Skaistās katastrofas

Autors: hiperkeri, 2012. gada 5. jūlijs, 09:15:00
Skaistās katastrofas

Ar smaidu par ne tik labām matu dienām. :) Sāsts iz pagājušā gada apmeklētajām kāzām.

Vispār jau jutos brīnišķīgi uz to dienu. Kleita bija sameklēta, iedegums bija - saulīti pēc peldsezonas biju noķērusi, pusstundu ņēmos ar seju, un pusotru stundu - ar matiem - lokoju, atspraudu, izrotāju ar ziediem - gribēju būt īsta grieķu dieviete. Ha, bet kas Tev dos:D:D:D Izskatījos pēc kūkas (vismaz - no kakla uz augšu :D)

Kad ieraudzīju šīs bildes,sapratu savas kļūdas - frizūru biju atspraudusi neveiklā augstumā - mana galva izskatās gandrīz kā kvadrāts, un atspraustās detaļa uz manas matu krāsas fona nevar pat pamanīt - viss viens melnums... 

Un briesmīgi arī tas, ka uzkrāsoju zilo skropstu tušu - tas parasti skaisti izceļ manas zaļās acis. Tikai ne jau ar brūnajām acu ēnām! Tagad es smejos, vēderu turēdama - nu kur man bija galva uz šādiem eksperimentiem pēdējā brīdī?? Bet tā jau esmu es - tipiski:)

Šogad, atkal ejot uz kāzām, es krietni piedomāšu. Man jau ir melna, gara vakarkleita, ko vilkt, ļoti skaists fasons, mati arī jau ir gaišāki - jo vairs nekrāsoju, ļauju ataugt.

Vienā pasākumā man jau vajadzēja ietērpties šajā kleitā, frizūra arī man patika (visur gatavojos pati. Man ir uzticības problēmas ar frizieriem, tāpēc - ja gribu, lai viss būtu izdarīts kārtīgi un tā, kā gribu - tad jādara pašai! Tāpēc mati un grimms - arī manis pašas. Šoreiz gan veiksmīgāks:) )

Tad nu prezentēju bildes ar sevi tiešām labā `formā` un- arī ne tik labā:):D:D

Pozitīvu skatīšanos!:)

Un tagad-pārvērtības!:)

Un kāda bijusi Tava lieliskākā vai gluži pretēji - sliktākā frizūra, kāda Tev bijusi? Piedalies konkursā!

Balva

Dāvanu komplekts, kurā ietilpst:

Plantur 21 šampūns

Plantur 21 Nutri-Coffeine Shampoo, 250ml - nutri-kofeīna šampūns krāsotiem un ķīmiski apstrādātiem matiem. Piemērots jaunām sievietēm. Sastāvā esošais nutri-kofeīna komplekss, kas iegūts no baltās tējas un bagātināts ar cinku, niacīnu, biotīnu, kalciju un magniju aktivizē novājinātas matu saknes, veicina vielmaiņas procesus un novērš pastiprinātu matu izkrišanu.

Plantur 39 kondicionieris

Plantur 39 Coffeine Pflege- Spülung, 150ml - kondicionieris krāsotiem un ķīmiski apstrādātiem matiem. Sastāvā esošais fito-kofeīna komplekss, kas iegūts no baltās tējas un bagātināts ar vitamīniem cinku, niacīnu, dabīgu kviešu ekstraktu un provitamīnu B5, aktivizē novājinātas matu saknes, novērš pastiprinātu matu izkrišanu un atjauno bojātu matu struktūru. 
Kondicioniera sastāvā ir arī aktīvās avokado sastāvdaļas, kas padara matus gludus un viegli veidojamus.

Original Silicea Balsam 500ml iepakojumā

Original Silicea Balsam, kas satur silīcijskābi izkliedētā gēla formā, ir bez ķīmiskām piedevām, piemēram, konservantiem un krāsvielām. To ieteicams lietot katru dienu, ideālā variantā trīs mēnešu garumā, kursa veidā.