Šoruden uz skaistuma skolu! Gribu būt Sieviešu Kluba fotomodele

delza
delza 29. augusts 2011 12:56
1209

Esiet Sveicinātas visas skaistās jaukās lēdijas uz gandrīz rudens sliekšņa! Vasaras-Rudens gadalaika maiņa ir viens no vispilgtākajiem pārmaiņu brīžiem visā gadā, kuru es uz savas ādas izjūtu ļoti īpaši. Kāds poms ir noslēdzies un kāds jauns atkal sākas.

 

Tas laikam no skolas laikiem, kad bija jākrāmē skolas soma, un jāsaka uzredzēšanos visiem vasaras draugiem, ezeriem, jūram un palaidnībām, un ar satrauktu sirdi jāver skolas durvis vaļā, un mūžīgā apņemšanās šogad noteikiti man labāk jāmācās, mazāk piezīmes, augstakas atzīmes!! Principā jau no skolas laikiem maz kas ir mainījies. Jāatvadās no bikini sezonas, laiskajam,  bezrūpīgajam atvaļinājuma laikam, un jāsāk domāt kā lai sevi siltāk ietērpj, kā lai palutina saules sasildītos matus, un sejas ādu, kuru saulīte padarījusi mazliet sausāku!!!

 

Tādēļ arī šim projektam saku, "Esmu gatava skolai" Jo principā jebkura veida pieredze ir jaunas zināšanas, kuras varam izmantot katra savā dzīves skolā!Un šoruden vairāk kā citus gadus man ļoti gribas iesaistīties kaut kāda jaunā avantūrā! Un tikpat apņēmīgi, un tikpat saatrauktu sirdi kā toreiz skolas laikā, gribu pieteikt sevi šim interesantajam rudenīgajam skaistuma konkursiņam. Tā noteikti būtu man lieliska iespēja uzjautāt vižāzistei-stilistei Dacei Grīnbergai tos visus entos jautājums, kuri man vienmēr likušies svarīgi, kā pareizi izvēlēties sejas krēmu( šis jautajums man ļoti aktuāls, jo jau 2. nedēļas eju pa veikaliem meklēt sev sejas kēmu, bet nesaprotu kādu labāk, jo man ir tāda jaukta sejas tipa āda, T zona sejai ir tada taukaināka, bet vaidziņi dažreiz pasausi), un kā klāt vaiga sārtumu tieši manai sejas formai atbilstoši, jo man ir diezgan izteikti vaigu kauli, un kādu lupu kāsas toni man vajadzētu izvēlēties, jo esmu šosezon apņēmusies beidzot iegādāties lūpu krāsu, kā jau sievietei piedienas!!!

 

 

 

Tā lūk,tas arī viss ko vēlējos teikt, vēl to ka mani sauc Elza, esmu no Rīgas, esmu 24. gadus jauna sieviete, kā arī māmiņa 9.mēnešus jaunam puisēnam. Un vēl es gribēju teikt,ka es Ļoti priecāšos ja izvēlēsieties mani šim rudenīgajām pārvērtībām!Tagad gan viss, uz redzēšanos!!

 
 

Sieviešu Kluba fotosesija "Kā pareizi kopt seju rudenī?" notiek sadarbībā ar Physiogel produktiem

 

ARĪ TU VĒLIES PIEDALĪTIES KONKURSĀ, SPIED ŠEIT >>

embed
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
delza 29. augusts 2011 15:43

Ai kādas "smukas" gramatiskas kļūdas man sanākušas, ai ,ai, ai!!!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras