Sievas balle vīra acīm

VesmaSk
VesmaSk 9. decembris 2013 15:09
1617

Tā kā es uz ballēm eju ārkārtīgi reti, bet draudzene, kura tomēr pamanās vismaz pāris balles gadā apmeklēt, devusies pie draudzenes uz Holandi ciemos, nolēmu sazvanīties ar draudzenes vīru un palūgt viņa palīdzību ar, tā teikt, „skatu no malas”. Un, lūk, kāds ir viņa stāsts par viņa sievas un manas draudzenes gatavošanos ballei:

„Jā, jā, es atceros pagājušā gada balli, mums jau viņu darba vieta rīko reizi gadā un tādu diezgan šiku. Šogad? Jā, šogad arī būs. Vai manējā gatavojas? Nu jau kādu mēnesi gatavojas. Ko tik ilgi? Nu nav viņai, ko vilkt mugurā. Pagājušajā gadā jau novembrī sāka ņaudēt, ka plikai jāejot, jo nekā ko vilkt neesot. Kad prasīju, kāpēc neiet ar iepriekšējā gadā pirkto lillā kleitu, tad teica, ka tā nemaz neesot lillā, bet ceriņkrāsas (kāda starpība? – lillā ir lillā) un Zigrīda ieraudzīšot un atcerēšoties, bet tas esot nepieļaujami. Nu, zini, Zigrīda pat neatceras, kādā krāsā viņas vīram ir mašīna, kur nu vēl par kaut kādu kleitu atcerēsies, bet nu labi, ar manējo bezcers strīdēties, vieglāk iedot viņai 200 latus tai kleitai. Ko tik daudz? Tas jau nav daudz, gan jau vēl paprasīs. Pagājušajā gadā simtu iedevu, pēc tam vajadzēja vēl divtik piešķirt – ar kleitu vien nevarot uz balli iet, kurpes arī vajagot. Ar pērnajām nevarot iet, jo tās Anda atcerēšoties un sievai kauns būšot, ka vecās kurpes pie jaunas kleitas jāvelk, un tonis vai kas tur arī esot ne tāds. Un tad vēl arī frizūra, kosmētika, somiņa....Eh, lētāk būtu vispār uz nedēļu viesu namu noīrēt nekā uz to balli sataisīties. Labi, ka vēl neliek jaunu mašīnu pirkt, ar ko uz to balli braukt, jo jau piekto gadu ar vienu un to pašu braukājam. Hmm, varbūt tādēļ viņa šogad plāno taksometru pasūtīt? Vai arī varbūt beidzot sapratusi, ka man arī gribas ar večiem kopā iedzert, nevis visu vakaru turēties pie stulbās minerālūdens glāzes, kamēr viņa ar savu Zigrīdu šampi lok. Nu, ko vēl gribi zināt? Ko ausīs un ap kaklu karina? Kaut ko jau karina, skaidra lieta, bez spīguļiem jau neiztiek. Šogad laikam no Ditas kaut kādus štruntus aizņēmās, jo pateicu, ka naudas vairāk nav. Sudrabs, zelts? Zini, ne mazākās sajēgas. Auskari? Jā, toč zinu, ka ir, jo toreiz, pēc balles, viņai kleitu nost vilku, un tad auskaru netīšām aizķēru, bet nākamajā dienā visu istabu dabūju izrāpot, kamēr to sasodīto mazo aizmugures štruntu tam auskaram atradu. Es ko vilkšu? A man ir mans vecais uzvalks, pievilkšu citu šlipsi un būs labi. Mēs, veči, esam vienkāršāki. Un, galu galā, tas ir tikai viens vakars. Labi, čau pagaidām, man hokejs tūlīt sāksies, tūliņ Pēteris ar Arni būs klāt, mums šovakar veču vakars, kamēr manējā vēl nav atpakaļ.....”

20131209150925-31795.jpg

 

Blogu konkurss sadarbībā ar GAURA.LV

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 10. decembris 2013 21:11

Labs :) Ironiska apsmaidīšana par tēmu :)(Y)

vecsprofils 9. decembris 2013 21:37

Smieklīgi uzrakstīts, ar tādu ironijas piesitienu :D (Y)

Linduchy 9. decembris 2013 19:03

Paldies! Ļoti feini uzrakstīts :D (Y)

Rebeka 9. decembris 2013 17:25

Ahhh, jā cik tipiski :D

Atzīšos, ka es arī nemēdzu vienu un to pašu kleitu vilkt vairākkārt. Dažreiz gan velku, bet tikai tad ja būs cita kompānija, kas to vēl nav redzējusi :D :D :D

Kurpes un rotas gan speciāli nepērku, mājās ir vairāki varianti kurus sakombinēt. :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras