Saule un jūra..kad dabas balss sauc.

hiperkeri
hiperkeri 26. aprīlis 2011 17:36
575

jau kārtējais šopingošanas izaicinājums?

es piedalos:)

esmu azartā par kārtu uzdevumiem-sākumā-par stilu,tad-par pastaigu,tagad jau par jūru un pludmales kostīmiem-kas būs nākošais-romantiskās vakariņas?:D

jo šie uzdevumi laikam jau man ne vienīgajai šķiet pietiekoši romantiski,lai iedvestu ne tikai tādas vien emocijas:)

piemēram,par šīsnedēļas uzdevumu man nāk pastāstiņš laukā par vakardienas spontāno pasākumu,kurā man kā atvēsinošs kokteilis karstajā dienā bija nepieciešams peldkosīms,kura nebija blakus..aiaiai,kā man bija žēl,gribējās `izmesties` plānajā kārtā,jo saulīte bija bur-vī-ga!!! UN VĒL ARVIEN IR:)

apsveicu!!!esam sagaidījušas vasaru:)

jau:D

aizvakar bija paredzētas romantiskas vakariņas,pēc kurām principā nebija plānots vakaru turpināt. bet jūs jau mani pazīstat:D:D:D

dzima spontāna ideja aizbraukt uz jūrmalu pašā vakarā(šampanietis pie jūras ar mandarīniem un šokolādi-nu,vai nav burvīgas manas jaunās attiecības? es tieku lutināta no abiem galiem,ja tā drīkst izteikties:D:D:D tikai,starp mums,meitenēm;) :D ),pēc kura pasākuma jau nu galīgi negribējās vienai mājās braukt.piedodiet-kratīties sabiedriskajā transportā.

tad nu dzima ideja aizbraukt pārnakšņot jelgavā..

Jelgavas pils naktī lampiņu gaismā,lielupes gaismas spēles...burvīga nakts.

un vakarā vēl burvīga,ērtākā izmēra tējas krūze un svaigi iesālīta laša maizītes un omes ceptais kekss:)

jāsaka-miegs bija tikpat brīnišķīgs..taču vakar man bija paredzēts braukt mājās mācīties eksāmenam.šodienai:D

Kā tad.aizgājām pie draugiem cept šašlikus,spēlēt bumbu,labi pavadīt laiku..un tad gan es nožēloju,ka nepaķēru peldkostīmu,lai iesauļotu ko vairāk kā tikai rokas:D:D:D

tad nu mana izvēle no Bonprixa pa 35.99 ir šāda

un kādēļ tieši šāda?? stingri kausiņi manu neapslēpto`talantu` izcelšanai(PROTAMS:D),kā arī krāsas,krāsas....vai vēl tiešāk pateikt-šis peldkostīms burtiski pasvītro tavu iedegumu???? kā arī esošo bālģīmi-topošo šokolādes cilvēku spilgto krāsu un rakstu dēļ neatstās kaunā:):)

ko vairāk pie tāda prasās?? ja nu vienīgi garšīgu augļu kokteilīti,kā arī vislabāko aksesuāru-Tavu Stipro un visādi citādi-Lielisko:)

bet,ja nu viņa nav blakus,tad paķer šo kā tādu atgādinājumu-Tavs sargeņģelis Tev vienmēr līdz:)13.49LS

jau iepriekšējā stila blogā rakstīju,ka esmu azartā miksēt vīriešu un sieviešu aksesuārus savā stilā.tad nu vienīgo aksesuāru savam peldtērpam varētu paciest tieši šo te,jo,kas gan pašpietiekamai sievietei vēl nepieciešams,lai izceltu sievišķību vairāk,kā viņas pašas personība??un nekādi piekariņi,šķiet,tur daudz neko nevar izmainīt:)

ķeram sauli:)

 

Pludmales stilam iedvesmoties vari šajos portālos - interneta apģērbu katalogos:

 

http://www.bonprix.lv/

http://www.otto-latvia.com/

http://www.otto-latvia.com/apart

Turpinās blogu konkurss, kura galvenā balva ir 50 latu čeks no Bonprix apģērbu kataloga


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras