Sievietes-politiķes ar īpaši izsmalcinātu stilu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. maijs 2015 07:02
2354

Baronese Mārgareta Hilda Tečere jeb „Dzelzs lēdija“ (Lielbritānijas premjerministre no 1979.-1990. gadam)

Tečere bija pirmā sieviete Lielbritānijā, kas ieņēma premjerministres amatu. Viņa atbrīvoja britu ekonomiku no pārmērīgas valsts kontroles, sekmējot Lielbritānijas izkļūšanu no ekonomiskās lejupslīdes. Izcīnīja uzvaru nesaskaņās ar streikojošajiem ogļračiem un ierobežoja plašās arodbiedrību tiesības. Uzvarēja Argentīnu Folklendu karā. Izveidoja īpašas attiecības ar ASV prezidentu Ronaldu Reiganu, sekmējot „dzelzs priekškara“ nojaukšanu.

Mārgareta Tečere, uzstājoties publikas priekšā, visbiežāk izvēlējās tērpus zilos toņos (zilā krāsa ir Lielbritānijas Konservatīvās partijas oficiālā krāsa, kuras biedre bija premjerministre), glīti nogrimēta un eleganti safrizēta.

Pārsvarā premjerministre valkāja dažādas žaketes un midi vai maksi-garuma svārkus, izsmalcinātas garās kleitas ar maigu drapējumu un zīda blūzes ar iespaidīgu banti ap kaklu.

Mārgareta Tetčere ikdienas gaitās devās melnās vai bēšīga toņa zempapēžu laiviņās.

Premjerministres tērpus papildināja rotas un aksesuāri. Īpaši iecienītas bija pērļu rotas, dažādas brošas un maza, taisnstūrveida somiņa melnā krāsā.

20150516192419-42929.jpg

Ranija – Jordānijas karaliene

Karaliene ar supermodeles izskatu un milzīgām politiskajām ambīcijām, kas uzcītīgi darbojas savas valsts labā. Rūpējas par sieviešu un bērnu tiesībām, cenšas uzlabot valsts ekonomisko stāvokli un aktīvi piedalās starptautiskajā politikā.

Ranija valkā gan eiropeiskus, gan arābu tradicionālos tērpus. 2003. gadā viņai tika piešķirts tituls „Pasaules elegantākā karaliene“.

Karaliene ir iedvesmas avots vairākiem māksliniekiem, tajā skaitā arī Džordžio Armani.

20150516192448-82541.jpg

Irina Hakamada – kādreizējā Krievijas Domes deputāte

Aktīva politiskajā darbībā, kritiski izvērtē Krievijā notiekošo un iedrošina arī citus Krievijas iedzīvotājus būt neatkarīgiem lēmumu pieņemšanā.

Irinu Hakamadu raksturo ieturēts, individuāls stils ar savdabīgu odziņu. Lakoniski bikškostīmi un viendabīgi audumi. Neatņemams stila papildinājums – aptumšotas optiskās brilles.

1993. gadā Irina nogrieza matus īsā zēngalviņas frizūrā, kopš tā laika šī ir kļuvusi par viņas individuālā stila frizūras vizītkarti.

Izveidojusi modes zīmolu „HakaMa“, kur izpauž savu modes redzējumu.

20150516192522-82616.jpg 

Mara Karfanja – Itālijas līdztiesības ministre

Agrāk Mara strādāja par modeli un televīzijas vadītāju, fotogrāfējās diezgan atklātā fotosesijā žurnālam Maxim.

Mūsdienīga elegance un smalki ieturēts tēls līdz pēdējai detaļai. Stingri un atturīgi kostīmi apvienojumā ar dekoltētām blūzītēm, kas izceļ politiķes smalkā kakla līniju.

Neuzkrītošs grims, vien izceļot vaigu kaulus ar maigi rozā vaigu sārtumu. 20150516192608-28452.jpg

Segolēna Rojāla – Francijas vides, ilgtspējīgas attīstības un enerģētikas ministre

Segolēna Rojāla bija pirmā sieviete Francijā, kuras kandidatūru izvirzīja prezidenta vēlēšanās. Lai arī vēlēšanās viņa zaudēja, tomēr tas nemazināja viņas ietekmi politiskajā vidē.

Agrāk politiķe ikdienas gaitām izvēlējās klasiskus bikškostīmus tumšos toņos, bet tagad aizvien biežāk viņa dod priekšroku  svārkiem, vidukli izceļošām kleitām, gaisīgām blūzītēm un augstpapēžu apaviem. Žurnāla FHM Francijas izdevums Segolēnu iekļāva pasaules seksīgāko sieviešu sarakstā.

20150516192628-35545.jpg

Kondolīza Raisa (ASV Valsts sekretāre no 2005.-2008. gadam)

Līdz sīkākajai detaļai noslīpēts tēls. Agrāk labprātāk izvēlējās kostīmus tumšos toņos. Publisku uzstāšanos laikā bieži vilka sarkanus kostīmus. Visbiežāk kostīmi sastāvēja no stingras žaketes un zīmuļveida svārkiem līdz ceļgala vidum.

Politiķe un diplomāte savu tēlu papildina ar pērļu rotām un augstpapēžu apaviem.

Kondolīza Raisa sejas grimā izceļ lūpas, visbiežāk dažādos vīnsarkanā toņos.

20150516192823-84522.jpg

Hina Rabbani Khar – Pakistānas ārlietu ministre

Jaunākā ārlietu ministre Pakistānas vēsturē. Gudra un spējīga politiķe. Viņa ir veicinājusi dažādu starptautisku vienošanos noslēgšanu un konfliktu noregulēšanu.

Ārlietu ministre ikdienas apģērbu izvēlē ievēro nacionālo stilu. Bet izvēlas vienkāršus tērpus bez košiem izšuvumiem, kas ir populāri Pakistānas sieviešu vidū.

Hina Rabbani Khar savu stilu papildina ar iespaidīgiem aksesuāriem – apjomīgām saulesbrillēm, augstpapēžu kurpēm un modernām somām (īpaši politiķe ir iecienījusi Hermes Birkin zīmola somas).

Turpinam sarakstu! Kura sieviete-politiķe, tavuprāt, būtu pelnījusi papildināt šo sarakstu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras