Sievišķīgs atradums: Mitrinošas dušas želejas glāsmainai ādas sajūtai

30. marts 2012 14:56
424

STENDERS papildina ķermeņa mazgāšanās līdzekļu klāstu ar jaunu produktu – dušas želeju ar 3 dabas sajūtu pilniem aromātiem – majestātisko rozi, ziemeļniecisko dzērveni un draisko meloni. 

 

„Mūsu dušas želejas ir īpašas ar savu saudzīgo sastāvu, tās veidotas tikai no dabiskām attīrošām vielām, lai mitrinātu un sniegtu glāsmainu, zīdaini gludas ādas sajūtu. Uz ādas tās veido gaisīgas putas, turklāt dabas vielu aromāti piešķir dienai sevišķu noskaņu.

Neviena no  dušas želejām nesatur sulfātus, silikonus, parabēnus, PEG vai krāsvielas”, stāsta STENDERS sabiedrisko attiecību vadītāja Aelita Mežpapa. 

„Dušas želejās izmantotas dabas izcelsmes aktīvās vielas, kas ir radnieciskas ādai un mūsu organismam. Tās ir drošākas, jo neirdina ādas aizsargslāni un veido maigāku, saudzīgāku ķermeņa attīrīšanu salīdzinājumā ar sintētiskajām vielām. Papildu mitrināšanai visas dušas želejas satur hidrolizētus kviešu proteīnus, kas ir bagātīgs proteīnu avots. Uz ādas tie veido vieglu aizsargslāni, kas palīdz ādai saglabāt mitrumu un uzlabo tās elastību. Kviešu proteīniem piemīt arī nomierinošas īpašības, tie ir saudzīgi un palīdz nomierināt iekaisušu ādu,” par produktu sastāvdaļām stāsta STENDERS laboratorijas vadītājs Aleksandrs Gurkovskis.  

Dušas želeja „Roze”

„Sajūti zieda cēlumu!”

Glāsmaina, saudzīgi attīroša un mitrinoša dušas želeja, kas nomazgā, nogludina un noglāsta. Rožu ziedūdens maigi mierina ādu. Katra ziedūdens lāse satur visas auga ēteriskās eļļas īpašības. Rožu ziedūdens ir visiecienītākais no ziedūdeņiem tā karaliskā aromāta un vērtīgo īpašību dēļ. Tas lieliski stimulē asins cirkulāciju un normalizē ādas pH līmeni, tāpēc tas piemērots gan sausai, gan taukainai ādai. 

Dušas želeja „Dzērvene” 

„Sajūti ziemeļu mundrumu!”

Šī glāsmainā dušas želeja mitrina kā veldzējoša rīta rasa, darot ādu zīdaini gludu. Antioksidantiem pārpilnais dzērveņu ekstrakts tonizē un hidrolizētie kviešu proteīni intensīvi mitrina ādu. Meža notīm bagātā dzērveņu smarža uzvēdī no gaisīgajām putām, iedvesmojot mundrām domām un darbiem.

Dušas želeja „Melone”

„Sajūti vasaras saldumu!”

Maiga dušas želeja mitrina ādu, darot to zīdaini gludu – tik liegu kā silts ezera ūdens vasarā. Sulīgo meloņu ekstrakts ir svaigs, bet saldā meloņu smarža, ietverta gaisīgajās putās, iedvesmo draiskam priekam. Patiesi gatava melone ir īsts vasaras pilnbrieda simbols. Saulē sildītas, aromātiskas melones svaigums ir ietverts katrā smaržīgajā meloņu ekstrakta lāsē, piešķirot dušas želejai neatvairāmu aromātu.

 „ Ar jaunajām dušas želejām mēs uzsākam jaunu produktu iepakojuma virzienu, kas atbilst mūsu ”sajūtu dārznieka” koncepcijai. Iepakojuma krāsās izpaušas mūsu dzīvesprieks. Katram produkta veidam krāsa piešķir savu īpašo sajūtu un noskaņu. Spilgtie krāsu toņi izceļ produktu veikalu plauktos un nodod dzīvesprieku tālāk mūsu pircējiem,” stāsta STENDERS produktu dizaina speciālists Jānis Andersons.

Dušas želeju aromāti iekļaujas arī pašreizējā STENDERS produktu klāstā, tādēļ iespējams veidot iedvesmojošas sajūtu dāvanas vai produktu komplektus  ar rožu, dzērveņu un meloņu aromātu.

Rozes ziedlapiņu cēlumu, dzērvenes ziemeļniecisko mundrumu un melones draisko prieku baudīsim visos STENDERS veikalos un www.stenders-cosmetics.lv no 23.marta !

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kura jaunā STENDERS produkcija tev vislabāk patīk?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
guakamole 30. marts 2012 19:42

Es sāku lietot stenders šampūnu arī bez parabēniem, man ļoti patīk un no ziepēm visvairāk eikaliptu - darbojas kā skrubis un ļoti atsvaidzina!

30. marts 2012 17:55

fenomenāli forša serija ir Zelts serija. kā jūms patīk?

leksija 30. marts 2012 15:23

Man varētu patikt ar meloņu smaržu. Rožu smarža nav manējā...

sandijasieviesuklubs 30. marts 2012 14:57

neizturēju un izmēģināju jaun o Stenders Gardener sēriju sejas kopšanai - ļoti patīk! Smarža ir vienk fantastiska un arī uz ādu ļoti labi iedarbojas.
Vispār esmu pamanījusi,ka LV taisa ļoti labu kopšanas kosmētiku. Mans atklājums ir arī Attirance - fantastiski produkti!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras