Sejas joga jeb kā apturēt novecošanos?

ingagromova
ingagromova 17. februāris 2012 00:00
911

Gadsimtiem ilgi cilvēki mēģināja izdomāt veidu un līdzekļus, kas apturētu vecumu. Izrādās tas ir iespējams un nav vajadzīgs jaunības eliksīrs, vai ķirurģiskās iejaukšanās, to visu iespējams veikt pašu spēkiem. Apgūsti sejas jogu!

Cilvēka seja sastāv no 46 muskuļiem, asinsvadiem un nerviem. Gadiem ejot muskuļi zaudē elastību,  novārgst  veidojot zem ādas vagu un āda iekrīt šajā vagā radot paliekošu grumbu. Tas nozīmē, ka tieši tāpat kā ķermeni apaudzē ar muskuļiem, lai iegūtu skaistu augumu ar seju iespējams veikt to pašu. Tas kā tu elpo, lieto ūdeni un barību, atspoguļo to, kā tu dzīvo. Ja asinis ir nepietiekoši apskābekļotas, ko izraisa seklā elpošana, āda zaudē savu elastību kļūst pelēcīgi bāla, nošļukusi un lūpas iegūst zilganu nokrāsu.

Pateicoties skābeklim 20% atjaunojas šūnas, bet 80 % skābeklis sašķeļ zemādas tauku rezerves pārvēršot tās enerģijā, kura paredzēta muskuļu kustināšanai, dziedzeru sekrēcijai un citām dzīvības norisēm.

Ūdens un barība ir otra svarīgākā organisma funkcija, jo cilvēks ap 70 % sastāv no ūdens. Pakāpeniski dzīves laikā cilvēks ūdeni zaudē, un veca cilvēka organismā ūdens ir tikai 55%. Tātad novecošana saistīta arī ar izžūšanu, bet ja uzturā pareizi lieto ūdeni, ogļhidrātus, olbaltumvielas, taukus, minerālvielas un vitamīnus, kas nepieciešami šūnu stiprināšanai un atjaunošanai, tad  rezultāts  ir fantastisks, jo tad ne tikai uzlabojas sejas āda, bet uzlabojas veselība, sirds, asinsrites sistēma, nervu sistēma un gremošanas sistēma uzturot tonusā ķermeni, likvidējot liekos kilogramus un uzlabojot fizisko formu.

Šajā bildē var redzēt, kā uzlabojies ādas tonuss, pateicoties elpošanas vingrinājumiem āda ir kļuvusi sārtāka, elastīgāka un tvirtāka nav vairs ļengana un nošļukusi, bet pateicoties sejas muskuļu vingrinājumiem un akupresūrai ir likvidēta acu tūska un acis ir pacēlušās un kļuvušas dziļākas un izteiktākas. Rezultāti vienmēr ir visiem atkarīgs cik cītīgi un pie kā katrs piestrādā.

 

Kas ir SEJAS JOGA?

SEJAS JOGA ir sejas vingrinājumi, jeb aktīva muskuļu kustināšana apvienojot pareizu elpošanu, ūdens un barības lietošanu.

Pateicoties muskuļu stimulācijai  un dinamismam, īpašiem elpošanas vingrinājumiem, pareizam uzturam tiks panākts lielisks rezultāts:

•Tonuss un apjoms zemādas zonā;

•Pacelsies sejas ovāls;

•Izlīdzināsies grumbas un krunkas;

•Seja izskatīsies jaunāka, svaigāka, dzirkstošāka;

•Sejas vaibsti būs pamanāmi gludāki un līdzenāki;

•Likvidēsies tūskas  un zilie riņķi zem acīm;

•Lūpas kļūs  piebriedušākas;

•Pazudīs dubultzods;

•Noregulēsies vielmaiņa;

•Pieplūdīs enerģija;

•Uzlabosies gremošanas sistēma;

•Nostiprināsies nervu sistēma.

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko tu dari pret ādas novecošanos?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bizite 17. februāris 2012 09:20

Mani saintriģēja vienas meitenes blogs laikam par apņemšanos mīlēt sevi nedēļas laikā ( kaut kā tā) Un tur viņa minēja apņemšanos katru dienu izdzert ūdeni divus litrus dienā. Es arī nolēmu tā izdarīt. Nu jau tūlīt ies trešā nedēļa Sajūtas ir interesantas, būtu daudz ko rakstīt, bet varu pateikt vienu, ka, tas ūdens daudzums kas jāizdzer dienas laikā man nesagādā grūtības. Organisms pat prasa. Atšķirība ir, kā bija sākumā un kā tagad. Ūdens noteikti palīdz visam ķermenim uzturēt vajadzīgo mitrumu un arī sejas ādai. Tas īsumā. :)

17. februāris 2012 00:03

hehe, man gan patika savienojums "sejas oga" un "uzlabojas gremošanas sistēma" :))
es taisu vingrinājumus sejai, masāžu, kā arī baroju ādu ar krēmiem un lutinu ar maskām :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras