SOS! Jeb ESSEX, nāc talkā cīņā ar vējdzirnavām!

pantai
pantai 6. februāris 2012 00:00
626

Kad Kintija paziņoja par iespēju pieteikties testēt ESSEX produkciju, man nebija ne mazāko šaubu, ka man IR jāpiesakās. Kādēļ?

 

 

Šobrīd savos 25 jūtos kā Džimija Neila dziesmā par krokodilādas kurpēm:

 

„I'm an old man inside a young man's suit my crocodile shoes are crying too.” /Jimmy Nail/

 

Tikai man neraud manas krokodilādas kurpes, bet mana krokodilīgā āda.

 

Īsumā par to – rokas kā bruģis, ķermeņa āda visās zonās ir ļoti sausa, zvīņojas, niez. Īpaši jutīgās vietas ir plaukstas, augšdelmi, sejas āda, it īpaši acu zona un mute, kājas. Nu, principā jau viss.

 

Neviens ārsts tā arī man nav uzstādījis diagnozi „atopiskais dermatīts”.  Ar šī konkursa palīdzību ceru arī uz kvalificēta un galvenais – pacientā ieinteresēta - dermatologa konsultāciju. Pēdējo reizi pie dermatologa biju janvārī, un esmu ļoti vīlusies, jo izrakstītie dārgie medikamenti nav snieguši nekādus uzlabojumus.


Mana āda īpaši krasas laika maiņas nepaness. Tā, piemēram, šis aukstums ir graujošs. Acu āda iekaisusi, rokas un ķermenis raupjšs un nekādas sievišķības sajūtas.

 

Bet es taču esmu SIEVIETE! Tā pati, kas DIEVIETE! Kāpēc man ir jāsamierinās ar kompleksiem, ja varu ko darīt lietas labā, piemēram, izaicinot ESSEX tikt galā arī ar manu kaprīzo ādu?!!

 

Sejas ādu ikdienā attīru ar toniku un lietoju mitrinošu pieniņu, bet savus dienas un nakts krēmus tā arī neesmu atradusi. Eksperimentēju ar visu ko, kas ir pa kabatai un ir mitrinošs, bet vai tā ir pareizā izvēle? Praksē nav pierādīts.

 

Ar ķermeņa losjoniem ir tā, ka arī ir mēģināts daudz kas un brīžiem šķiet, ka pat pārāk daudz un bez saprašanas. Bet viens ir skaidrs – vai tā ir eļļa vai losjons, vakarā ieziežot ķermeni, no rīta sajūta ir vēl sliktāka nekā nesmērējot neko. Āda uz kājām, it īpaši apakšstilbiem, vienkārši lobās nost. Tas taču nav normāli!!! Līdzīgi notiek arī ar līdzekļiem, kas domāti sauļošanās laikā un pēc tās. Tā kā ilgu laiku esmu dzīvojusi tropiskā klimatā, tad arī šī joma man ir saistoša.

 

Es tik ļoti vēlos būt vesela un izvēlēties savai ādai atbilstošāko, bet nezinu, kas man ir piemērots. Tāpēc ceru, ka ESSEX eksperiments man ļaus ar profesionālas ārstes palīdzību noskaidrot svarīgāko par savas īpašās ādas kopšanu, kā arī pati ESSEX produkcija man ļaus atbrīvot savu ķermeni no reptīļa agregātsāvokļa un pārvērsties princesē ar veselu ādu!

 

Ar cieņu,

Pantai

Foto: http://animals.nationalgeographic.com/animals/reptiles/american-crocodile/

 

 

Par Essex izmēģinājumu Sieviešu Klubā, lasi šeit>> Visas projekta dalībnieces gaidām Sieviešu Klubā jau rīt, 7. februārī, plkst. 19.00. 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras