Šīs sezonas briļļu ietvaru modē iezīmējas retro tēma

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. aprīlis 2016 16:35
1900
Dior Homme
Fendi
Fendi
Hugo Boss
Marc Jacobs
Marc Jacobs
Marc Jacobs
Prada
Prada

Aktuālākās tendences jau esam novērojuši dizaineru modes skatēs gan Ņujorkā, gan Londonā, kā Milānā tā arī Parīzē, kad tika ieskicētas formas, kas dominēs šajā sezonā – apaļās, wayfarer, kaķacs, clubmaster; krāsu paletes – pelēkie, brūnie, bruņurupuča toņi, kā arī koka imitācija; detaļas – ietvaru apdruka, dažādās faktūras – mežģīnes, izšuvumi, kristāla detaļas un daudz fliteri. Šīs sezonas tendence, ko uzsver arī stilisti - ļaut brillēm izcelt katra cilvēka personību un individualitāti.

“Jaunā sezona tomēr ir atnesusi arī vairākas novitātes, kas patīkami pārsteigs un iepriecinās ikvienu, kas seko modes aktualitātēm,” par briļļu tendencēm stāsta Pasaules Optikas produktu menedžere Inga Šakare.

80to. gadu stils

Šī pavasara un vasaras tendence numur viens ir 80-to gadu periodam raksturīgās oversized formas, kas pēc mūsu domām savu aktualitāti saglabās arī rudenī un ziemā. Tiek izmantotas spilgtas neona krāsas, apdrukas, saulesbrillēm gaiši tonētas lēcas.

Šādas stila brilles piedāvā: Dolce&Gabbana – apaļi rāmji ar ziedu rotājumiem, Gucci – kvadrātveida rāmji ar zelta gliteriem.

Furūristiskais stils, arhitektūra un materiālu inovācijas

2016. gadam raksturīga retro un futūrisma sintēze, ko raksturo retro formas un inovatīvu materiālu un formu kombinācijas, modernās arhitektūras ietekme. Krāsu gamma moon dust, zilā, hameleons, tērauda, sudraba, marmora faktūra, stikls.

Šādas stila brilles piedāvā: Marc Jacobs – apaļās un kaķacs kombinācija futūristiskā izpildījumā, Fendi – futūristiska kaķacs ar netradicionāli pasvītrotu apakšējo ietvara daļu.

Ateljē jeb made to fit

Ateljē jeb made to fit raksturīgas akcents uz briļļu izgatavotāja amata meistarību – smalkas dizaina detaļas, izcila kvalitāte un individuāla pieeja klientam. Krāsas dabīgie un pasteļtoņi, marmora faktūra, dabīgi  materiāli un to faktūras atdarinājumi, smalki izstrādātas materiālu kombinācijas.

Šādas stila brilles piedāvā: Giorgio Armani, Dolce&Gabbana.

Red carpet

Red carpet stils liek ikvienam sajusties kā zvaigznei un nepalikt nepamanītam. Padarīsim ikdienu par svētkiem. Stilam raksturīgas izsmalcinātas dekorācijas, akmeņu rotājumi, gliteri, masīvas formas – šķietami neiespējamas materiālu un stila kombinācijas. Krāsas – zelts, sudrabs, sarkans, bordo.

Šādas stila brilles piedāvā: Jimmy Choo – melni ietvari ar zelta akcentiem un  izskalcinātiem akmeņu rotājumiem, Versace – sarkani ietvari ar dārgakmeņu dekorācijām.

Nerdy style, jeb drosme būt atšķirīgam

Nerdy style raksturo pretēju uzvedību un izskatu meinstrīmam, protests pret vispārējo priekšstatos par to kas ir seksīgi. Teicamnieks, kas neapmeklē skolas ballītes, intelektuālis, kas nepiedalās apkārtējo čalošanā. Stilam raksturīgi lielas formas, smagi ietvari un dabīgi toņi.

Šāda stila brilles piedāvā: Marc Jacobs – nerdy style masīvs plastikāta ietvars, Gucci – nerdy style melni plastikāta ietvari.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Egija1222 31. janvāris 2017 15:07

Pasaulē populārāko zīmolu saules briļļu un briļu ietvaru kolekcijas ir pieejamas Optika Italiana veikalos. Tiek piedāvāti tādi zīmoli, kā Dior, Gucci, Versace u.c. Optika Italiana piedāvā produktus, kas ir novērtēti visāpasaulē un ir zināmi ar savu augsto kvalitāti.Vairāk informācijas par pieejamajiem produktiem ir iespējams apskatīt: http://optikaitaliana.lv/

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras