Sarunas muzejā - Pieradinātā daba

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. jūlijs 2016 14:42
1285

Trešdien, 2016. gada 20. jūlijā, plkst. 17:00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) aicina Jūs uz "SARUNU MUZEJĀ", lai dotos iepazīt krāšņo floras un faunas valstības motīvu daudzveidību pasaulslavenā modes vēsturnieka ALEKSANDRA VASIĻJEVA kolekcijas izstādē "Pieradinātā daba".

Vizuļojošā jūra, okeāna dzelme, meža zaļums, džungļu pārpilnība, krāšņi ziedi, bagātā dzīvnieku, putnu un kukaiņu pasaule vienmēr kalpojusi par aizraujošu ideju grāmatu tērpu radītājiem. Piedāvājam Jums lielisku iespēju kopā ar izstādes kuratori, mākslas zinātnieci ALĪDU KRĒSLIŅU detalizētāk iepazīt 85 vēl neredzētus tērpus un vairāk nekā 500 aksesuārus, sekojot līdzi stilu vēstures evolūcijai, patērētāju gaumes izmaiņām un modes kaprīzēm no 18. līdz 21. gadsimtam. Vairākas tematiskās sadaļas – "Putni", "Dzīvnieki", "Kukaiņi", "Mežs", "Dārzi un parki", "Jūra un okeāns", "Džungļi un savanna" – sniegs koncentrētu ieskatu modes un dabas attiecību attīstībā visdažādākajās kombinācijās šo trīs gadsimtu garumā, ļaujot ne tikai baudīt un apbrīnot greznu, elegantu, reizēm pat drosmīgu un ekstravagantu izdomas un iespēju simbiozi, bet arī iemācīties nolasīt slēpto vēstījumu, kas iekodēts simbolos, krāsās un materiālos.

Uzmanību! Otrā tikšanās izstādē "Pieradinātā daba" notiks 27. jūlijā plkst. 17:00, kad mākslas zinātniece Alīda Krēsliņakrievu valodā stāstīs par dabas elementu mūžīgo klātbūtni cilvēka garderobē un modes dizaineru talantu noformēt oriģinālu ideju "modīgā ietvarā".

Uz "Sarunām" Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā laipni aicināts ikviens!

Nāciet, skatiet, apbrīnojiet, salīdziniet, uzdodiet jautājumus, veidojiet un izsakiet savu viedokli!

Mēs Jūs gaidām!

Dalības maksa: pieaugušajiem – 3,50 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2,00 EUR.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Izstāde atvērta līdz 16. oktobrim.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies