Slavenais rotu mākslinieks no Igaunijas Tanels Venre ienāk Latvijas tirgū

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. novembris 2017 18:16
1666

Mākslinieka Tanela Venres rotaslietas ir neparastas un sapņainas. Tanel Veenre ir Igaunijas modes juvelierizstrādājumu zīmols, kas izveidots 2014. gadā. Kopš pirmsākumiem tā dīvaini apburošās mākslas un modes rotaslietas ir padarījušas zīmolu par vienu no spēcīgākajiem un redzamākajiem dizaina zīmoliem Igaunijā. Sauklis "Sapņu karaļvalsts" iemieso zīmola būtību – Tanela Venres rotaslietas apburs visus, kuri tic fejām un brīnumiem, spārnotiem jūras zirdziņiem un kosmisku putekļu klātām ogām, kas atgādina sen aizmirstas atmiņas no Paradīzes dārziem. 

"Spārnoto jūras zirdziņu uzskatu par savu totēma dzīvnieku, tāpēc to redzēsiet daudzās mana dizaina rotaslietās. Katra no rotām ir kā neliels fragments no valkātāja personīgās pasakas. Pats ticu fejām, fantāzijām un bezgalīgai iztēlei. Šīs rotas ir atslēga uz katra iekšējo paradīzi, sapņu karaļvalsti," stāsta Tanels Venre.

Tanela Venres noslēpumaini apburošās mākslas rotaslietas jau ir guvušas starptautisku atzinību. No Berlīnes līdz Bangkokai, viņa darbi tikuši izstādīti dažādās zemeslodes vietās, un Venres rotaslietas greznojušas arī pasaulslavenā Londonas universālveikala Selfridges skatlogus. Mākslas rotaslietu turpinājums ir pieejamākās modes rotaslietu kolekcijas Tanel Veenre Jewellery, kas saglabā zīmola apburošo neparastumu, piešķirot arī moderna valdzinājuma nianses.

Tanels Venre bieži drosmīgi kombinē dārgmetālus, dārgakmeņus un inovatīvus materiālus. Šī dizaina alķīmija ļāvusi radīt vairākus bestsellerus, piemēram, Earberriesun Fruits of Paradise, kas darināti no balza koksnes un pārklāti ar `kosmiskajiem putekļiem` - plānu, atstarojošu kristālisku pūderi. Gaisīgi vieglā Earberries ir pasaulē vēl neredzēta kolekcija. Košie un spilgtie dizaini ir ļoti izteiksmīgi, bet sver tikai 2 līdz 3 gramus. 

„Radot rotas izceļojos pa jūras dziļumiem, paviesojos koraļļu rifos, apciemoju dejojošus jūras zirdziņus un savu ceļojumu noslēdzu uz kosmiska mākoņa," stāsta eklektiskais mākslinieks, norādot, ka eksperimentē arī ar ģeometrisku perfekciju, ritmu un simetriju, parādot, ka matemātika un aritmētiskā perfekcija vienmēr bijusi daļa no dabas. 

Tanela Venres rotaslietu krāsu palete ir neierobežota. Šīs mākslinieciskās, spilgtās un fantastiskās Igaunijas rotas citu modernu dizaineru darinājumu vidū izceļ jutīgas krāsu gradācijas un neparastas toņu kombinācijas. Tanela Venres rotās izmantoti tikai augstākās kvalitātes dārgakmeņi un sortiments ir neierobežots – sākot no gaisīgi caurspīdīgiem kalnu kristāliem līdz spoži melnam hermatītam. 

Rotaslietu kolekcijas veido gaisīgi vieglais bestsellers EARBERRIES visās varavīksnes krāsās – mazākie auskari ikdienai, bet lielākie drosmīgam vakara iznācienam; spārnotajam jūras zirdziņam veltītā HIPPO COUTURE, kas piedāvā vienkāršas, bet satriecoši elegantas versijas par šo Tanela totēma dzīvnieku četros dažādos toņos – ar gaišu/tumšu rodija pārklājumu vai dzeltenā/sarkanā zelta pārklājumu, kā arī greznāku mirdzošu dārgakmeņu versiju. Piedāvājumu turpina NIGHTFLY, kas pauž nakts valdzinājumu ar noslēpumainiem tauriņu un sikspārņu motīviem no melnkoka, kas kombinēts ar dārgakmeņiem. Jo tauriņi – tās nav tikai košas krāsas un dzirkstoši solījumi! Pavedinošā FRUITS OF PARADISE atklājas valdzinošās krāsu kombinācijās, ko veido samtainas pilītes un mirdzoši akmeņi. Tās ir elektrizējošas skaistules, ko nevar nepamanīt. COSMICFLY ir cieņas apliecinājums inovāciju skaistumam, piedāvājot drosmīgu, jaunu materiālu – stabilizēto koku. Šeit galvenie silueti ir tauriņi un sikspārņi. Savukārt VOODOO PARADISE parāda arhetipu spēku ar sudraba amuletiem, izmantojot Tanela iecienītos simbolus – tauriņu, sikspārni, sirdi un krustu.

Tanela Venres rotaslietas īpaši iecienījušas sievietes ar urbānu dzīvesveidu, kuras sajūsminās par rotaslietu unikālo dizainu un izmeklēti individuālo stilu. Igaunijas rotaslietu zīmolu mīl gan stilisti, gan slavenības, rotaslietas bijušas redzamas vairākos augsta profila starptautiskajos izdevumos, piemēram, Vogue, W Magazine un L'Officiel. Visdažādākajiem klientiem Tanela Venres rotaslietas sniedz ideālu papildinājumu viņu tēlam. Igaunijā pircējas īpaši iecienījušas Tanela Venres rotaslietas ar spāres motīvu.

Sīkāku informāciju par Tanel Veenre Jewellery var atrast zīmola mājas lapā un starptautiskajā interneta veikalā www.tvj.ee, kas piedāvā arī preču sūtīšanas iespēju uz Latviju, izmantojot DPD sūtījumu piegādes pakalpojumus. Piedāvājumā iekļauti auskari, aproču pogas, piekariņi, gredzeni un aproces. Rīgā Tanela Venres rotaslietas ir nopērkamas juvelierizstrādājumu un pulksteņu veikalā GoldTime, t/c Domina Shopping, Ieriķu ielā 3. Veikalā pieejams lielisks dažādu Tanel Veenre Jewellerykolekciju sortiments, kā arī rotaslietas - bestselleri. 

Par Tanelu Venri

Tanels Venre ir dzimis 1977. gadā, Tallinā, Igaunijā, mākslinieku un mūziķu ģimenē. 2005. gadā viņš pabeidza Igaunijas Mākslas akadēmijas metālmākslas nodaļu, kā arī mācījies rotu dizainu Gerita Rītvelda akadēmijā Amsterdamā. Kopš 1994. gada viņš strādā kā rotaslietu mākslinieks, modes un reklāmas fotogrāfs. Tanels ir piedalījies vairākās grupu un solo izstādēs visā pasaulē, iegūstot balvas un stipendijas. No 2012. gada Tanels ir Igaunijas Mākslas akadēmijas dizaina fakultātes profesors. Māksliniekam patīk radīt mākslas darbus, rotas un kostīmus no neparastiem materiāliem. Tanels ir piedalījies arī Tallinas Modes nedēļā ar kolekciju Saints & Sinners.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras