Rudens – modernu matu griezumu laiks

Intensa.pro
Intensa.pro 11. septembris 2014 13:19
2623

Aiz loga iestājas septembris, un līdz ar rudens sākumu cilvēku dzīvēs notiek daudz pārmaiņu. 2014.gada rudens tika iezīmēta ar tēla izmaiņām daudziem selebritiem. Vera Brežņeva nomainīja greznus garus matus uz draisku matu griezumu piksi, Dženifera Lopesa arī nolēma atsvaidzināt savu izskatu un garu loku vietā dziedātājas galvā tagad ir lokains bobs. Bet Kristena Stjuarte visus pārsteidza ar savu ierašanos Chanel modes skatē: aktrise nogrieza savas lokas un nokrāsoja matus gaiši-sarkanus, raksta skaistumkopšanas servisa portāls INTENSA.PRO

Jebkura sieviete zin, ka matu griezums ir vienkāršākais un visefektīvākais veids dažu minūšu laikā kardināli nomainīt savu tēlu un līdz ar to arī savu dzīvi, iespējams.
Tiem, kas nebaidās eksperimentēt un mainīt savu dzīvi, Intensa.pro redakcija piedāvā 2014.gada rudens modernāku matu griezumu Top 5, kurus slavenākie dizaineri un kuturjē demonstrēja pasaules lielākājās modes skatēs.

prichoski-oseni-intensa.pro

Vīriešu matu griezums

Tas ir radikālākais matu griezums visdrosmīgākajām un izlēmīgām dāmām. Vīriešu stils sieviešu modē radās vēl 20.gadsimta sākumā, kad visiem pazīstamā Koko Šanelauzšūva savu pirmo „vīriešu” kostīmu, kad bija paredzēts sievietēm. No tiem laikiem vīriešu stils sāka nostiprināt savas pozīcijas sieviešu modē un vēl joprojām ir ļoti populārs. 
Šajā sezonā modē atgriežas klasiskais matu griezums garsons. Šāds „puišu” matu griezums ideāli atbilst globālai vieglas provokācijas un epatāžas tendencei. 2014.gada rudens garsons ir ieturēts diezgan konservatīvajā stilā – nekādu noskūtu deniņu vai pakaušu, tikai skaisti izpurināti un ļoti sakopti mati, kas tiek akurāti pacelti virs pieres. Šādu matu griezumu savās skatēs demonstrēja Christopher Kane un Givenchy.

Karē

prichoski-oseni-intensa.pro

Kā jau zināms, mode vienmēr atgriežās. Trendi, kas bija populāri pirms dažiem gadiem, iegūst jaunās iezīmes un atkal atgriežās modē. Tādējādi karē bija un paliek vispopulārākais matu griezums īsiem matiem. To var izskaidrot ar to, ka karē piestāv praktiski visiem, ļaujot izmantot jebkādus matu sakārtojums un tādā veidā mainīt savu izskatu burtiski katru dienu.
Šodien modē ir visi karē matu garumi – no garuma, kas knapi piesedz ausis, līdz garumam, kas sniedzās līdz pleciem.
Šajā sezonā vēl ir populārs kontrastu tipa karē griezums, kurā galvvirsas un deniņu garas zonas tiek savienotas ar ļoti īsu, gandrīz neeksistējošu pakauša zonu. Mati uz pieres arī var tikt apgriezti dažādu garumu griezumos. 
Karē matu griezumus varēja redzēt rudens-ziemas kolekciju modes skatēs no modes namiem Dries Van NotenLouis VuittonPorts 1961Stella McCartney.

Bobs

prichoski-oseni-intensa.pro

Vēl viens pārbaudījums tiem, kas pierāda pie mūžīgas klasikas, ir modernais sieviešu matu griezums bobs ar maigiem kontūriem. Bobs ir viens no iemīļotiem īsiem sieviešu matu griezumiem. To ir viegli sakārtot, tas izskatās eleganti un dinamiski, kā arī piestāv jebkādai sejas formai. 

Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras