Smaržīgais rudens ar MOSSA sejas eļļu "Vitamin oil cocktail"

Linduchy
Linduchy 21. oktobris 2015 14:02
1548

Smarža ir viens no kritērijiem, kurus vērtēju, izvēloties kosmētikas līdzekļus. Un MOSSA produkti vienmēr pārsteidz ar kārdinošo smaržu. Atverot MOSSA sejas eļļas "Vitamin oil cocktail" pudelīti, smarža mani apbūra.

Nav maznozīmīgs arī sastāva kritērijs. Ja produkts ir ieguvis ECOCERT sertifikātu, tas ir ļoti labs rādītājs. Sava āda ir jālutina tikai ar labākajiem produktiem.

Sastāvā esošo 10 augu eļļu (jojoba sēklu, mandeļu, avokado, olīvu, aprikožu, plūmju, naktssveces, mežrozīšu, tomātu un auzu eļļa) kombinācija smaržo vienkārši brīnišķīgi, dabīgi, neuzmācīgi un svaigi.

Rudens ir tas laiks, kad reizēm mēdz uzmākties nomākts noskaņojums, jo akūti trūkst saules un siltuma. Kad uznācis neliels rudens drūmums, MOSSA sejas eļļa ir lielisks līdzeklis noskaņojuma uzlabošanai un sejas ādas lutināšanai, jo tajā ir noķerta vasaras saule, siltums un vitamīni.

Šī eļļa lieliski noder mājas spa vakariem - sejas, kakla un dekoltē zonas masāžai. Labi iesūcas ādā, padarot to maigu un zīdainu. Nejutu taukainu smagumu uz ādas. Kā arī izmantoju eļļu matu galiem. Rezultātā tie vairs nav tik sausi.

Patīk MOSSA eļļas iepakojums - stikla pudelīte ar dozēšanas pipeti. Ļoti ērti lietojama.

Garšīgi smaržojošs, ērti lietojams produkts ar dabīgu sastāvu par lielisku cenu. MOSSA eļļa noteikti ir uz palikšanu manā kosmētikas plauktā. Rudens un ziemas sezonā šī eļļa man ļoti labi noderēs.

Iesaku!

Attēls: https://www.facebook.com/mossacosmetics

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras