Rudens ir vitamīnu laiks arī mūsu ādai

Autors: nosiguldas, 2015. gada 6. novembris, 15:09:33
Rudens ir vitamīnu laiks arī mūsu ādai

Rudens ir tas laiks, kad mums ne tikai ir jāpievērš uzmanība imunitātei, bet arī mazliet rūpīgāk jāizturās  pret savu ādu.

Rudenī āda sāk atkopties no vasaras saulesstaru ietekmes. Riezēm ir sajūta, ka uz vaigu kauliem jūtama sausuma sajūta, tas ir pimais vēstnesis, ka sejai nepieciešama papildus mitrināšana. Arī sejas vitamīni, serumi te izpildīs vairākas funkcijas, palīdzēs ādai un arī imunitātei, jo caur ādu vitamīni visātrāk nokļūst mūsu organismā.

Jau agrāk rakstīju, ka savu ikdienu sāku ar četru soļu procedūru:

tīrīšana

Tagad tam vairs nav vērts pievērs īpašu uzmanību, jo sieviešu klubā ir bijusi iespēja testēt dažādus produktus, gan mazgājamās putas, želejas.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Mary kay mazgāšanas putas”

Man patīk Mary Kay putas un tādas ir pieejamas arī sievietēm pēc 40. Atšķirība, ka šādām putām ir klāt hialuronskābe un tās var izmantot kā ekspres masku rīta cēlienā. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “himalaya mazgāšanas putas”

Bet neskatoties uz to es ļoti labprāt lietoju Himalaya putas, kas man patīk jo ir ļoti gaisīgas un patīkamas.Tās nokļuva pie manis kā dāvana no sieviešu kluba un ir kļuvušas ļoti iecienītas.

 vitamīni

Sejas vitamīnu pudelīte ir vienmēr atrodama uz mana kosmētikas plauktiņa, bet bez tiem gribu padalīties ar ko pavisam vienkāršu, bet efektīvu.

  1. Es neslimoju ar iesnām( pirms pāris gadiem man iesnas bija ikdiena pie tam ar kārtīgām antibiotikām) 
  2. man nesprēgā lūpas
  3. palīdz nagiem
Un to visu es panāku ar - A VITAMĪNU EĻĻĀ- katru rītu es izsmērēju degunu ar vates kociņu un nosmērēju lūpas. Tāpat es sasmērēju nagus. 

mitrināšana

Mitrināšanai es izmantoju Mary Kay mitrinošu kremu. Tā ir pārbaudīta vērtība.

 aizsardzība

Arī šeit bez izmaiņām, es lietoju Mary Kay minerālpūderi.

Bet ir kāds patiesi labs līdzeklis, kuru atradu nejauši, jo acu krems, ko lietoju parasti bija beidzies. Francijas kosmētikas firmas L'OR BY ONE acu krēms.

L'OR by One

Sajūtas ir vienkārši fantastiskas un acis ir vaļā momentā.

Kapēc nepieciešams labs acu krems? Es tāpat kā daudzi strādāju pie datora un kādu laiku atpakaļ ļoti mocījos ar sausām acām un ļoti lielu jūtīgumu pret sauli un sniegu. Asaras bira kā pupas. Tagad lietojot acu kremu vismaz reizi dienā, man šo problēmu vairs nav. Es nekad neesmu lietojusi acu mitrinātājus ( pilienus) un ceru ka nekad man to darīt nevajadzēs.

Ja esat nolēmušas sevi palutināt, tad šis ir īstais laiks dažādām procedūrām, maskām, spa rituāliem. Āda būs jums pateicīga.

 

20151116103830-57326.jpg 

Konkurss - Ādas kopšanas rituāli rudenī