Komplimentu spēks

Aptaujas liecina, ka sievietes vislabprātāk saņem komplimentus tieši par pievilcīgu dibenu. Otrajā vieta ierindojas komplimenti par lūpām un acīm.

Veselīgie tauciņi

Tauki, kas atrodas sēžamvietas daļā, veselību apdraud krietni mazāk nekā liekie kilogrami, kas nosēdušies uz vēdera, noskaidrots 2010. gada veiktā pētījumā Lielbritānijā.

Iedvesmas avots

Formējošās veļas jeb "Spanx" izgudrotāja Sāra Bleikelija atklājusi, ka to radīt viņu iedvesmojusi pašas neziņa par to, ko vilkt zem savam baltajām biksēm, panākot pieklājīgāku un pievilcīgāku sēžamvietas izskatu.

Tverkings

Kamēr "selfijs" kļuvis par gada vārdu, popularitātes virsotnēs ir arī sēžamvietas purināšana jeb "tverkings", ko ieviesa dziedātāja Mailija Sairusa.

Pēcpuses spēks!

Kā izrādās, tieši sēžamvietas un kāju augšstilbu muskuļi ir stiprākie un lielākie visā ķermenī. Tiesa, to trenēšana jāiegulda daudz spēka un laika.

Svarīgais izskats

Lielbritānijā veikta aptauja, kas atklājusi, ka sēžamvieta ir astotā svarīgākā vieta sievietes ķermenī, kam vīrieši pirmajos randiņos pievērš uzmanību.

Mākslīgais skaistums

2012. gada Amerikā 2681 sieviete veikusi dibena pacelšanas operāciju, bet 746 ievietojušas implantus, liecina statistikas dati.