Saņemšos un pieteikšos!

hiperkeri
hiperkeri 16. decembris 2011 12:58
595

Lai gan par mani daudzi ,iespējams,domā,ka esmu pārdroša avantūriste(nu iekšējās sajūtās nevaru noliegt),tomēr-ja tas saistīts ar manu izskatu,tad esmu bijusi vairāk konservatīva nekā eksperimentējoša. Tieši tāpēc,laikam bija pienācis laiks,kad man pašai sevi ir jāiedunkā un jāsaka-meitenīt,uz priekšu!!!

 

 

Tā kā jau ilgu laiku,kopš bija nogriezts`bobis`,es gluži vienkārši `audzinu` matus, tādēļ pašlaik manos matos frizūras vienkārši nav. Ir tikai gari (nu,līdz padusēm),krāsoti mati tumši brūnā krāsā.

 

Pēdējā laikā liekas,ka šī krāsa man vairs nepiestāv, tāpēc ir tā doma atkal pāriet uz savu krāsu..bet ai,kā negribas to posmu,kāds ik pa laikam ir uz ielām redzams-meitenes ar superraibiem matiem. Nē! Es tomēr esmu skatuves cilvēks un man sevi ir jātur formā.

 

Vēlos tikt vaļā no sava pusaudžu stila-lai mani vairs neviens nesauktu par `meitenīt...`

 

Lūk,arī uzskatāms piemērs -vēl ne tik sen uzņemta bilde...

 

 

 

Tajā stiliņā es jau staigāju apmēram no 15 gadu vecuma.

 

Šogad esmu ļoti mainījusies un domāju,ka tas ir jāparāda arī ārpusē-ka esmu jauna DĀMA,nevis meitene. Gribu tikt vaļā no minisvārkiem,pamazām jau ir doma mainīt garderobi,bet īsti pati netieku gudra,kurā virzienā man domāt..

 

Par matu griezumu-pavisam noteikti maniem matiem vajag atpūtu un īpašas rūpes-nupat beidzu intensīvo kūri ar `plantur` šampūnu un balzāmu,bet skatos,ka neesmu nekādā labākā stāvoklī kā pirms tam.. Tāpēc vēlos tikt pie profesionāla friziera ar svaigu skatu,kurš kritiski varētu novērtēt manu pašreizējo stilu,krāsošanas paradumus un ievirzīt manas zināšanas pareizākā gultnē.

 

Citādi man liekas,ka pašlaik esmu tādā kā haosā.

 

 

 

Kosmētika man nav sveša lieta-bieži nākas izmantot arī zināšanas par vakara grimu,lai uz bildēm neizskatītos vāja (tā jau esmu tieva,bet negribu,lai mani arī sauktu par diloņa slimnieku:D) vai slimīga. Esmu tomēr ļoti kūsājošs cilvēks. Tieši tāpēc vēlos pastrādāt ar sevi no ārienes,lai piešķirtu sev mazliet šarmu,atbrīvotos no puiciskuma un varētu palutināt savu mīļo acis ar jaunu es-sievišķīgu būtni. esmu Lielo Pārmaiņu vidū, mana nākotne ir cerīgās un gaišās krāsās,tāpēc vēlos izskatīties profesionāli un eleganti,lai mani neuztvertu nenopietni.

 

 


Arī tu vēlies noticēt Ziemassvētku brīnumam? Piedzīvot Sieviešu Kluba brīnumainās pārvērtības? Lai pieteiktos pārvērtībās, spied šeit un uzzini, kas jādara>>

 

Pārvērtības Sieviešu Klubā top sadarbībā ar:

 


 

 

 

 

 

Vairāk informācijas:

www.kolonna.com

www.make-uponline.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
astronija 16. decembris 2011 21:50

p.s. meitene-nav lamuvārds,bet skaistuma apliecinājums.:)
Ar frizieriem un stilistiem ir tā, ka tomēr ne visas kārtis rokās tiem jāatdod.Man tā šķiet. Pavēro tās pašas Ievas pārvērtības! Nu vismaz 2 gadījumi tur bija tādi,kad sievietes tika pacūkotas. ne vienmēr tur iznāca gulbji no negrlītajiem pīlēniem. Mēdz gadīties arī otrādi.Iekšējā sajūta reizēm pasaka vairāk kā stilists. Bet jaunas vēsmas -jā - lai izdodas!

astronija 16. decembris 2011 21:46

hiperkeri,daudz esmu lasījusi ar interesi Tavus rakstiņus.Tagad redzu,kāda skaista meitene esi:) Vēlu veiksmes un izdošanos! (F) :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras