Risināms jautājums: Kā pareizi kopt sejas ādu, ja jums ir ponija griezums

Intensa.pro
Intensa.pro 19. maijs 2016 10:50
1472

Viennozīmīgi varam apgalvot ka sievietes, kuras izvēlās ponija griezumu, ir uzcītīgas, ar stipru gribasspēku. Kāpēc? Jo ponijs nav vienkārši nogrieztas matu šķipsnas, tas ir pavisam cits dzīvesveids ar noteiktiem uzdevumiem, kuri varētu arī nerasties, ja nebūtu modīga matu griezuma.

Nogriežot poniju, Jūs automātiski parakstāt vienošanos par jaunu dzīvesveidu un īpašu skaistumkopšanas režīmu. Esiet gatavi, ka neatkarīgi no apstākļiem, ponijs būs jāmazgā katru dienu. Uz sejas ādu krītošie mati negatīvi ietekmē ādas stāvokli – šo faktu nedrīkst neņemt vērā. Portāla Intensa.pro redakcija publicē sevis kopšanas noteikumu kopumu, kas jāievēro katrai ponija griezuma īpašniecei.

chelka-intensa.pro

1. Krēms – vienalga kur, tikai ne pieres zonā!

Iekaisumu procesi nereti ir saistīti ar ādas nespēju elpot zem ponija. Cenšaties nelietot mitrinošo vai tonālo krēmu dienas garumā.

Ja āda ir problemātiska – uzklājiet vieglās tekstūras ātri iesūcošos līdzekļus, piemēram, serumu, izvēlēties atbilstošo palīdzēs kosmetologs. Runājot par meikapu: vai tas tiešām ir tik nepieciešams sejas zonā, kura nav redzama zem ponija?

2. Saspraust pie katras izdevības

Šis noteikums ir sava veida iepriekšējā turpinājums: ādai jāelpo. Ļaujiet ādai atpūsties – pie katras izdevības saspraudiet poniju uz augšu.

chelka-intensa.pro

3. Uzmanīgāk ar poniju!

Izvairieties no ieveidošanas līdzekļu nokļūšanas tieši uz ponija, nekādā gadījumā neuzklājiet tos speciāli! Ņemiet vērā, ka ieveidošanas līdzekļi nokļūs ne tikai uz matiem, bet arī uz ādas zem tiem. Rezultāts – aizsprostotas poras pierē, melnie punktiņi un izsitumi. Ja nepieciešams speciālais stailinga produkts, uzklājiet to uz ķemmes un izķemmējiet šķipsnas.

4. Pirms izmantot fēnu, neaizmirsti par krēmu

Šajā noteikumā ir savi „BET” un izņēmumi. Daudz kas, protams, ir atkarīgs no ponija formas un fēna turēšanas matu ieveidošanas laikā. Ja turat fēnu gar seju, bez krēma neiztikt, jo karstais gaiss ietekmes visu sejas virsmu un sausinās ādu.

Lai pasargātu seju no karstā gaisa kaitīgās ietekmes, pirms matu ieveidošanas uzklājiet uz ādas krēmu.

celka-intensa.pro

5. Sausā šampūna un tīras pieres ādas noteikums

....

Šī raksta turpinājums

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras