Sagatavoju skapi pavasarim

LosOjosVerdes
LosOjosVerdes 26. februāris 2017 20:48
1253

Čau, čau, dāmas! Ja jūs zinātu, kur pazuda man daudzas stundas šodien:D Bet vismaz kaut kāds rezultāts. Nu kurš gan nezina teicienu par pilno skapi un kliedzienu "Man nav ko vilkt!" Plika uz darbu negāju gan, bet vilku to, kas bija pa rokai. Gandrīz vai tā- melna apakša un kaut kāda augšiņa-tas ir visvienkāršākais un ātrākais. Bet šodien izdomāju, ka jāņem vismaz daļa no skapja satura un jāliek kopā tā, kā līdz šim nav darīts. Ticiet, man tas nenācās viegli, bet bija baisi interesanti savilkt neiedomājas lietas un tad spriest, der vai neder:) Tā kā pavasasaris, cerams, rokas stiepiena attālumā, gribējās vairāk ieviest krāsas, cita materiāla audumus (biezu vilnu noteikti nobāžot dziļāk plauktā), dažādākus aksesuārus, ko ziemā kaut kā biju nolikusi malā. Tas gan arī tāpēc, ka ilgāku laiku nestrādāju, kā jau zinat. Nu neskriešu tak uz veikalu pēc piena pakas ar zīda lakatiņu vai, brošu piespraudusi. 

Man rezumējums pēc šodienas šķirošanas-nebaidīties miksēt to, kas iepriekš nav pat prātā ienācis. Labāk uzvilkt, paskatīties spogulī un ieraudzīt, ka rezultāts nav gana labs, nekā nepamēģināt nemaz, jo man tik tiešām izdevās salikt to, ko pirms tam lielākajos murgos nebūtu domājusi darīt. Protams, vairāk pieturējos pie darbam piemērota apģērba- nekādas īpašas mežģīnes, dekolte, minisvārki, caurspīdīgi audumi vai bārkstis utt. Toties lakatiņi, piespraudes, pat krāsainas vai zeķubikses ar rakstiem -tas ir tas, no kā nebaidos. Rotas gan man pēdējā laikā galīgi nemaz negribas lietot. Nezinu, kāpēc tā. Daži komplekti man ir uz jautājuma zīmes, jo īsti pie sirds neiet komplekts, kur zem kleitas tiek kaut kas pavilkts apakšā-jūtos kā tāda skolniece, ja no īspiedurkņu kleitas laukā nāk apakšā pavilkta būzīte vai džemperis. Taču tā kā kleitu man padaudz, tad gribas tās kombinēt ne tikai ar žaketēm.

Šodienas lielais plus-saliku kaudzītē drēbes, kas jāatdod (par lielu, nepatīk), kas jāizmet (sabojājies) un kas jāsalabo. Atradu arī tādus apģērba gabalus, kurus nu nekādi ne pie kā nevarēju piekombinēt. Kā tie pie manis atnākuši un vai bijuši mugurā, vairs neatminos, taču tagad zinu, kas garderobē vēl trūkst. Noteikti vajag pāris jaunu kurju pārus, trikotāžas jaciņas, trikotāžas džemperīši (bez zīmējumiem), gribu arī kaut ko no dzeltenās krāsas, kaut vai apavus. Noteikti zīda blūzītes, klasiskas bikses, kas šoreiz nebūtu melnas vai tumši zilas.

Gribēju ielikt pāris komplektu, ko sakombinēju, bet nu kvalitāte katastrofāli zema bildēm, tāpēc nebūs gan.

Nākamajā mēnesī  ceļš uz veikalu pilnīgi noteikti man garantēts! Un zinu, ka šoreiz beidzot procesu izbaudīšu! Es atdzimstu pavasarim!

Blogu konkursa maratons: "Sievišķība un pavasaris"

 “Pavasaris manā skapī”

20170221084145-63968.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 28. februāris 2017 12:00

Komplektu saveidošana un skaistu bilžu izveidošana ir laikietilpīgs process, tāpēc es vislaik to atlieku, bet kopumā tas ir ļoti vērtīgs darbs, ļauj saprast kas ir skapī un ko kādās kombinācijās var valkāt.

KRX 28. februāris 2017 10:19

Man patīk tā kleita! ;)
Un fuksiju džemperīt's vispār manā perfektajā tonī! (Y) :D

Shalako 28. februāris 2017 00:44

Vismaz viena bilde ieskatam ir un tas jau ir labāk, nekā neviena. Koši un pavasarim piemēroti! Pēc raksta arī liekas, ka esi ļoti iedvesmas pilna un komplektiņi ir svaigi!

LosOjosVerdes 27. februāris 2017 20:29 ofelija

Nu, pag, uzkrāsotas lūpas un mežģīnu kleita nav viens un tas pats:) Ja saproti, ko ar to domāju. Tāda kā ASV (kāda cēlusies/vēlusies) uz veikalu neeju. Bet, jā, zīda lakatiņus ne vienmēr apsienu

ofelija 27. februāris 2017 20:00

Man laikam tas veel palicis no Latvijas laikiem!Es pat uz veikalu eju ar uzkraasotaam luupaam un mazliet sapuceejusies.Es vienmeer smejos,ka te cilveeki ,kaa no daarza aaraa taadi pat iziet iepirkties utt!
Man taa ir zinaamaa meeraa izraadiisanaas.Dreebes nekad nepeerku daudz-meeginu katru sezonu nopirkt kaut ko jaunu,mainiit garderobi.Dreebes nekad nespeeju novalkaat,jo visu atdodu radiem draugiem no iepriekseejaas sezonas,kameer veel taadas "svaigas".

LosOjosVerdes 27. februāris 2017 13:13 VIT@

Ja nenoslinkošu, sabildēšu vėlreiz. Gribas saņemt kādu komentāru:)

Ciao 27. februāris 2017 09:22

Žël par bildèm;(

Man arī bija atbrīvošanās no lietām.. skapi pavisam vientuļš, bet man patīk.. tikai pašas smukākās lietasROFL

LosOjosVerdes 27. februāris 2017 08:41

Ai, man nenormāli žēl, ka nevaru padalīties ar bildēm, jo gribėju arī komentārus/ieteikumus. Man vajag arī jaunu telefonu...dzeltenu:D
Bet, jā, šāda veida darbu darīju pirmo reizi.

rasas 27. februāris 2017 08:39 Linduchy

Man atkal šopavsar negribās krāsas nemaz (ja nu dzelteno).. tik dažādas vēlmes. :)

rasas 27. februāris 2017 08:38

(Y) par apņēmību!

Linduchy 27. februāris 2017 08:35

Mans skapis arī brēc "Nav ko vilkt...pakārt gan nav kur" :D Briest lielā tīrīšana...atkal. Jo vecās lietas tiešām, tiešām, tiešām vairs neatbilst manam dvēseles stāvoklim. Gribu krāsas - DAUDZZZZZ :)

Kerstyna 27. februāris 2017 08:27

(Y)
Man pēc pēdējās pārcelšanās skapis ir tukšs no "navkovilktmugurā ", jo izmetu bez žēlastības visu, ko nevalkāju, tagad piepērku tikai patiešām vajadzīgas lietas.