Sagaidīt pavasari košā mētelītī! Kur tādu iegādāties?

14. marts 2010 00:00
897

Nāk pavasaris un gribas biezās dūnu jakas nomest nost, tāpēc arvien vairāk sarosos un meklēju jaunas idejas skaistiem un interesantiem mētelīšiem.

 

 

Lai smeltos idejas apskatīju arī tos mētelīšus, ko piedāvā augstās modes nami pavasara/vasaras sezonā. Lūk, daži man iepatikās.

{smallpic:1}

{smallpic:2}

{smallpic:3}

{smallpic:4}

 

 

Elīna Ceriņa

FOTO: www.style.com

Varbūt zini, kur Rīgā nopirkt skaistus un interesantus mēteļus, par saprātīgām cenām?

Varbūt zini kādu mazu veikaliņu? Ja tas nav noslēpums- padalies!

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
15. marts 2010 13:17

Nekas jau traks nav, ka pusrīga iepērkas vienos un tajos pašos veikalos - tā viekārši ir dzīve LV. Bet ir taču aksesuāri - lakati, krelles, cepures, somas, kurpes....
Pāris gadus atpakaļ vienai meitenei redzēju tās pašas pieminētās zara veikalā pirktu kleitu, kādu uz balli biju iegādajusies es, viņa bija uzvilkusi kolosālu žaketi un košas kurpes, ka rezultātā kleita bija kļuvusi par mākslinieciska izskata meitenes ikdienas darba apģērbu.

inny 14. marts 2010 21:24

Jā, Zara ir ļoti populārs, man arī iecienīts veikals, bet pārsvarā sanāk iepirkties Monton un Esprit - pārbaudīta kvalitāte. Cenšos gan tikt uz atlaižu laikiem. Vēl šo to smuku var atrast ebay, tikai nevar jau uzlaikto uzreiz.

dudina 14. marts 2010 14:03

Ļoti skaisti mētelīši.

14. marts 2010 12:55

Vēl Zara jāuzmanās - tur bieži ir ļoti brutāli brāķi.
Alternatīva- atrast labu šuvēju un uzšūt :)

Rebeka 14. marts 2010 08:17

Jaa par Zaru sandijai taisnība, nopirku tur agrāk sev melnu mētelīti, esmu redzējusi vairākām uz ielas un vienai manai draudzenei arī ir... diezgan nepatīkama sajūta, bet mētelītis man ļooooti patīk!!

sandija 14. marts 2010 07:32

Zarā parasti ir smuki pavasara mētelīši. tikai risks pēc tam uz līdzīga uzdurties teju uz katra stūra!

kristined 14. marts 2010 00:06

Es arī gribu uzzināt, kur tādu atrast! Lai gan man no pagājušā gada ir dzeltens mētelītis, gribas kaut ko puķainu un krāsainu!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras