Spogulīt, Spogulīt - Labrīt!

pece
pece 2. jūnijs 2017 22:28
1406

Dažādos manas dzīves periodos attiecības ar Spoguli man veidojušās stipri atšķirīgas.

Bērnībā patika uzvilkt kuplākos svārkus un griezties draiskā dejā spoguļa priekšā. Tīņa gados spoguli ienīdu, jo tas parādīja manas pumpas un aknes, kuras man tik ļoti negribējās redzēt! Vēlāk spogulis kļuva par manu ikdienas draugu kurā lūkoties ikrīta uzkrāsošanās sesijā un uzmest aci pirms došanās laukā no mājas.

Līdz vienā dzīves periodā, kad pārdomas par dzīvi, tās jēgu un mērķiem šaudījās kā vējš negaisa laikā pa manu galvu, manās rokās nonāca Raksts, kas ienesa manās attiecībās ar Spoguli jaunas vēsmas.

Un te jāpakāpjas solīti atpakaļ manā bērnībā un jaunībā – mana mamma, kura ir jauks un labestīgs cilvēks pēc dabas, vienlaikus ir iedzimts pesimists, kura pirmā reakcija uz lielāko daļu notikumiem ir “visirslikti”.

Vienā jaukā dienā pieķēru sevi – es arī lēnām esmu kļuvusi par “visirslikti” pavēlnieci. Atvēru acis un nesapratu, ko nu tagad darīt un kā sevi mainīt un vai maz tas vispār ir iespējams. Rakstā, kurš atnāca pie manis, bija ieteikts ik rītu dienu uzsākt ar smaidu un Labrīt vēlējumiem sev, skatoties Spogulī. Novēlēt sev veiksmīgu un jauku dienu un paturēt sevī smaidu.

Nolēmu pamēģināt – jūs jau zināt, no sērijas, ja nebūs labāk, sliktāk nepaliks. Tā nu sāku šo praksi piekopt. Pēc kādas nedēļas visam gribējās atmest ar roku, jo neredzēju nekādu jēgu no šī rituāla. Pēc tam vienojos ar sevi – izturēt vienu mēnesi un tad izlemt ieviest šo rituālu vai nē.

Pēc mēneša vairs jautājumi neradās. Biju tik ļoti pieradusi pie šī rituāla, ka pat nebija domas no tā atteikties. Un arī šobrīd man šķiet, ka šis rituāls sniedz pozitīvu enerģiju visai dienai  jau vairākus gadus!

Tādas, lūk, ir manas īpašās attiecības ar Spoguli!

Konkurss: Laiks pie spoguļa

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
thezeezee 5. jūnijs 2017 16:44

Man arī jau pāris gadus ir rituāls sevi no rīta pasveicināt un pasmaidīt.. Šķiet jau pāris gadus tāds :). Man patīk!

Kerstyna 4. jūnijs 2017 17:21

(Y) Labs pieredzes stāsts :)

Aggie 3. jūnijs 2017 16:07

...šis gan ir skaists rituāls... man ar vajadzētu to ieviest un vēl rīta buču sev iedot ;)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras