Serums sejas ādas mitrināšanai ... COLLISTAR!

jana
jana 2. augusts 2017 20:11
1381

Kad nepieciešama ātra un efektīva sejas ādas stāvokļa uzlabošana kā arī ovāla tonizēšana. Serumu sejas ādas kopšanai ir ļoti daudz, ieejot jebkurā veikalā, pamanīsi tos itin plašā izvēlē, sākot ar kopjošās kosmētikas stendiem Douglas, Stockmann līdz KristiAna u. c. tirdzniecības vietām. Plānojot iegādāties kādu no serumiem, esi vērīga, tā piedāvājums ir tik plašs ne tikai tādēļ lai tev būtu iespēja izvēlēties krāšņāko iepakojumu! Pamatā serumi atšķiras pēc fiziskajām (ir viegli kā ūdens, ir biezāki kā eļļas, ir krēmveida.. ) un ķīmiskajām īpašībām. Protams atšķiras pēc ražotāja, produkta īpašībām, sastāva un gaidāmā iedarbības rezultāta.  

Piekrīti, izvēle ir neticami plaša, serums intensīvai mitrināšanai, serums liftingam, sejas ādas gaišināšanai (balinošs), vitamīnu serumi un produkti speciālai kopšanai pēc kosmētiskajām procedūrām, operācijām utml. Tātad - sev vajadzīgo atradīs ikviena! Mans pēdējā laika atradums serumu klāstā ir Collistar Pure Actives Hyaluronic Acid (Hialuronskābe). Lai arī jāsaka, cena nedaudz virs vidējā (aptuveni 47 euro), taču tilpums noteikti iepriecina! Tas serumiem neraksturīgā daudzumā, 30 ml.

Kas mani piesaistīja? Atšķirībā no "kolēģiem", Collistar piemīt salīdzinoši bieza tekstūra, tas nav kā ūdens, es teiktu drīzāk šķidra, viendabīga un viskoza masa. Izpilinot nepieciešamo daudzumu uz sejas uzreiz nenotek un neizlīst, tā ļaujas viegli izlīdzināties un neticami ātri uzsūkties. Izklausās lieliski? Tā arī ir, labs mitrinātājs, jo īpaši šobrīd, kad ādai trūkst mitruma... Vismaz man.. :) 

Par hialuonskābi, tas ir biežāk lietotais dabīgais mitrinātājs. Sejas un ķermeņa kopšanā tiek izmantots šķiet visvairāk! Mans hīts serumu jomā, vismaz šobrīd un mainīt to nav nekādas vēlmes. Hialuronskābe mitrina un nodrošina liftinga efektu. Ražotājs garantē - lietojot šo Pure Actives Hyaluronic Acid serumu, āda tiks intensīvi mitrināta, seruma iedarbības rezultātā tā atgūs tvirtumu un veselīgu izskatu. Serums mazinās ādas sausuma pazīmes, izlīdzinās smalkās mīmikas krunciņas. PĀRBAUDĪTS! Darbojas :) Patiesību sakot tas nemaz nepārsteidz. Serums efektīvi mitrina un ņemot vērā ka smalkās un virspusējās krunciņas vairumā gadījumu rodas dehidratētas jeb atūdeņotas ādas dēļ, kļūst saprotams, ka iegūstot nepieciešamo veldzējumu un atgūstot savu mitruma līmeni, šīs smalkās krunciņas izlīdzinās.

Sastāvā ir trīs dažāda lieluma hialuronskābes molekulas (garantējot mitrinošo efektivitāti trīs dažādos audu līmeņos). 

Kā pareizi lietot? Nav pareizi vai nepareizi! Būtiskākais ir sākt lietot! Es lietoju uz attīrītas sejas un kakla ādas, uzpilinu dažus pilienus un maigi iemasēju serumu ādā (serumam ir parocīga pipete, kas ļauj lietot to ērti un dozēti, tieši tik, cik vajag). Pēc pusminūtes tas viss jau ir iesūcies un virsū var klāt savu ikdienas krēmu, ideālā variantā Collistar mitrinošo vai Sorbeta krēmu.

Cik bieži jālieto serums? Atbildi tev sniegs pašas sejas āda. Ja jūti ka parādās smalkās krunciņas vai sausas sejas ādas pazīmes, droši izlieto vienu iepakojumu, lietojot no rīta un vakarā. Kad viens iepakojums izlietots, novērtē rezultātu, ja jūti ka vēlamā ādas mitruma un komforta līmenis nav sasniegts, droši lieto nākamo iepakojumu. Šādu regulāru un nepārtrauktu lietošanu iesaku gan tikai ar mitrinātājiem. Citus, specifiskākus serumus lieto tikai atbilstoši ražotāja rekomendācijām! 

P.S. Īpašai lutināšanai iesaku izmēģināt Hialuronskābes un Peptīdu serumu, kurš izstrādāts speciāli acu zonai!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jana 2. augusts 2017 20:45

Oi, tad man neviena bilde pie teksta nav, tad atkal divas :))))

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras