Sieviešu Kluba blogotāja Svabits testē placentas sejas kosmētiku

svabits
svabits 8. februāris 2011 12:00
555

 Evinal placentas kosmētikas izmēģinājuma „trusītis” ir jau pazīstams ar šo kosmētiku nepilnas divas nedēļas un, lūk, mani pirmie iespaidi. 

 

Foto: Flickr.com

 

 

Manā īpašumā ir ienācis:

 

Maigs sejas skurbis ar placentas efektu. Lietoju ik pārdienas, jo uzskatu, ka seju kārtīgi nomazgāt no ikdienas putekļiem un kosmētikas var tikai ar sejas skurbīti. Man galvenais noteiktums, lai abrazīvās daļas būtu maigas. Šis produkts ir attaisnojis manas vēlmes – maigs, viegli skrubējošs, nav ļoti biezas konsistences un pēc lietošanas seja jūtas svaiga un attīrīta. Noteikti iesaku šo produktu. Vizuāli neuzkrītošs, smarža neitrāla, krāsa rozīga, maiga krēmveida konsistence ar maziem abrazīviem, viegli kūstošiem graudiņiem.

 

Serums acs zonai. Šis produkts izsauc jautājumus. Kad lietot? Vai katru dienu? Vai pa virsu vēl likt dienas placentas sejas krēmu un tas nebūs par bagātīgu? Vai acs krēms iet roku rokā ar šo produktu? Es lietoju no rītiem, kad acis vēl no nakts miedziņa nav pamodušās. Manas sajūtas: ar seruma uzklāšanu atdzīvojas acis, āda it kā nedaudz ir ar liftinga efektu un jūtami izskatos dzīvīgāka :). Izplatītāji manā maisiņā bija ielikuši acs krēma paraudziņu, tie man patika labāk, jo krēma konsistence man tuvāka, bet efekts vairāk no seruma. Izvēle Jūsu ziņā! Pluss šim produktam, lietojams ar pumpīti, bez izteiktas smaržas, viegls un ātri iesūcas.

 

Dienas krēms. Vienā vārdā sakot patika. Par placentas efektu pāragri spriest, vēl laiks palietot (lieku uz mēnesi), bet varu teikt sekojošo: maigs, viegli klājas, ātri iesūcas, ādai patika, mitrina un ir simpātisks iepakojums. Noteikti neesmu vīlusies un varu teikt, ja būtu pirkusi par naudu – nenožēlotu. Atkal jāpiemin, ka dāsnie izplatītāji bija man sadevuši nakts krēma paraudziņus un ziniet - tas bija arī ļoti labs! Biezāks, bagātīgāks nu tieši kā radīts mūsu apkures sistēmas, vēja, lietus skartajai ādas barošanai uz nakti. Lietojot sejas krēmu, nepārņem šaubas par kvalitāti, tā noteikti ir uz 100%.

 

 

Turpinājums sekos....

 

un vēlreiz par doto iespēju :)

 

Svabits

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 8. februāris 2011 23:17

paldies!!!

ir doma jau pamēģināt kādu no produktiem!!!")

jana 8. februāris 2011 18:17

fabrikante
Pareizi pateica :) Jālieto abi un par smagu nebūs

fabrikante 8. februāris 2011 14:47

Serumu it kā liek zem acu krēma.Ļauj tam ievilkties un tad pa virsu- krēmu.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras