Rūpes par roku ādu

29. oktobris 2012 00:00
451

Tas, kā izskatās Tavas rokas, atkarīgs no tā kā Tu par tām rūpējies. Roku āda ir plāna un ļoti mīksta, līdz ar to tā ātri pakļaujas novecošanai, tai īpaši pakļauta plaukstu ārējā daļa, jo tai atšķirībā no plaukstu iekšpuses, nav dabīga mitrinātāja.

{smallpic:1}

Daži padomiņi, lai rokas pēc iespējas ilgāk būtu gludas un skaistas

  • Pēc vannas, dušas vai trauku mazgāšanas vienmēr lieto roku krēmu, kas mitrinās un aizsargās plaukstu ādu. Tāpat krēmu vari uzklāt arī pirms kādiem netīriem darbiem;
  • Iedibini tradīciju katru nedēļu veikt manikīru, tas liks tavām rokām izskatīties veselām un koptām, tāpat ļaus izvairīties no ādas plaisāšanas un lobīšanās;
  • Ja tavi nagi pastāvīgi šķeļas un ir ļoti plāni, tad noderēs veikalā nopērkamie nagu stiprinātāji;
  • Pirms gulētiešanas veic roku masāžu. Uzzied krēmu un rūpīgi izmasē rokas;
  • Ja roku āda jau ir cietusi, tad derēs īpašas roku maskas. Uzzied masku uz plaukstām un uzvelc kokvilnas cimdiņus, ļauj pa nakti maskai padarīt savu darbiņu.

Tāpat noderēs arī roku vingrinājumi, kas rokas padarīs lokanākas un uzlabos asinscirkulāciju. Veic šos vingrinājumus regulāri- 6 līdz 10 reizes dienā.

Vingrojumi:

  • Sažņaudz rokas dūrītēs un tad aktīvi atver plaukstas vaļā un izplet pirkstus, cik plati vien vari;
  • Saspied vienas rokas pirkstus pret otras rokas pirkstiem, un strauji atlaid;
  • Izvingrini roku locītavas, riņķo plaukstas pulksteņrādītāja virzienā un pēc tam pretēji tam.

Ja vēlies nekavējoties atsvaidzināt roku ādu, tad noderēs silta olīveļļa. Uzsildi eļļu un paturi tajā kādu brīdi pirkstus. Pirms noņemt no plaukstām eļļu, iemasē to un ļauj pēc iespējas vairāk iesūkties un tikai tad lieko noņem nost. Alternatīva šai procedūrai ir auksta krēma uzklāšana.

Avots: www.womenfitness.net

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras