Saudzīgākais veids kā pārtapt par blondīni

Intensa.pro
Intensa.pro 26. jūlijs 2014 11:26
2530

Sievietes daba nereti ir mainīga kā gadalaiki, un šo pārmaiņu atspulgs bieži vien ir matu krāsa. Iestājoties siltākam laikam, arī savā izskatā gribas ieviest gaišākus un priecīgākus toņus, tādēļ pavasarī sievietes dodas uz frizētavu, lai pavasara gaišumu un vieglumu iedzīvinātu arī savā galvas rotā, raksta pirmais Baltijā skaistumkopšanas servisa portāls INTENSA.PRO 
Cik viegli un matiem nekaitīgi ir krasa pāreja no tumšiem matiem uz gaišiem?

Visierastākais veids ir balināšana, taču patlaban tiek piedāvātas arī citas alternatīvas, viena no tām – kosmētiskais krāsas noņēmējs, ko piedāvā dažādu zīmolu ražotāji. Kā vissaudzējošāk no tumšiem matiem iegūt gaišus, stāsta salona „Loka” friziere modelētāja Sanita Butlere.

Kādas ir iespējas no tumšiem matiem iegūt gaišu matu krāsu?

Es kā friziere ar 26 gadu stāžu varu apgalvot, ka matu krāsas noņēmēji ļoti bojā matus, tāpēc es nekad tos neizmantoju. Ļoti bieži izmantoju vieglu balinošo mazgāšanu vai arī šķipsnojot, izmantojot ļoti vieglu ūdeņradi, bet tas ir jādara vairākas reizes, vismaz četras.

Kura metode ir kaitīgāka?

Es domāju, ka, izmantojot matu krāsas noņēmēju, jo tas tiek ražots uz ķīmisko ilgviļņu un balinātāju bāzes.

Kā pareizi jālieto kosmētisko krāsas noņēmēju?

To matos iesmērē tāpat kā krāsu, bet problēma ir tajā, ja iepriekš cilvēks matus krāsojis vairākas reizes, matu gali būs vairāk piesātinātāki ar krāsu nekā saknes. Līdz ar to no matu saknēm produkts izņems ātrāk krāsu, bet uz galiem iedarbosies citādāk. Ar šo metodi frizieris nevar kontrolēt iznākumu, vienkārši jāpaļaujas uz ražotāju.

Ar balinošo mazgāšanu gan var sekot līdzi procesam, jo virs izlietnes es varu ik pa laikam pārbaudīt un redzēt, kas notiek ar matu. Ar krāsas noņēmēju nevar apsolīt kāds būs rezultāts, bet ar balinošo mazgāšanu gan es varu teikt skaidri to, ka panāksim vēlamo rezultātu. Protams, tas sanāks dārgāk un nedaudz ilgāk, bet tas ir kvalitatīvāk.

Kādi ir kosmētiskās krāsas noņēmēju mīnusi?

Mati ir kļuvuši jūtīgāki, bet krāsošana tiem ir nepieciešama tik un tā, krāsa iedarbojas intensīvāk un tā sanāk tumšāka. Matu krāsas noņēmējam klāt ir ūdeņradis, viņš atver matu un izņem matu krāsas pigmentu kopā ar dabīgo toni. Pēc matu krāsas noņēmēja lietošanas mats šo krāsu uzņems neparedzami. Var gadīties, ka kliente vēlas nokrāsot gaiši brūnus matus, bet sanāk atkal tumši brūni.

Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 27. jūlijs 2014 14:08

Visi balinātāji un noņēmēji ir kaitīgi :) Es nevisai saprotu tās sievietes, kuras jautā kā var pārtapt par blondīni ātri un nekaitīgā veidā. Nu nekā! :D
Vienmēr visi veidi būs kaitīgi un tā ir tikai tava izvēle - vai nu divas reizes īsā laika posmā uzgāzt balinātāju (nedēļas-pusotras laikā) un efekts būs tūlītējs, vai arī noņemt, tonēt, krāsot vēl nez cik piegājienos, kas aizņems gan laiku, gan vairāk līdzekļu, bet tik un tā šo piegājienu daudzums būs vienlīdz kaitīgs ar tām 2x balināšanām īsā laika posmā.

Kad man bija pārmaiņu periodi, tad vienmēr izvēlos ātrumu, jo man vajadzīgs tūlītējs efekts, nevis staigāt ar nevēlamo toni mēnesi, lai lēnītēm nonāktu pie mērķa. Vismaz maniem matiem ir pilnīgi vienalga - vai tos pabalina pāris reizes īsā laika posmā vai ejot līdz mērķim "saudzīgā, lēnā" veidā. Struktūra kāda bija, tāda arī ir, mati arī nekrīt vairāk.

hiperkeri 27. jūlijs 2014 13:17

kaut kā nav padomāts. Izpēta tačuvissaudzīgāko metodi,bet jūs tikai aprakstāt vairāk visbojājošāko.
Nav kārtības

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras