SHISEIDO iepazīstina ar Controlled Chaos skropstu tušu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. marts 2019 08:13
514
SHISEIDO skropstu tuša ControlledChaos MascaraInk

Pārdroši, spilgti toņi savienoti ar nevainojamu pakāpenisku apjoma palielināšanu. 

Ginzas leģendārā krustojuma iedvesmota 

Šī inovatīvā formula – jaunākais tušu kolekcijas papildinājums – līdzsvaro enerģiju un mieru, pārmērību un atturību, haosu un kārtību ar meistarisku precizitāti un izcilu kontroli. "Mēs izpētījām pretstatus, kas pastāv starp vibrējošo Tokijas enerģiju un kārtību, kādu Japānas cilvēki spēj uzturēt šī haosa vidū," skaidro Džeims Bēmers, SHISEIDO Makeup globālais mākslinieciskais direktors (James Boehmer, Global Director of Artistry for SHISEIDO Makeup).  

Inovācija


ControlledChaos MascaraInk izliektie memory flex sariņi saglabā tušas birstītes vienotību un tādējādi saglabā stingrumu visu skropstu tušas lietošanas laiku.  

"Šis patentētais materiāls ļauj sariņiem atliekties atpakaļ sākotnējā stāvoklī, izejot caur tušas pudelītes atverei,"skaidro Gails Boijē, SHISEIDO Makeup Globālās produktu attīstības SVP (Gail Boye, SHISEIDO Makeup Global Product Development SVP). Katrs no šīm ķemmes formas sariņiem satur piecus rezervuārus, kuros ir optimāls produkta daudzums, kas nodrošina biezas, izvērstas skropsta un ātrāku apjoma iegūšanu. 

Inovatīvajam birstītes dizainam ar divām ieliektām sānu malām, lai palīdzētu iegūt apjomu, un divām plakanām sānu malām papildus skropstu izliekumam ir nozīmīga loma, lai radītu nevainojami gludu, spilgtu rezultātu. 
Šī vieglā formula ir pieejama četros spilgtos, piesātinātos toņos un tā satur patentētu cieto un mīksto vasku kombināciju, lai iegūtu ideālu līdzsvarotu struktūru, elastību un gludu klājumu. Īpaši aizsargplēvīti veidojošie elementi un polimēri nodrošina šīs piesātināti pigmentētās formulas noturību uz skropstām 24 stundas, neizsmērējoties, nesalipinot un nebirstot.  
Šī oftalmoloģiski pārbaudītā formula jau pēc vienas uzklāšanas kārtas redzami palielina skropstu apjomu par 250% un garumu par 47%.* 
*Pamatojoties uz in vitro pētījumiem uz tīrām skropstām. 

Skaistums, radīts ar dvēseli 

"Būtībā mēs šajā skropstu tušā pārtulkojām un iemiesojām Japānas wa ideju vai ideju par harmoniju, kas atrodama starp diviem pretējiem spēkiem," skaidro Bēmers (Boehmer). Šī pretstatu kultūras koncepcija tiek atspoguļota ikvienā šīs novatoriskās skropstu tušas aspektā - no ekskluzīvas, divējādas formas sānu malu birstītes līdz pat patentētiem sariņiem. 

Krāsu toņu iedvesma 

Cilvēku burzma, troksnis un gaisma Ginzas krustojumā (Ginza Crossing), iestājoties tumsai, kalpoja kā atspēriena punkts gan pārdrošajiem, piesātināta klājuma krāsu toņiem šajā līnijā, gan toņu nosakumiem, kas atspoguļo šī unikālā rajona enerģiju. "Gan vieni atsevišķi klāti, gan uzklāti virs melnā, šie bagātīgie, piesātinātie krāsu toņi patiešām izceļas nakts tumsā,"saka Bēmers (Boehemer). 
4 dziļi intensīvi toņi:
01 Black Pulse
02 Sapphire Spark
03 Violet Vibe
04 Emerald Energy

Skaistuma noslēpumi 

Pēc skropstu uzliekšanas ar SHISEIDO ikonisko skropstu uzliecēju Lash Curler novietojiet birstītes plakano malu pie skropstu pamatnes un veiciet zig-zag veida kustības turp un atpakaļ, lai iegūtu atdalītas skropstas jau no pamatnes. Tad ar izliekto birstītes malu noklājiet skropstas no pamatnes līdz skropstu galiem. 

Bēmers (Boehmer) iesaka izmantot skropstu tušu ControlledChaos MascaraInk kā papildinājumu jūsu ikdienas meikapam. Radiet nevainojamu skatienu, uzklājot negaidītu krāsas toni kā skropstas pamata kārtu un virskārtu.  

Izsmalcinātākam izskatam uzklājiet Sapphire Spark, Violet Vibe vai Emerald Energy kārtu virs Black Pulse, lai piešķirtu interesantu akcentu un dimensiju. Košākam efektam uzklājiet Sapphire Spark, lai tūlītēji izgaismotu acis.  

Pieejamas veikalos: Stockmann, Douglas, Debenhams, Kristiana
Cena: 33,50 €

#shiseidomakeup #controlledchaos

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras