteņa furnitūru-šķiet,diezgan veiksmīgi)

un-mīļais,es jau nāku:):)

Pavasara stilam iedvesmoties vari šajos portālos - interneta apģērbu katalogos:

 

http://www.bonprix.lv/

http://www.otto-latvia.com/

http://www.otto-latvia.com/apart

Konkurss par 50 latu dāvanu čeku no Otto kataloga turpinās. 2. kārta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras