Rudenīgais vitamīnu sprādziens ar MOSSA jauno ķermeņa losjonu

Autors: Linduchy, 2016. gada 27. oktobris, 21:13:31
Rudenīgais vitamīnu sprādziens ar MOSSA jauno ķermeņa losjonu

Katru reizi priecājos par MOSSA kosmētikas jaunumiem, jo šis zīmols māk iepriecināt un palutināt.

MOSSA sejas kosmētika ir iepazīta un novērtēta kā laba esam, tad nu tagad pienācis laiks palutināt ķermeni ziemeļogu vitamīnu devu.

MOSSA jaunajā rudens piedāvājumā ir 3 veidu ķermeņu losjoni - atsvaidzinoši mitrinošais ķermeņa jogurts ar ērkšķogām, supermitrinošais un intensīvi barojošais ķermeņa losjons ar smiltsērkšķiem un ķermeņa losjons tvirtākai un elastīgākai ādai ar dzērvenēm.

Kad izvēles nav - ir grūti, bet, kad izvēle ir, tad ir vēl grūtāk. Ilgi domāju, kuru no ķermeņa losjoniem es gribētu izmēģināt šajā rudenī. Pārdomas man bija par losjonu ar smiltsērkšķiem vai dzērvenēm. Noderētu abi, taču beigās nolēmu, ka smiltsērkšķu ķermeņa losjons varēs īpaši lutināt manu ķermeņa ādu.

Barojošs ķermeņa losjons, bagātināts ar eļļām un karitē koka sviestu. Baro ķermeņa ādu ar spēcīgiem antioksidantiem un neaizvietojamām omega 3, 6, 9 taukskābēm un reto omega 7 no smiltsērkšķu ogu ekstrakta, aizsargā un atjauno ādu. Nemaz nezināju, ka smiltsērkšķu ekstraktā ir omega 7. Patīkams atklājums!

Sākoties aukstajam laikam un apkures sezonai, šis ķermeņa losjons ir lielisks palīgs ādas kopšanā un lutināšanā. 

Bauda pēc dušas! Ķermeņa losjons, neskatoties uz to, ka tas skaitās īpaši barojošs, nav nemaz tik taukains/eļļains. Tas lieliski iesūcas ādā, saglabājot svaiguma sajūtu. Āda, protams, saņemot šādu vitamīnu kokteili, tiek lutināta - tā ir maiga un zīdaina.

Šajā laikā īpaši pievēršu uzmanību rokām un pēdām. MOSSA smiltsērkšķu ķermeņa losjona barojošais sastāvs ir lielisks. Šo losjonu droši var izmantot pēdu kopšanai - sastāvs ir ideāls maigām "kaķpēdiņām". Pārbaudīts uz savas ādas - tas darbojas!

Neskatoties uz lielo iepakojumu, ķermeņa losjons ikdienā ceļo manā somā (labi, ka soma man ir milzīga) - dienas laikā labprāt to izmantoju kā roku krēmu. Man patīk tā neuzmācīgais un svaigais aromāts - smaržo pēc ogām, deguns noķer arī kaut ko no citrusu aromāta. Losjona brīnumsastāvs palīdz ātrāk sadziedēt nelielas brūcītes. 

MOSSA ķermeņa losjons ar smiltsērkšķiem apvieno sevī gan ķermeņa losjonu, gan barojošu krēmu pēdām, gan kopjošu krēmu rokām - 3 iekš 1 - superizdevīgi! Liekot roku uz sirds, šo produktu varu ieteikt. Tas tiešām ir lielisks! :)

Gaidīšu MOSSA jaunumus arī turpmāk. Kas zina, varbūt nākotnē mūs sagaida vitamīnu kokteilis matiem? :)