Sky&More/F&More atklāšana F&Show .. kā nu tur bija

Rebeka
Rebeka 25. marts 2014 20:00
2064

Virsraksts nedaudz liek apjukt ne? Paskaidrošu....

Sky&More ir lielveikals, kurā tika atklāts jaunais veikals F&More un atklāšanas pasākums, kurā tika izrādītas jaunās kolekcijas, kuras būs nopērkamas jaunajā veikalā saucas F&show, nu beigās nav nemaz tik juceklīgi vai ne?

Šis pasākums man tiešām patika, viss bija noorganizēts, kā nākas, skaisti un ar pārsteiguma elementiem. Esmu bijusi uz daudzām modes skatēm (tiesa gan tikai LV robežās, diemžēl), un varu teikt, ka šī bija labākā ko esmu redzējusi, jo patiešām skate tika apvienota ar šovu.

Ienākot pasākumā, visiem viesiem grib viņi vai nē, bija jādodas garām foto sienai, citi uzkavējās, ļaujot fotogrāfiem sabildēt, citi burtiski skrēja garām, lai netiktu kadrā. Pasākums sākās, protams, ar nelielu nokavēšanos, bet šķiet pie tā jau visi ir pieraduši un ar to rēķinās. 

F trijotne(Artūrs Mednis, Māra Kampernova un Ingemārs Dzenis), kura tika aizsūtīta uz Milānu ar Audi Q7, kuram piekabē bija milzu F burts/ skapis, kurā viņi veda jaunākās kolekcijas uz Rīgu, bija atgriezušies un mums tika rādīti video, kā noritēja viņu ceļojums.

Es ļoti ceru, ka drīzumā būs pieejams kāds video, kur var šovu noskatīties vēlreiz, un tam ir divi iemesli. Pirmais, tas bija interesants un grūti/gari vārdiem aprakstīt, lai jums, kā lasītājiem būtu saprotams, kas un kā bija. Otrais, šovs brīžiem bija tik aizraujošs, ka aizmirsu skatīties uz pašiem apģērbiem, kuri tika izrādīti, bet nu tā nav liela problēma, tāpat visi apģērbi ir apskatāmi veikala stendos.

Viens no šova labākajiem momentiem bija, kad bariņš dejotāji, kuri pēkšņi izleca no grīdas skates priekšpusē, visus nedaudz sabiedējot un pārsteidzot, rādīja savu priekšnesumu. Dejotāji bija ģērbti melnos uzvalciņos un ar dzelzs koferiem rokās, nu gluži kā kādas mafijas pārstāvji. Kamēr viņi dejoja un rādīja visādus trikus (stāvēja uz galvas, breikoja utt.) viņiem pievienojās operdziedātāja Elīna Šimkus ar savu kolosālo balsi paspilgtinot priekšnesumu un padarot to vēl aizraujošāku. Godīgi sakot man pat zosāda uzmetās no tā visa un tas liecina, ka priekšnesums tiešām bija labs.

Pēc neilga pārtraukuma bija šova otrā daļa, kur dziedāja Tara McDonalds (popzvaigzne no Anglijas) un kamēr viņa, spīguļojošā zelta kleitā ar zaķa ausīm dziedāja, viņai apkārt defilēja modeļi un modeles izrādot apģērbus. Šova beigās sāka birt zelta konfeti, kas radīja tādu sirreālu sajūtu.

Braucu skatīties Taras McDonalds uzstāšanos arī uz pasākuma afterparty klubā Coyote Fly un secināju, ka pirmkārt latviešu publika ir nelabojami stīva un neatsaucīga, brīžiem pat kauns palika, ka mēs esam tik kūtri. Dziedātāja, ik pa laikam, mēģināja iekustināt publiku aicinot aplaudēt vai dziedāt līdz, taču atdeve no skatītājiem absolūti nekāda. Un otrkārt, man pašai šī dziedātāja neraisīja nekādas emocijas, bet neesmu salkanā popa cienītāja noteikti tur tā vaina, jo vērojot pārējo publiku, šķita, ka citiem jau patīk tikai neprot to izrādīt.

Pasākums bija patiešām baudāms un skatāms. Man patika gan reklāmas kampaņa pirms pasākuma, ar lielā F burta vešanu, gan pats pasākums. Uzzinot, ka reklāmas kampaņu veido aģentūra MOOZ! ar Ēriku Stendzenieku priekšgalā, man jau bija sajūta, ka būs interesanti un bija arī. 

Vairāk bildes no pasākuma var apskatīt šeit 

 

Šo un vēl daudz ko citu lasi manā blogā: http://watchingandtalking.wordpress.com/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 25. marts 2014 17:31 makvins

izskatās, ka ir tas pats (Y):D

Rebeka 25. marts 2014 17:31 makvins

Jā, šķiet viņa no raidījuma ļoti iedvesmojusies, jo uz Stila un modes balvas pasākumu viņai arī bija kleita kuru mērijā, kad bija pavēlnieču raidījumā. :)

mazaa raganina 25. marts 2014 16:25

Adamasai nav tas apmetnis no Iepirkšanās pavēlnieces???

vecsprofils 25. marts 2014 13:50

Interesanti! Un arī bildēs dāmas saģērbtas atbilstoši un gaumīgi! (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras