Rīgas modes nedēļa iepazīstinās ar vadošo Baltijas dizaineru jaunās sezonas tērpu kolekcijām

22. marts 2010 00:00
373

No 24.marta līdz 27.martam notiks Rīgas modes nedēļas pasākumi, kuru laikā tiks prezentētas vadošo Baltijas dizaineru un labi pazīstamu zīmolu 2010./2011.gada rudens un ziemas sezonas kolekcijas.

{smallpic:1}

Rīgas modes nedēļas atklāšanā savas kolekcijas demonstrēs "Salt" jeb Indra Salceviča, "Hypnosis" jeb Agnese Narņicka, kā arī Artis Štamgūts, kas sevi jau pierādījuši ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Visi trīs mākslinieki radoši darbojas arī zem pērn izveidotā modes zīmola "Paviljons".

 

Rīgas modes nedēļas atklāšanas pasākumā gaidāmi arī muzikāli priekšnesumi, kuros piedalīsies "Triānas parks" un dziedātāja Ginta Ēķe.

 

Modes skates programmu uz lielās skatuves atklās Anita Altmane, kura šosezon ir arī Rīgas modes nedēļas imidža autore. Ar rudens un ziemas kolekcijām priecēs arī pazīstamās Latvijas modes mākslinieces Žanete Auziņa, Katja Šehurina un Rīgas modes nedēļas daudzsološie jaunpienācēji - Inga Nipāne un modes nams "Narciss".

 

Modes salons "Madam Bonbon" Rīgas modes nedēļai būs sagatavojis īpašu šim pasākumam veltītu prezentāciju, kurā varēs iepazīties ar tādu Latvijas modes grandu kā Baibas Ripas, Annas Led un Natālijas Jansones darbiem, savukārt Šeila un Latvijas dizaineru veikals "B.O.D.E." savā prezentācijā piedāvās ko pavisam neparastu un demonstrēs sen lolotu sapņu un ideju piepildījumu.

 

Rīgas modes nedēļas 12.sezona norisināsies viesnīcas "Reval Hotel Latvija" Konferenču un pasākumu centrā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
28. marts 2010 10:50

NARCISS - labākie!!!!!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras