Ringla - Latvijas kurpju karaliene?

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 4. aprīlis 2012 11:15
607

Ar "Ringlas" apaviem iepazinos LV modes veikalā "Klase", Berga Bazārā - neticēju savām acīm, cik košas, radošas un burvīgas kurpītes! Drīz vien manā kurpju plauktā nonāca "Ringlas" butiljoni un es gaidu, kādas jaunas vēsmas nesīs pavasara kolekcija.

{smallpic:1}

"Ringla" ir latviešu dizainere Ringla Rutkovska.

Viņas kurpes ir neticami vieglas un ērtas. Jā, papēži ir augsti un uz tiem ir jāmāk staigāt! Interesanti, ka katrs kurpju pāris top tikai vienā eksemplārā. Pie tam,ja modelis iepaticies, bet ne tavējā izmērā, ir iespējas pasūtīt iepatikušos modeli tieši tavai kājiņai.

{fotoblog:2378}

Veikalā "Klase" nav pārāk plašs "Ringlas" klāsts, tomēr tieši tur var šīs kurpītes noķert. Tieši šobrīd esot - 30% atlaide. Cenas vidēji - ap 100 latiem.  Es došos ievērtēt.

Meklē "Ringlu"  www.ringla.eu

 

Vēlies kļūt par modes blogeri Sieviešuklubs.lv? Regulāri publicēt savu blogu un apmeklēt modes pasākumus, uz kuriem Sieviešu Klubs laipni Tevi aicinās doties un apgādās ar ielūgumiem? Piesakies: sandija@sieviesuklubs.lv!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
zaza 26. aprīlis 2012 18:07

Nu cik esmu dzirdējusi par Latvijas viņu nenosaukt, vai avrbūt jau atgriezusies uz dzīvi Latvijā? varbūt varētu saukt par latviešu.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras