Rūpes par matu veselību

lilu
lilu 8. februāris 2011 00:00
580

Šajā laikā, kad profesionālas matu maskas atļauties nevaram, ir vērts pamēģināt pāris lietas, kas uzlabo matus un izmaksā lētāk kā tasīte kafijas.

 


 

Tātad pirmkārt - matu stiprināšana  - visiecienītākais līdzeklis - olīveļļa palīdz nostiprināt matu saknes, uzlabo matu struktūru un savalda nepaklausīgos matu galus, labākam efektam jāpiespiež klāt citrona sula, tad mati kļūst zīdaināki un vieglāk mazgājami.Olīveļla nomierina sakaisušu un jūtīgu ādu, tāpēc nav jābaidās to lietot jutīgas ādas īpašniecēm.

 

- rīcineļļa - šo eļļu var lietot arī lai nostiprinātu skropstas un padarītu tās veselīgākas, iecienīts līdzeklis matu augšanas veicināšanai, protams, var miksēt ar alus masku, olu, sīpolu un nātru maskām.

 

Šāda veida dabīgās maskas nepareizi uztaisīt nevar, var kopā likt alu ar olu, pielikt olīveļlu un rīcineļlu, viss ir dabīgs un viss ir iedarbīgs.

 

-  majonēze - baro matus, padara tos zīdainus, tai ir nostiprinoša iedarbība, arī kefīru esmu mēģinajusi un esmu sajūsmā.

 

- citrons ar kumelītēm - balina matus, atbrīvo tos no sāļiem un taukvielām, kā arī padara tos zīdainus. Ar šādu uzlējumu izskalo matus pēc matu mazgašanas un neskalo to ārā.

 

- nātres - viens no efektīgākajiem līdzekļiem matu augšanas veicināšanai. Kad vasara grāvji pilni ar tikko izlīdušām nātrītēm, velkam rokās gumijas cimdus, lasām un kaltējam. Tāpat kā no kumelītēm, no nātrēm vāram uzlējumu un skalojam matus. Tas nemaz nav tik sarežģīti kā izklausās.

 

Kaut arī tas var likties diezgan atbaidoši smērēt matos ēdienu, tā nav ķīmija kas atstāj vēl nezināmu iespaidu uz mūsu organismu. Āda ir kā sūklis kas uzsūc visu, kas uz tās tiek, tāpēc centīsimies dzīvot pēc iespējas veselīgāk un dabīgāk.

 

PASTĀSTI, KĀ TU KOP SAVUS MATUS UN LAIMĒ IESPĒJU TESTĒT PLACENTAS KOSMĒTIKU!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras