Sausa, jūtīga, kairinoša āda papildus manai problemātiskajai ādai

Autors: minniite, 2011. gada 22. marts, 10:43:06
Sausa, jūtīga, kairinoša āda papildus manai problemātiskajai ādai

 

Sveiciens mīļajam SK!

 

Labprāt vēlētos pieteikties uz Physiogel produktus .Jo sejas āda manā skatījumā man ir problemātiska.  

 

Pirmkārt tā ir sausa, lai, ko es smērētu uz tās. Varu, kaut smērēt bērnu krēmus, jau pēc pāris stundām tā ir sausa. Otrkārt liekas, ka pumpas no manis neatkāpjas ne soli. Kā viena pazūd, tā cita "draudzene" jau ir klāt :( Varbūt pumpas ir tādēļ, ka ir jau problēmas ar ādu? Treškārt tā ir jūtīga, jo ne katru krēmu varu smērēt mitrināšanai.

 

Lai arī no rīta noskalojot seju es viņu neberžu, bet nosusinu. Veicu  rīta WC arī savai ādai - Iesākumā pēc ūdens noskalošanas notīru/attīru vēlreiz ar mitrinošo pieniņu un pēc tam uzklāju dienas krēms no "Dzintars" firmas.

 

Vakarā nomazgāju seju. Tad uz tās uzklāju želeju pret pumpām un pēc  kāda laika  uzklāju vēl mitrinošo līdzekli.

 

Un tā riņķa dancis. Varbūt daru kaut ko nepareizi, nezinu.

( Varbūt var sniegt atbildi arī kosmetologs? ) Bet  āda ir sausa, liekas, ka nelīdz nekas no tā, ko lietoju.Lietoju jau no decembra vidus šos konkrētos produktus. Bet esmu vēl meklējumos.

 

Ziepes sejas mazgāšanai neizmantoju, jo tas vēl vairāk sausina.

 

Vīrs jau smejas, ka vannas istabā izskatās, kā veikala plaukts, jo tie krēmi,losjoni,pieniņi un želejas ir tik daudz. Bet efekta nekāda.

 

Biju noskaidrot savu ādas tipu. Vienu brīdi tiešām man likās, ka ir taukaina, bet šeku reku ir sausa un nu jau pat ļoti sausa. Ka nožāvājoties jūtu, ka āda nav elastīga :( Tagad arī cīnos ar sausiem, raupjiem, asiem elkoņiem. IR pat nieze dēļ aizgājis līdz  krevelēm, jo niezot ir nokasītas.

 

Esmu kaut, kur dzirdējusi, bet neatceros, kur, ka sausa āda rodas, tad, kad ir nepietiekams šķidrums organismā, bet es par to nesūdzos, jo dienā izdzeru vismaz  3 litrus ūdens  un tajā neietilpst tēja, kafija u.c.

 

IR pat bijis  tā, ka niez. Laikam no tā, ka pa sausu. Jo pie ārsta esmu bijusi un niezes iemesls nav pateiks. Tik ieteikts mitrināt ar ziedi, krēmiem.

Bet ne katru krēmu varu.  Jo āda uz to reaģē, ja krēms nav vēlams – āda sūrst! Un pēc laika āda reaģē ar sārtiem izsitumiem.


[Bildē var redzēt kā āda reaģē uz nevēlamu krēmu, losjonu. Pēc kā āda sūrts ]

[ Tā pat to var redzēt šajā bildē uz vaigiem nedaudz vēl ir palicis

 

Mājas apstākļos stiprinu, vitaminizēju savu sejas ādu un ne tikai sejas ādu, bet arī visu ķermeņa ādu kā nu māku.  Bet savu kosmētiku vēl meklēju. Jo par  sejas mitrināšanu vairāk man nepateica, jo sausa āda parādījās sākoties vēsajam laikam.

 

Āda sausa bija arī jau vasarā, bet tad to  tik ļoti neizjutu kā tagad, jo temperatūra mainījās ik pa dienām. Tad vēsāks, tad siltāks, tad tāds sals, ka sejas nespēj atiet no aukstuma, kaut esi uzklājis aizsargkrēmu.

 

Mainoties gaisa temperatūrai niezi uz ādas izjūtu ļoti bieži, pat ģimenes ārsts izrakstīja smēri pret niezi un sakasīto ādu, lai nerastos iekaisumi, bet tas nav uz visu laiku. Jo smēre beidzās un jāpērk atkārtoti.

 

Vēl labprāt pabarotu savu ādu, jo tad tā būtu dzīvīgāka un patiktu savs spoguļattēls, kas pašlaik nepatīk dēļ baltās ādas krāsās, jo izskatos neveselīga.

 

Kas mani ir redzējuši dzīve  saka, ka izskatos neveselīga un jautā vai neesmu slima, jo esmu bāla, bet es domāju, ka tas ir ādas dēļ, jo citādāk saslimusi neesmu :)

 

Savu ĪSTO  sejas un ādas kopšanas komplektu diemžēl vēl neesmu atradusi – Esmu meklējumos!

Būtu ļoti jauki izmēģināt šos produktus.

 

 

PIESAKIES Physiogel produktu TESTAM!