Šī sviests: katrs šī rieksts ievākts ar mīlestību

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. marts 2019 15:07
465

INTENSĪVI BARO SAUSUS MATUS UN ĀDU 

The Body Shop jau kopš 1994. gada Godīgas Tirdzniecības šī sviestu iegūst ilgtspējīgā veidā no sieviešu asociācijas Tungteiya Ganā. Mūs iedvesmo Ganas sievietes, kuras jau daudzās paaudzēs prasmīgi izmanto šī sviestu, lai rūpētos par sausu ādu un matiem.  

The Body Shop vajadzībām ik gadu apmēram 640 vietējo kopienu sievietes iegūst 390 tonnas šī sviesta, izmantojot tradicionālās ieguves metodes, ko mātes savām meitām nodevušas no paaudzes paaudzē. Šī sadarbība ar The Body Shop stiprina vietējo sieviešu finansiālo neatkarību, un sniedz atbalstu visai kopienai. 

SVINAM SADARBĪBAS 25 GADUS  

The Body Shop dibinātāja lēdija Anita Rodika pirmo reizi apmeklēja Ganu 1992. gadā, kad iepazinās ar vietējo kopienu sievietēm, kuras jau daudzās paaudzēs šī sviestu lietoja un loloja kā īpašu dārgumu. Jau toreiz Anita redzēja ko vairāk kā tikai skaistumkopšanas produktu sastāvdaļu ar tās kopjošajām īpašībām, viņa vēlējās dot iespēju sievietēm būt finansiāli neatkarīgām, atbalstīt viņu ģimenes un kopienas. 

Jau kopš sadarbības sākuma 1994. gadā The Body Shop par piegādāto šī sviestu maksā ne tikai godīgu samaksu, bet arī nodrošina papildus finansējumu Tungeteiya sociālajam fondam. Ar šo atbalstu Tungeteiya sociālais fonds sadarbībā ar Ziemeļu Ganas Kopienu Rīcības fondu (Northern Ghana Community Action Fund) veic ieguldījumu vietējām kopienām tādos nozīmīgos projektos, kā veselības aprūpe, tīra dzeramā ūdens piegāde un izglītība, tādējādi ik gadu uzlabojot dzīves apstākļus vairāk kā  49’000 cilvēku.  

Tungteiya sieviešu asociācija šo 25 sadarbības gadu laikā ir izaugusi no 50 līdz pat 640 asociācijas biedriem, iesaistot iedzīvotājus no 11 tuvākās apkārtnes ciemiem. Šajā laikā The Body Shop ir palīdzējis nodibināt organizāciju Global Shea Alliance (GSA). Organizācija GSA palīdz šī sviesta ieguves industrijai attīstīties ilgtspējīgā veidā, tādējādi nodrošinot darbu 8 miljoniem sieviešu.   

The Body Shop 2019. gadā plāno iegūt un izmantot vēl vairāk šī sviesta, paplašinot šī sviesta produktu kolekciju un papildinot to ar jauniem lieliskiem produktiem. Tas līdz pat 30% palielinās atbalsta iespējas Tungteiya projektiem. Un nākotnē iespējama vēl ambiciozāku kopīgo plānu īstenošana. 

KAS IR GODĪGA TIRDZNIECĪBA? 

The Body Shop bija pirmie, kas aizsāka godīgas tirdzniecības programmu skaistumkopšanas industrijā. 1987.gadā tika uzsākts pirmais Godīgas Tirdzniecības sadarbības projekts. Šobrīd 95% The Body Shop produktu sastāvā ir ilgtspējīgā veidā iegūtas Godīgas Tirdzniecības sastāvdaļas.  

MŪSU EKSPERTI, KURI PADARA ŠĪ SVIESTU PAR GODĪGAS TIRDZNIECĪBAS SASTĀVDAĻU

“Es esmu pieredzējusi to, kādas būtiskas pārmaiņas ir radījusi iegūtā finansiālā neatkarība. […] Šobrīd sievietes ir kļuvušas jau tik drosmīgas, ka uzņemas pašas doties uz banku un veikt darījumus. Tieši par šādu brīvību mēs vienmēr bijām sapņojušas. Sievietes vairs nav pilnībā atkarīgas no saviem vīriešiem. Mēs tagad esam līdztiesīgi partneri.” 

Madame Fati Paula, Tungteiya sieviešu asociācijas vadītāja   

INTENSĪVI BAROJOŠAIS, DAUDZFUNKCIONĀLAIS ŠĪ SVIESTS NODROŠINA KOPŠANU NO MATU GALIŅIEM LĪDZ PAT PAPĒŽIEM 

The Body Shop jaunais, bagātīgās tekstūras 100% šī sviests ir pagatavots no Godīgas Tirdzniecības šī sviesta, kas iegūts no 192 šī riekstiem. To var lietot sejai, ķermenim, matiem un lūpām, un izmantot pašu gatavotajās skaistumkopšanas receptēs.  

100% VEGĀNISKS

“Jaunajam daudzfunkcionālajam 100% šī sviestam ir bagātīga, barojoša tekstūra, kas burtiski kūst uz ādas, atjaunojot tajā nepieciešamo mitruma daudzumu. Pēc lietošanas āda jūtas maigāka un daudz gludāka. Tas ir ideāli piemērots, lai nomierināta sausu un jutīgu ādu, kas jūtas savilkta un niezoša. To var izmantot sausu matu kopšanai, kā arī cirtu un loku veidošanai.” 

– Vanda Serradora, The Body Shop kosmetoloģe un ķermeņa kopšanas speciāliste 

85% PIEKRĪT, KA ĶERMEŅA, SEJAS UN LŪPU ĀDA JŪTAS LABI MITRINĀTA*

89% PIEKRĪT, KA ĶERMEŅA, SEJAS UN LŪPU ĀDA JŪTAS MAIGĀKA*

82% PIEKRĪT, KA ĻOTI SAUSA, JUTĪGA ĶERMEŅA ĀDA JŪTAS TŪLĪTĒJI NOMIERINĀTA*

* Balstoties uz testa, kurā piedalījās 103 sievietes un vīrieši, rezultātiem. 

TRĪS SOĻU MATU KOPŠANAS RITUĀLS SAUSU UN BOJĀTU MATU ATJAUNOŠANAI 

The Body Shop matu kopšanas rituālu iedvesmojušas Ganas sievietes, kuras jau gadsimtiem ir lietojušas šī sviestu, lai barotu un aizsargātu sausus matus. Matu kopšanas trio maigi attīra un pabaro sausus, lūstošus matus, ļaujot tiem justies intensīvi atjaunotiem.   

PIRMAIS SOLIS - ATTĪRĪŠANA

Izmazgā matus ar atjaunojošo šī sviesta šampūnu. 

OTRAIS SOLIS - KOPŠANA 

Pēc matu mazgāšanas lieto atjaunojošo šī sviesta kondicionieri. 

TREŠAIS SOLIS – PAPILDUS KOPŠANA

Reizi nedēļā pabaro matus no matu saknītēm līdz pat matu galiņiem ar atjaunojošo šī sviesta matu masku. Tās sastāvā ir ne tikai Godīgas Tirdzniecības šī sviests no Ganas, bet arī Godīgas Tirdzniecības kakao sviests no Ganas, Godīgas Tirdzniecības organiskā augstākā labuma kokosriekstu eļļa no Samoa un Godīgas Tirdzniecības olīveļļa no Itālijas.  

86% PIEKRĪT, KA MATI NEJŪTAS IZSAUSINĀTI**

83% PIEKRĪT, KA MATI IR MĪKSTĀKI, TIEM PIESKAROTIES**

84% PIEKRĪT, KA MATI IR PABAROTI, BET NAV SMAGI** 

**Balstoties uz testa, kurā piedalījās 103 sievietes, un izmēģināja šī sviesta šampūnu, kondicionieri un matu masku, rezultātiem.

VĒL INTENSĪVĀKA BAROŠANA AR JAUNO UN UZLABOTO ŠĪ SVIESTA SVIESTKRĒMU UN ĶERMEŅA LOSJONU

The Body Shop ikoniskā šī sviesta sviestkrēma formula tagad ir 100% vegāniska, nodrošinot ādai 72 stundu spēcīgu mitrināšanu, un katra no 200 ml sviestkrēma bundžiņām satur šī sviestu no 36 šī riekstiem. 

Šī sviesta ķermeņa losjons tagad ir 100% vegānisks, un tā jaunā, bagātīgākā tekstūra nodrošina sausai ādai intensīvu mitrinošu veldzējumu. Tagad tā sastāvu bagātina trīs reizes vairāk šī sviesta. 

100% VEGĀNISKS 

IEPAZĪSTINĀM AR THE BODY SHOP ĶERMEŅA KOPŠANAS REŽĪMU SAUSAI ĀDAI 

ŠĪ SVIESTA ĶERMEŅA KOPŠANAS IETEIKUMI NO VANDAS SERRADOR, THE BODY SHOP KOMETOLOĢES UN ĶERMEŅA KOPŠANAS SPECIĀLISTES   

 1. SOLIS - ATTĪRĪŠANA AR SKRUBI

“Maigi attīri ādu no atmirušajām šūnām ar šī sviesta cukura ķermeņa skrubi. Pievērs uzmanību sausākām ķermeņa zonām tādām, kā ceļgali, elkoņi un papēži. Pirms noskalojies, rūpīgi izmasē ādu, tā uzlabojot asinsriti.” 

2. SOLIS - ATTĪRĪŠANA 

“Pēc tam, kad āda attīrīta ar skrubi, saputo bagātīgās tekstūras šī sviesta dušas krēmu un nomazgājies ar to. Šis dušas krēms ir ideāli piemērots sausas ādas attīrīšanai. Maigai ādas attīrīšanai vari izmantot arī šī sviesta ziepes.”

3. SOLIS - MITRINĀŠANA 

“Noslēgumā uz nosusinātas ādas klāj mitrinošo produktu, izvēloties piemērotāko un mīļāko produkta tekstūru. Jaunā daudzfunkcionālā 100% šī sviesta bagātīgā, intensīvi barojošā tekstūra viegli kūst uz ādas, kopjot matus, ķermeņa, sejas, lūpu un pēdu ādu. Ja patīk vieglākas produkta tekstūras, tad izvēlies šī sviesta ķermeņa losjonu. Tad, ja Tev patīk bagātīgākas tekstūras, mitrini ādu ar šī sviesta barojošo sviestkrēmu. Roku un nagu ikdienas kopšanai piemērots būs šī sviesta roku krēms. Ik reizi, kad lūpas jūtas sausas, mitrini un aizsargā tās ar šī sviesta lūpu sviestkrēmu vai jauno daudzfunkcionālo 100% šī sviestu.”

RADI PATS SAVAS SKAISTUMKOPŠANAS RECEPTES AR JAUNO 100% ŠĪ SVIESTU  

1.IETEIKUMS: DIVI VIENĀ – LŪPU SKRUBIS UN BALZAMS 

KAS TEV NEPIECIEŠAMS? 

 • Jaunais 100% šī sviests
 • Cukurs 
 • Mīksta zobu birste vai sejas mazgāšanas birste

“Izmanto mīkstu zobu birsti vai The Body Shop sejas mazgāšanas birstīti, un ar masāžas kustībām maigi attīri lūpu ādu. Atceries izmasēt arī lūpu kontūru. 

“Pēc tam uzklāj 100% šī sviestu uz lūpām, un iemasē apļveida kustībām. Atkārtoti uzklāj, kad vien nepieciešams. 100% šī sviests ir īpaši piemērots sausai ādai.  

“Lai koptu lūpas ar lūpu skrubi, sajauc tējkaroti cukura ar 100% šī sviestu, līdz tā tekstūra līdzinās pastai. Maigi iemasē lūpu ādā un rūpīgi izmasē arī lūpu kontūru. Pēc lūpu attīrīšanas ar skrubi, mitrināšanai uzklāj šī sviesta lūpu sviestkrēmu.” 

2.IETEIKUMS: ĶERMEŅA SKRUBIS

KAS TEV NEPIECIEŠAMS? 

 • Jaunais 100% šī sviests
 • Dušas cimdi 

“Pirms lietošanas, uzsildi 100% šī sviestu, apmēram minūti ar rokām paspaidot un pamīcot tā iepakojumu. Tad paņem vienu tējkaroti šī sviesta uz dušas cimdiem, un mazgājoties ar tiem izmasē visu ķermeni, īpašu uzmanību pievēršot sausākajām ķermeņa zonām – elkoņi, ceļgali, papēži un nagu kutikulas. 

“Noslēgumā attīri ādu ar kādu no The Body Shop dušas želejām. Es ieteiktu mandeļu piena un medus dušas krēmu, argāneļļas vai olīvu dušas želeju, vai arī tējas koka dušas želeju.  

“Dziļāka ādas attīrīšana ar pīlinga cimdiem palīdz attīrīt to no atmirušajām ādas šūnām, vienlaikus ļaujot šī sviestam pabarot attīrīto ādu. Labākam rezultātam atkārto šādu attīrīšanu 2-5 reizes nedēļā.” 

3.IETEIKUMS: MATU KOPŠANA

KAS TEV NEPIECIEŠAMS? 

 • Jaunais 100% šī sviests
 • Kokosriekstu eļļa matiem 

“Sajauc vienu daļu 100% šī sviesta ar trim daļām The Body Shop kokosriekstu eļļu matiem. Iestrādā matos kā veidošanas līdzekli vai ļauj tam iedarboties visas nakts garumā kā atjaunojošai nakts maskai.  

“Kā nakts masku, iestrādā šādu mikstūru visā matu garumā vai tikai pašos matu galos. Ietin matus dvielī vai uzliec galvā dušas cepurīti, un ļauj iedarboties visas nakts laikā. Šāda kopšana palīdzēs mīkstināt un pabarot lūstošus un bojātus matus.” 

4.IETEIKUMS: DUŠAS KRĒMS SAUSAI ĀDAI

KAS TEV NEPIECIEŠAMS? 

 • Jaunais 100% šī sviests
 • Mandeļu piena un medus dušas želeja, argāneļļas vai olīvu dušas želeja, vai arī tējas koka dušas želeja 

“Sajauc plaukstās trīs daļas dušas želejas ar vienu daļu 100% šī sviesta. Es iesaku izvēlēties The Body Shop olīvu vai argāneļļas dušas želeju, vai arī mandeļu piena un medus dušas krēmu. 

“Dušas želejas vietā var izmantot britu rozes vai argāneļļas vannas putas. Tas ir ieteicams, ja āda ir īpaši sausa vai sezonālo pārmaiņu dēļ pastiprināti lobās.” 

5.IETEIKUMS: PUTOJOŠAS VANNAS PUTAS 

KAS TEV NEPIECIEŠAMS? 

 • Jaunais 100% šī sviests
 • Argāneļļas vai britu rozes vannas putas
 • Neliels silikona virtuves trauks vai ledus gabaliņu saldēšanas trauks 

“Iesākumā uzsildi 100% šī sviestu, plaukstās pamīcot un paspaidot tā iepakojumu apmēram minūti. Kad tas ir uzsildīts, ar to ir vieglāk strādāt. 

“Sapildi ledus gabaliņu trauka iedaļas, katrā no tām ielejot 3/4 The Body Shop argāneļļas vai britu rozes vannas putu un pievieno 1/4 100% šī sviesta. Rūpīgi samaisi mikstūru, un uz nakti ieliec saldētavā. Atceries, ka ledus trauku pēc tam vairs nevar izmantot pārtikai.”  

“Kad gatavs, izņem vairākus sasaldētos gabaliņus no ledus trauka, un iemet vannā, ar rokām paberzējot tos, lai veidotos putas un izkustu šī sviests. Atkarībā no ledus trauka iedaļu lieluma, pievieno vannai 1-2 kubiņus. Vannas putu sajaukums ar šī sviestu veido īpaši bagātīgas, kopjošas un mīkstinošas vannas putas, kas ļaus ādai vannojoties justies īpaši maigai. Atgulies un izbaudi!”

Ņem vērā, ka šī receptes ir domātas vienreizējai lietošanai. Neuzglabā pagatavotos produktus vairākām lietošanas reizēm.

Uzzini vairāk par Godīgas Tirdzniecības šī sviestu šeit: thebodyshop.com/shea-butter

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras