Spogulīt, spogulīt saki man tā….

Iveta - tereeze
Iveta - tereeze 30. maijs 2017 09:39
1098

Spogulis ir viens no noslēpumainākajiem sadzīves priekšmetiem, ko cilvēks lieto ikdienā. Milzum daudz mītu un leģendu saistās ar šo neparasto priekšmetu.
Piemēram, grieķu leģenda vēsta, ka Narciss, ieraugot savu atspulgu dīķī, nav varējis no tā novērst acu un rezultātā pārvēties par ziedu. Savukārt, Gorgona Medūza, ieskatoties savās acīs, kas atstarojās spožā vairogā, pārvērtusies akmenī. Un tādu leģendu ir daudz.

Mums spogulis ir gan guļamistabā, gan vannas istabā, gan koridori, šiem spoguļiem ir sava vēsture un ja tie varētu runāt, pastāstītu ļoti daudz.

Cik sevi atceros un līdz 30 gadiem man nepatika mans atspulgs spogulī, jo ik dienu mana seja bija noklāta ar melnajiem punktiņiem, pūtītēm, pinnēm. Bet šobrīd, mans dzīves skatījums un skatījums uz sevi ir mainījies. Nesen radikāli mainīju matu griezumu no ļoti gariem matiem līdz īsiem matiem, sāku biežāk valkāt kleitas un svārkus, lietot kosmētiku – es sevi iemīlēju no jauna. Dzīve man apkārt kļuva skaistāka un attiecības ar mīļoto arī ir uzlabojušās. Un līdz ar to, man patīk tas ko redzu spogulī. Esmu izmēģinājusi neskaitāmas sejas maskas, skrubjus, tonikus un krēmus – līdz šim manai problemātiskajai ādai nekas nenāca par labu. Sejas āda uzlabojās, kad beidzu meklēt to īstu kopšanas līdzekli un īsto krēmu. Man nav nekāda īpaša ādas kopšanas rituāla, daru visu, ko dara sievietes.

Runājot par savām aprisēm, nedaudz esmu pieņēmusies svarā (no 53 kg. līdz grūtniecībai un pēc trim gadiem sveru 55 kg.), bet tik un tā es izskatos labi.

Lūk interesanti ieteikumi par spoguļiem:

  •  Kad esat ļoti noguris vai slims, nelūkojieties spogulī
  • Pirms paejat malā no spoguļa, noveliet sev veiksmi un uzsmaidiet savam atspulgam
  • Pēc tam, kad jūs apciemojuši nepatīkami cilvēki, noslaukiet spoguli ar mitru drāniņu.

20170530093907-52317.jpg

Konkurss: Laiks pie spoguļa

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 30. maijs 2017 11:27

super, paldies par ieteikumiem, viens no tiem man vēl nebija zināms

es zinu vēl, ja dodoties ceļā, pēkšņi nākas atgriezties, tad izejot no mājas pēc tam obligāti ir jāielūkojas spogulī

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras