Shoe Bring Back! Atnes atpakaļ apavus!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. decembris 2016 20:53
1253

Apavu zīmols Vagabond uzsācis sadarbību ar organizāciju I:Collect, kura nodarbojas ar apģērbu un tagad arī ar apavu atkārtoto izmantošanu un otrreizējo pārstrādi. Sākumā sadarbībā iesaistīsies trīs veikali Zviedrijā (Stokholmā un Gēteborgā), bet uzņēmuma mērķis ir nākamgad, kad loģistika būs izmēģināta, tajā iesaistīt visus Vagabond veikalus. 

«Lai mazinātu slodzi uz apkārtējo vidi, mūsu mērķis ir 100% resursu atkārtota izmantošana, kas palīdz mazināt atkritumu produktus. Jaunās inovācijas ļauj nonēsātos apavus atkārtoti pārstrādāt un pārvērst jaunos produktos. Nododot nonēsātos apavus, tu saņemsi atlaižu kuponu 10 EUR* vērtībā par katru otrreizējai pārstrādei nodoto apavu maisu, ko ievietosi paredzētajā apavu kastē.

Esam lepni, ka uzsākam sadarbību ar progresīvu otrreizējās pārstrādes uzņēmumu I:CO

Tas notiek tā:

ATKĀRTOTA IZMANTOŠANA – vēl lietošanai derīgos apavus sašķiro un nodod lietoto preču punktos un ziedo labdarībai.

OTRREIZĒJA PĀRSTRĀDE – nonēsātos apavus sadala nelielos gabalos un pārstrādā citos produktos, piemēram, grīdas segumos, atslēgu piekariņos, aizsargājošā iepakojumā, paletēs vai cietajos apvalkos. Šajā procesā apavus sadala vairākās daļās, lai varētu izšķirot ādas detaļas, gumiju, metāla kniedes utt.

Lepojamies par sadarbību ar progresīvo resursu atjaunošanas uzņēmumu I:CO. Par katru savākto produktu kilogramu Vagabond saņems 0,5 EUR. Šie līdzekļi tiks atkārtoti investēti mūsu pūliņos uzlabot apavu otrreizēju pārstrādi un mazināt ķīmisko procesu klātbūtni apavu ražošanā. Šie līdzekļi tiks atkārtoti investēti mūsu centienos nākotnē atrast videi draudzīgākas līmes apaviem

*Derīgs nākamajam pirkumam virs 50 EUR.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 6. decembris 2016 13:36

Vienīgi - jā - izskatās, ka Latvijā šis piedāvājums nemaz nav pieejams un tik drīz arī nebūs... :)

Nymph 6. decembris 2016 13:33

Manuprāt, ļoti laba iniciatīva. Pat, ja uzņēmums ar šo nopelna, pat tad atbalstu šādu praksi. Ļoti patīk, ka līdzīga iespēja ir arī H&M, kur, nododot apģērbu, var saņemt 15% kuponu (šķiet, ka joprojām darbojas šī sistēma). Ja ne citādāk, tad vismaz iegādājoties bērnam apģērbu, var mazliet ietaupīt. :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras